Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Koupě náhradní dílů na Mercedes-Benz

Lukas40
hvězdička
Příspěvky: 258
Registrován: pát 21.05.2021, 19:47
Auto: Mercedes GL
Bydliště: Ostrava

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Lukas40 »

Lukas40 píše: ned 05.12.2021, 11:51
enougher píše: sob 04.12.2021, 5:45
Lukas40 píše: pát 03.12.2021, 13:37

Tak to máš hodně dráhy zdroj dílů 48 000 plus DPH variator. Ale sračky převodovky to jsou o tom žádná.
To je oficialni cena v MB.... mne tohle vicemene nezajima resil jsem variator 2x a kdyz jsem to dal to elektronicke tuzky Miry Bosaka
tak jse koupil novou Tausch skrin v MB....
to ze koupis za 15 remen neresi vadny variator..
Vicemene to ani nechci resit protoze na prevodovku se musi shodit cely agregat riskujes ze poskodis rizeni atd....
A kdyz tomu spocitam 5000 OHK a pak EHS ktery rado praska a to klasicky polovicni repasatorstvi repasatoru prevodovek ošmelky s nejakym podradnym olejem to uz znas tak nova tausch skrin v MB je klidne a levne reseni
https://webshop.ganzeboom.net/media/cat ... ry/cvt.jpg
Nemusíš tady poučovat co a jak se má dělat co odchází atd. Dovolím si tvrdit že mi prošlo rukama víc Aut. Převodovek co tobě, říká ti něco Aut. Převodovka Getawey nebo Power-Glide nebo Lineatronic? Asi ne že? Protože v tý děláš jenom ty jednoduché primitivní a stupidní Aut. Převodovky MB dost málo na takového mistra světa který se tady bojí o svůj byznys. Tak to se není čemu divít že takové ceny variatoru když platis značku MB..Celé tyhle nové variatory 35000 s DPH a OHK 35 000kc.Ja pochybuji že nová skříň v MB vyjde levněji a když už tak to nejsou skříně fung nové ale tovární repas. To vím protože s MB Moravia OV spolupracuji.
Říká ti něco převodovka ECVT Hybrid?

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od enougher »

Lukasi ja netvrdim ze ti proslo rukama vic prevodovek nez mne ale rozhodne se nebojim o svuj byznys Vzhledem poctu toho o se tydne udela u nas ... rocne mi projde servisem tolik MB jako inzerujes kolik uz jsi za svuj zivot opravil prevodovek...
proto na tomto foru pouze obcasne prispivam nikoli lovim zakazniky...
Takze se se mnou muzes dohadovat jak chces ale z tohoto fora nam na vrata dilny nikdo nezaklepe
To ze tady hodis nejaky chytry nazev prevodovky z japonce nebo GM to tady nikoho nebere
Naposledy kdyz jsem to resil asi 2 roky zpatky tak prevodovka CVT tauschem stala 90 000kc a kdyz jsme se na pri navsteve Stuttgartu dotazovali tovarniho zastupce jak je to s tausem u prevodovek tak nam rekl ze z tech skrini obcas pouziji obal a kolikrat ani to ne... takze o nejakem repasatorovani muzeme dlouho diskutovat a rozhodne jsem v MB koupil vic motoru a prevodovek nez ty...
Mozna se ti zda ze do tebe jdu ale neni to tak jsi daleko mne je to vseobecne jedno.... je to jen moje vec ohledne repasatoru prevodovek... Kdyby jsi byl blizko pozvu te na kavu
Kdyz ti prijede auto kde jel k repasatorovi a ten zrepasatoroval prevodovku za 100 000 a tauschem v MB stoji 110 vc EHS atd...
Ikdyz nikdo neni dokonaly... i nase hovnamaji sve mouchy

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od zaibatsu »

no tvl, japonec až nakonec

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ale právě tohle už 30 let neplatí.
To jsme říkali před 40 lety.

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od zaibatsu »

já nemám moral se přeučovat na šikmooký. ani diagnostiku. ani nic. :-D

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Přemek Doležal »

To je věc jiná.
Před 35 lety jsem tady jedný učitelce hudba chvíli servisoval nějakou naftovou Toyotu-Mazdu-sedan,... či co to bylo.
Nafta v plný výbavě. Na počítadle přes 350.000 a Fšechno!!! fungovalo na 100%, vč elektrickejch věcí a agregátu.
U evropskejch aut bylo po 200.000 hotovo.
Samozřejmě jsme po otavření kapoty a uzření změti všchmožnej hadiček, trubiček a drátků prohlásili Japonec až nakonec, ale to jsme nevěděli, že Toyota byla spoustu let Nejspolehlivějším ze všech spolehnlivejch aut. @=

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Merc124 »

Přemek Doležal píše: pon 06.12.2021, 11:00 To je věc jiná.
Japonec až nakonec, ale to jsme nevěděli, že Toyota byla spoustu let Nejspolehlivějším ze všech spolehnlivejch aut. @=
jo jo, Toyota a spolehlivá *jokingly* =-o se zeptej Zadka kolik nasypal do Laňďáka *jokingly* v 91 roce jsem oprašoval funglovku Supru 3,0 twin turbo, když stála týden, už nešla natočit batery down =-o a to byla fakt nová, najeto 3000 km a žádný domontovaný píčovinky úplně origo stav ]:-> takže jsem s ní každý týden musel vyjet z garáže a provětrat jí [:-}

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Přemek Doležal »

Danův Lanďák je mezi Toyotama vyjímka.
Takovej druhej sráč na světě určitě neexistuje.
Ty víš sám nejlíp, jak to s Toyotama je, tak neplácej kraviny, prosím.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Merc124 »

Přemek Doležal píše: pon 06.12.2021, 21:52 Danův Lanďák je mezi Toyotama vyjímka.
Takovej druhej sráč na světě určitě neexistuje.
Ty víš sám nejlíp, jak to s Toyotama je, tak neplácej kraviny, prosím.
sou to japonský jebky ]:->

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Přemek Doležal »

Tak řekni Pavle, CO podle tebe není Jebka. Docela rád bych to slyšel. *stop*
Všechno co není Mercedes je Jebka, a pak tady ukazuješ nějaký :stern: opravy za nesmyslný částky u aut, který maj hovno najeto, a zkonstruoval to sabotér..
Začínám o tobě pochybovat, sorry jako. :'(

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od zaibatsu »

moje tchyně má yarrise. když jsem s tím v létě jel, prohlásil sem to za největší sráč, jakej spatřil na sedadle mojí prdel. a to sem jezdil i felicií. byla to fakt katastrofa. že to žere ve 180tkm. olej, odešla spojka, to se ani nebavím. tchán má pro změnu avensis. vevnitř je to vopravdu hnusný, vůbec to nejede (nějaká nafta prej od BMW), je to pohodlný, ale podvozek je divnej...

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Merc124 »

Přemek Doležal píše: pon 06.12.2021, 22:46 Tak řekni Pavle, CO podle tebe není Jebka. Docela rád bych to slyšel. *stop*
Všechno co není Mercedes je Jebka, a pak tady ukazuješ nějaký :stern: opravy za nesmyslný částky u aut, který maj hovno najeto, a zkonstruoval to sabotér..
Začínám o tobě pochybovat, sorry jako. :'(
Jo opravy jsou potřebný a u japončíků je to hooodně drahý ]:-> a klidně pochybuj, stejně si dáme pivo [:-} a ty jednou prokoukneš a zase bude hej, sorry jako ;)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Přemek Doležal »

Je to drahý, jak co a jak na kterým autě.
Prozřel jsem už před časem, a je mi jasný, že Mrdky jsou to všechno stejný. Jestli to má hvězdu, pi.u, slepici, vrtuli,..... @}->--
To, co jsem před časem viděl a slyšel u :stern: , to bych zdejším příznivcům nepřál
Zánovní auto, celej agregát i s kolama leží už tejden na zemi na spešl vozejku za čtvrt mega, ...odešla jen vývěva - to prej často stává, oprava celkem za půl mega, protože:
Není vývěva na celým světě, pánovi na měsíc půjšíme eSko,.......bys blil. :-!

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od dako5 »

...a máte teda někdo pro něj tu převodovku???

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Převodovka /variátor/ na Béčko W 245

Příspěvek od Merc124 »

Přemek Doležal píše: úte 07.12.2021, 21:52 Je to drahý, jak co a jak na kterým autě.
Prozřel jsem už před časem, a je mi jasný, že Mrdky jsou to všechno stejný. Jestli to má hvězdu, pi.u, slepici, vrtuli,..... @}->--
To, co jsem před časem viděl a slyšel u :stern: , to bych zdejším příznivcům nepřál
Zánovní auto, celej agregát i s kolama leží už tejden na zemi na spešl vozejku za čtvrt mega, ...odešla jen vývěva - to prej často stává, oprava celkem za půl mega, protože:
Není vývěva na celým světě, pánovi na měsíc půjšíme eSko,.......bys blil. :-!
a no jo, vím o tom jak se serou vývěvy u novejch řaďáků, a že nejsou NOx senzory a jiný díly atp. ale taková je doba - Covid
pí.a je dobrá o:-) slepice je sračka a vrtule je úplná mrtvola *jokingly* ]:->
Odpovědět