Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

409 Dudo dvoukabina

Prodej aut značky Mercedes-Benz
Odpovědět

Autor tématu
kadett
hvězdička
Stav: Offline

409 Dudo dvoukabina

Příspěvek od kadett » Út 02.07.2019, 8:47

Byl by zájem o fešný nákladáček před relativně nenáročnou renovací?

https://auto.bazos.cz/inzerat/106120032 ... 9-1979.php

Původně to měla být stylová odtahovka,ale těch projektů mám tolik že není jisté kdy se k němu dostanu a navíc jsem před 14 dny dovezl vytouženou sanitku,tak jde dvoukabinka do světa.
Chybějící věci krom sedačky řidiče a sedáku u spolujezdců sehnány,plechy na opravu budky nakoupeny,karbec nainstalován,rozdělovač taky,tudíž jde nastartovat-ale třeba doštelovat.
Cokoliv vás zajímá ptejte se - 6nula480657jedna nebo cxbxzavinseznem.cz

Autor tématu
kadett
hvězdička

Re: 409 Dudo dvoukabina

Příspěvek od kadett » Stř 03.07.2019, 18:56

Fakt to nikoho nezajímá?
Je to drahý?Nebo je to tuctovka? :(

robik4
hvězdička
Auto: Osobní,nákladní,obytné
Místo/Bydliště: Bezirk Raudnitz an der Elbe

Příspěvek od robik4 » Čt 04.07.2019, 7:43

Tak tuctovka to určitě není,ale spíš ta budka bude sežraná na hadry a mě by odradil i ten benzín...Ale spíš to chce čas,aby se našel ten správnej fanda,takovýhle věci se neprodaj ze dne na den.Každopádně jako odtahovka by to mohlo být krásný a unikátní auto.

Autor tématu
kadett
hvězdička

Příspěvek od kadett » Čt 04.07.2019, 9:39

to je fakt,na fotkách to nevypadá zdravě,ale schnilý jsou ale vpodstatě jen věci co jsou vidět,- podlahy,schůdky,podběhy a pod. jsou v pohodě. Chce to vidět
A ten motor souhlas že to není žádná hitparáda,v sanitce ho mám taky.:-)
Je to na pohodový cestování tak 80kou,pak už ječí a asi žere,nicméně když jsem vezl sanitku po ose ze Stuttgartu tak jsem jel za 16,a to je automat! Takže v sanitce ho nechám,jen zplynuju
Do dvoubudky jsem měřil 300 turbonaftu ze 124,ale bez uprav kapličky se nevejde,a tu se mi nechtělo řezat,takže ideál dát tam 3,8 co tam i patří - o ní také kdyžtak vím.
No uvidíme,prodávat se mi jí sice uplně nechce,ale času málo a místo ní potřebuju zaparkovat sanitku....no uvidíme,když pořeším prostor tak se na ní třeba někdy vrhnu :-)

Odpovědět