ML W163 500

Odpovědět

Autor tématu
Fredy
hvězdička
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05.12.2017, 20:30
Auto: Mercedes ML 500, BMW E38 750iL, BMW E46 320i

ML W163 500

Příspěvek od Fredy »

Prosím vás chtěl bych se zeptat na jeden problém který se mě včera stal. Možná jsem to auto přechválil :) Teť k věci, odjížděl jsem včera ze Zlína, nastartoval v pohodě. Pak jsem ještě zastavil u známeho a jak jsem chtěl odjíždět už jsem nemohl nastartovat. Auto jen točilo a točilo a nic, ani náznak. Tak jsem auto dálkově zamkl a odemkl a ejhle auto v poho naskočilo, bohužel začala svítit kontrolka check engine. No dojel jsem s tím domů cca 100 km. Auto se nechovalo vůbec divně, prostě jelo jako střela, voda se držela, otáčky nekolísaly, prostě se to tváří ok. Doma jsem to chcíp a už znova opět nenatočil. No, ale už jsem ani pomalu nezamkl. Dnes jsem vyměnil v klíčku baterky a auto v pohodě chytlo /4x/. Problém je, že pořád svítí ta kontrolka. Stejný problém jsem měl u BMW a byla to také baterka a vše to vlastně zavinil imobilizér. Může nebo mohl tady být stejný problém ? Chybu vymažu jen přes diagnostiku, nebude stačit odpojit baterku ? Díky moc za postřehy .....
Naposledy upravil(a) Fredy dne pon 22.01.2018, 16:08, celkem upraveno 1 x.

Autor tématu
Fredy
hvězdička
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05.12.2017, 20:30
Auto: Mercedes ML 500, BMW E38 750iL, BMW E46 320i

Re: ML W163 500

Příspěvek od Fredy »

Tak jsem dal baterky i do druhého klíče /tam jsem je neměl/ a po spárování auto nastartuje a dokonce zhasla i kontrolka. Tak uvidím snad to bylo ono a bude klid :)
Odpovědět