ESP

Odpovědět

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

ESP

Příspěvek od scout76 »

Jde u 204 vypnout ESP?

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1378
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: ESP

Příspěvek od zaibatsu »

aby odpověď byla přesná, vypnout nejde nikde, resp. jen servisním menu např. u w203. tam si povypínáš i ABS a vše jde natvrdo.

Tlačítko ESP ti akorát dovoluje jít do přetáčivého smyku, u nedotáčivého reaguje auto prakticky stejně.

U w204 jsem to tlačítko měl podle mě vlevo od šaltpáky.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP

Příspěvek od scout76 »

U FL není. Zkoušel jsem to šílený menu. Najel do Asistentů,kde mi to napsalo ESP,ale nijak nešlo vypnout. Stejně jako ta věc jestli člověk chrápe. Jen to ukázalo co to auto má,ale ovládat to nejde.

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1378
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: ESP

Příspěvek od zaibatsu »

scout76 píše:U FL není. Zkoušel jsem to šílený menu. Najel do Asistentů,kde mi to napsalo ESP,ale nijak nešlo vypnout. Stejně jako ta věc jestli člověk chrápe. Jen to ukázalo co to auto má,ale ovládat to nejde.
Tak na mojí (předface) to bylo vprostřed pod výstražnýma blikačema. Face to prej nemá vyjma AMG. (Ještě, že předface 204 byl poslední moderní mercedes, kterej sem měl a mít budu.) v asistentech to nenajdeš. Jde to prý v inženýrským menu. tam se dostaneš nějakou kombinací tlačítek a vypneš ho úplně, stejně tam jde vypnout i abs. snad by se to mělo ale zase po chvilce zapnout nebo co.

že tam nedaj tlačítko srandy už je teda vrchol. aneb přístup: Naši zákazníci jsou debilové. :stern:

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP

Příspěvek od scout76 »

Asi si to o svých zákaznících myslí :( . A ten start - stop systém jde vypnout přes diagnostiku? To je asi největší kundovina co mohli do moderního auta dát. A vždycky na to zapomenu.

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1378
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: ESP

Příspěvek od zaibatsu »

scout76 píše:Asi si to o svých zákaznících myslí :( . A ten start - stop systém jde vypnout přes diagnostiku? To je asi největší kundovina co mohli do moderního auta dát. A vždycky na to zapomenu.
nevím, já měl předface a tím sem s nima skončil
Odpovědět