Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

W220 S500 (225kw)

Prodej aut značky Mercedes-Benz
Odpovědět

Autor tématu
wckdsht
hvězdička
Auto: Auto
Stav: Offline

W220 S500 (225kw)

Příspěvek od wckdsht » So 02.02.2019, 17:34

Po delším uvažování jsem se rozhodl nabídnout k prodeji svůj Mercedes-Benz W220 S500 (225kw)
Vůz jsem si koupil jako fanda značky na občasné víkendové projížďky. Jsem s ním plně spokojený, ale přišel čas vyzkoušet něco nového.
W220 byl vyroben v prosinci 1999, má velmi bohatou výbavu včetně radarového tempomatu,
chlazených masážních sedaček a celé řady dalších příjemných vychytávek, například bezklíčový vstup i start.
Kompletní výpis výbavy z datakarty vozu je možno zaslat na vyžádní.
Vůz byl průběžně udržován a veškeré prvky výbavy jsou plně funkční.
Z větších oprav bych chtěl vyzdvyhnout výměnu obou velkých plynových akumulátorů podvozku. Tedy i ABC (Active Body Control) je zcela bez problémů.
Celkový nájezd je 370287km. Před necelým 1000km proběhla výměna oleje.Vůz má zcela novou STK.
Na voze jsou drobné kosmetické vady.
Eko se neplatí. Vhodné pro fandu značky nebo pro zájemce o silný, rychlý vůz.
Cena k jednání 100 tisíc Kč. Jednat o ceně se pochopitelně nebude po telefonu, ale u vozu.
Můžete nabídnout i jiné zajímavé auto v podobné hodnotě na výměnu

Více foto zde: https://auto.bazos.cz/inzerat/100278077 ... -225kw.php
Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Odpovědět