Prodleva pri slapnuti na plyn

Odpovědět

Autor tématu
tommula
hvězdička
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19.09.2016, 19:36
Auto: A160 (W168)

Prodleva pri slapnuti na plyn

Příspěvek od tommula »

Ahoj omlouvam se jestli jsem spatne hledal, ale mel bych dotaz....

mame doma velmi kratce A160(W168) VIN WDB1680331J052200 1,6i 98rok....auto padalo no nouzaku a lital volnobeh tak se vymenila skritici klapka a auto konecne jeden normalne jak ma, jen jeste resime trochu delsi odezvu od plynoveho pedalu, dle diag.a mereni to vypada normalne ale v provozu je ten pedal takovy "pomaly"... nevim jak to presne specifikovat.... pry je tam nejaky reostat, ale nikdo mi nedokazal odpovedet, zda je to u techto aut normalni-jakoze "mirna" prodleva u plynoveho pedalu, nebo se to musi nastavit nebo je reostat v pedalu (nebo tam nekde) nejaky posulany... myslim ze mi rikali ze tam nikde nenasli nejake nastavovani pres diag.... musi se to nejak specialne? jde to vubec?
pripadne zvazuju koupit starsi plynovy pedal nebo tu cast jak to tam je kdyby mi nekdo rekl ano muzeto byt spatne...jsem v tomto velmi nevzdelany, moc tomu nerozumim... jako je to hlavne o zvyku, ale.... u druheho auta poustim spojku a pridavam plyn, tady musim pridavat plyn a pak teprve poustet spojku at neskacu na krizovatkach....resp.zena, je to jeji priblizovadlo.

Díky za radu/tip/pripadne uklidneni :-)
Odpovědět