STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to valník

VITO, VIANO, SPRINTER a další...

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od Džejár »

Ja teda spiz nechapu, co tady porad lamentujete. Ano, uredni šiml, ale kdyz mam v papirech tazne a na aute neni, tak snad ani na tu technickou nelezu. Technik muze zavrit oko, kdyz je treba volnej cep nebo rosi gufero na prevodovce, pripadne dalsi male blbosti,ale najet si na stk s proslou bombou lpg a hrat machra, sefe dam Vam na kafe.....vyjedu z boxu ven, lapne me prvni hlidka a reknou si o opakovanou stk. Podepsanej technik ma pruser a pokutu... verejne bych se s tim, co se kde muze a nemuze moc nechlubil. Vlastni pripad, mam na prednich sklech slabe folie, tak proste pred stk vyndam okno, vymenim a po stk zase. I na stk Horni Dolni se to musi vyfotit, nejde o to, jestli to nekdo na urade zkontroluje, ale pruser je dneska raz dva.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od popelnice »

Ze zkusenosti vim ze dokud ti pred svestkama neupadne kolo tak te nikam neposlou 007 pokud by to stk prosko tak to platej policajti *jokingly*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od kejb »

Jsem sháněl 310 a pak mi teda došlo, že bude lepší si sehnat Sprintera :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od scout76 »

Kdyby si sháněl boudu,tak mám jednu namontovanou na :stern: 100. Možná by to pasovalo. Zatím je ještě namontovaná na autě.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od kejb »

Čenda píše:Sprinterem jezdí zedníci. 8)
Kdežto v T1 srdcaři. o:-)
(A taky Albánci a Afričani... :x )
Vzhledem k tomu, že jsem dlouho používal 124, tak mě nějakej zedník nerozhází. :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od scout76 »

Čenda píše:Rozměry? Cože? ;)
Nechám zjistit. Stojí to v Praze.

Autor tématu
Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od Kaskadér »

Džejár píše:Ja teda spiz nechapu, co tady porad lamentujete. Ano, uredni šiml, ale kdyz mam v papirech tazne a na aute neni, tak snad ani na tu technickou nelezu. Technik muze zavrit oko, kdyz je treba volnej cep nebo rosi gufero na prevodovce, pripadne dalsi male blbosti,ale najet si na stk s proslou bombou lpg a hrat machra, sefe dam Vam na kafe.....vyjedu z boxu ven, lapne me prvni hlidka a reknou si o opakovanou stk. Podepsanej technik ma pruser a pokutu... verejne bych se s tim, co se kde muze a nemuze moc nechlubil. Vlastni pripad, mam na prednich sklech slabe folie, tak proste pred stk vyndam okno, vymenim a po stk zase. I na stk Horni Dolni se to musi vyfotit, nejde o to, jestli to nekdo na urade zkontroluje, ale pruser je dneska raz dva.
Už to dávno není co to bejvalo. Ještě do konce roku 2015 se dalo udělat úplně všechno bez. Nebudu tady rozepisovat detaily, ale znám majitele STK kterej dělal 10 let v kuse věci úplně bez a NIKDY z toho neměl žádnej průser. Dneska je problém, že se všechno fotí a lpí se na úplnejch pičovinách. Podstatnej je rozměr gum, atest na fóliích, tažný jestli je v tp a další hovadiny. To všechno jde z fotek vyčíst (fotí se to v hodně velkým rozlišení), ale jestli auto brzdí nebo není zespod shnilý na sračku, to z fotek nikdo nevyčte. Je to zbytečná buzerace, to jo, ale prostě auto by mělo bejt technicky v pořádku. Kdo nemá soudnost, tak bude pořád něco zkoušet-znám to, protože se mi lidi ozývají s takovejma věcma, že se divím, že je za to dávno někdo nezavřel.
Co je ale jistý, že tyto buzerace vznikly jenom díky tomu, že lidi nedokázali držet hubu a museli se vždycky náležitě pochlubit.
Btw ty bočnice jsou taky úplná hloupost a technik debil, dělal jsem teď několik valníků který bočnice nemají ani mít nemůžou-používají se na přepravu přikurtovanýho nákladu, ne sypkýho materiálu, a je jedno jestli je na tom auto nebo paleta. Nákladní plocha je prostě deska s okama na kurty a zdar.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od scout76 »

Kaskadér píše:
Džejár píše:Ja teda spiz nechapu, co tady porad lamentujete. Ano, uredni šiml, ale kdyz mam v papirech tazne a na aute neni, tak snad ani na tu technickou nelezu. Technik muze zavrit oko, kdyz je treba volnej cep nebo rosi gufero na prevodovce, pripadne dalsi male blbosti,ale najet si na stk s proslou bombou lpg a hrat machra, sefe dam Vam na kafe.....vyjedu z boxu ven, lapne me prvni hlidka a reknou si o opakovanou stk. Podepsanej technik ma pruser a pokutu... verejne bych se s tim, co se kde muze a nemuze moc nechlubil. Vlastni pripad, mam na prednich sklech slabe folie, tak proste pred stk vyndam okno, vymenim a po stk zase. I na stk Horni Dolni se to musi vyfotit, nejde o to, jestli to nekdo na urade zkontroluje, ale pruser je dneska raz dva.
Už to dávno není co to bejvalo. Ještě do konce roku 2015 se dalo udělat úplně všechno bez. Nebudu tady rozepisovat detaily, ale znám majitele STK kterej dělal 10 let v kuse věci úplně bez a NIKDY z toho neměl žádnej průser. Dneska je problém, že se všechno fotí a lpí se na úplnejch pičovinách. Podstatnej je rozměr gum, atest na fóliích, tažný jestli je v tp a další hovadiny. To všechno jde z fotek vyčíst (fotí se to v hodně velkým rozlišení), ale jestli auto brzdí nebo není zespod shnilý na sračku, to z fotek nikdo nevyčte. Je to zbytečná buzerace, to jo, ale prostě auto by mělo bejt technicky v pořádku. Kdo nemá soudnost, tak bude pořád něco zkoušet-znám to, protože se mi lidi ozývají s takovejma věcma, že se divím, že je za to dávno někdo nezavřel.
Co je ale jistý, že tyto buzerace vznikly jenom díky tomu, že lidi nedokázali držet hubu a museli se vždycky náležitě pochlubit.
Btw ty bočnice jsou taky úplná hloupost a technik debil, dělal jsem teď několik valníků který bočnice nemají ani mít nemůžou-používají se na přepravu přikurtovanýho nákladu, ne sypkýho materiálu, a je jedno jestli je na tom auto nebo paleta. Nákladní plocha je prostě deska s okama na kurty a zdar.
*thumbs up*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: STK problém? 208D má v TP "skříňová nástavba" a je to va

Příspěvek od scout76 »

Posílám numerek telefonowy 009 . Co pan šuká všycko mame :D .
Odpovědět