Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

W124 E250TD 20v r.v.95

Prodej aut značky Mercedes-Benz
Odpovědět

Autor tématu
fonda
hvězdička
Auto: S124 E250TD 1995
Místo/Bydliště: Plzeň, tel. 777622139
Věk: 40
Stav: Offline

W124 E250TD 20v r.v.95

Příspěvek od fonda » Ne 10.02.2019, 13:38

Zdravím,
rád bych prodal svojí W124 E250TD manuál, r.v.1995 (žádná překopávka), stk do 7/2019, eko zaplaceno, najeto 288 000+-, za 7 let jsem najel jen 10 000 Km!
Interiér ja v pořádku, dřevo zachovalé u tlačítek na okna prasklé, bochan u řidiče není prodřený, 2x infra klíč - centrál OK, prodám s půlměsícema 70% letní vzorek Dunlop SP Sport BluResponse 195/65 r15, plecháče 70% zimní nevimco 195/65 r15, original radio Mercedes Becker i s kartou.
Co je uděláno:
Přední vrzáky Lemforder, nové nivo koule - hydraulika funguje, nový chladič, všechny žhavky, napínák řemene, řemen, přetěsněné vedení paliva,
před dvěma lety 4x nové kotouče Ate i s pakničkama Ate (jezdím velmi málo!), půl roku stará baterie Starline (mám doklad od Kelly), natažené měděné trubky Z brzd, před lety jsem zaslepoval EGR nerez plechem, na podzim 2018 olej + oba filtry Mann, nové horní uložení předních tlumičů.
Co je špatně:
Všudepřítomná rez - a není ji málo - spíš je jí hodně (zavařené i díry na haver) 008 , do auta teče nevim odkud - podlaha dost orezlá, nefunkční šíbr, stahovačka u řidiče v horní poloze přeskakuje, neoriginál klima která neklimuje, roleta v kufru neroletuje, el zrcátko u řidiče přeskakuje, nacimprcampr kůže na volantu od vlhkosti, silentblok napravnice KO, při prudčím rozjezdu bouchaní kardanu nebo nevimco - pak to ustane, prasklá zadní pružina - jezdím s ní co to mám.
Nehodlám rozprodávat, nemám kde. Kdo chce může zachraňovat, ale spíš to vidim na ND.

Auto mi nikdy nikde nenechalo, motor šlape dobře. Prodávám hlavně kvůli rzi a vlhkosti, nebaví mě to už dál řešit. Cenu si představuji kolem 20 000Kč + domluvit se můžem vždycky. Auto může v pohodě odjet po vlastní ose, stojí v Plzni.
Zatím je inzerát jen tady. Až nafotím dodám foto sem a zároveň to půjde na bazoš - takže foto bude! :)
Na případné dotazy rád odpovím.
Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Odpovědět