Audio 20

Odpovědět

Autor tématu
spacak
hvězda
Příspěvky: 1789
Registrován: čtv 31.07.2008, 5:13
Auto: W,210,W211,W212,W212,W213,W221 a drezina
Bydliště: Praha
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Audio 20

Příspěvek od spacak »

Asi se optam nesmyslne, ale da se na Audio 20 pripojit kamera dozadu, nebo treba DVD prehravac?

Pokud ne je neco co tam jde dat misto toho audia?

dekuji

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio 20

Příspěvek od enougher »

U w212 toho moc nepridelas

Autor tématu
spacak
hvězda
Příspěvky: 1789
Registrován: čtv 31.07.2008, 5:13
Auto: W,210,W211,W212,W212,W213,W221 a drezina
Bydliště: Praha
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio 20

Příspěvek od spacak »

To jsem si vedom jen se ptam zda to nejak jde k Audiu 20, nebo treba jen vstup pro zdroj videa na displej

a uz to asi vim :-)

http://www.kanaco.cz/zbozi/3649/video-v ... o-audio20/" onclick="window.open(this.href);return false;

ma to nekdo?

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio 20

Příspěvek od zz.top »

enougher píše:U w212 toho moc nepridelas
Ani u Audio APS 50 nejde pripojit zezadu treba jen druhy LCD panel?
Jinak, to je to w212 takovy holatko a socialedition, pokud si nepriplatis za kazdou kktinu? Rekne se ECKO, to je stredni trida a mozna i vyssi, ale vybavenim ji predbiha i Yaris moji kolegyne. O jinych autech ani nemluvim. 212ka je prej elektrarna, ale odpojit zadni parkovaci asistent pri pripojeni kary neumi. Pri jizde lesem ve dne se svetla zapinaj samy jak chteji, a to vecny startovani xenonu jim fakt pomaha, i blba Fiesta 08 sepne zadni sterac pri couvani a zapnutych prednich steracich, automaticka dalkova svetla jsou nepouzitelna, a tak bych mohl pokracovat. Abych rekl pravdu, jsem dost zklamanej. Cokoliv "automatickyho" je k ho...u, ale kdyz to tam je, mohlo by to aspon fungovat tak jak ma. Nejsem ten co si u MB nadiktuje co v aute chce a vysklada na prkno dva mice za karu, ale cekal jsem od ojete premiove tridy trochu vic. Pri spocitani plusu a vetsiny minusu mi bohuzel priste asi nezbyde nic jinyho, nez koupit za 400k neco novyho treba i od Skodovky. Kdyz to vezmu kolem a kolem, w212 stejne zadna srdcovka neni, a nemusel bych mit pripraveno par desitek tisic na bezne opravy. Tedy bezne u w212. Uz jen na kontroklu DPF se docela tesim :D

Autor tématu
spacak
hvězda
Příspěvky: 1789
Registrován: čtv 31.07.2008, 5:13
Auto: W,210,W211,W212,W212,W213,W221 a drezina
Bydliště: Praha
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio 20

Příspěvek od spacak »

zz.top píše:
enougher píše:U w212 toho moc nepridelas
Ani u Audio APS 50 nejde pripojit zezadu treba jen druhy LCD panel?
Jinak, to je to w212 takovy holatko a socialedition, pokud si nepriplatis za kazdou kktinu? Rekne se ECKO, to je stredni trida a mozna i vyssi, ale vybavenim ji predbiha i Yaris moji kolegyne. O jinych autech ani nemluvim. 212ka je prej elektrarna, ale odpojit zadni parkovaci asistent pri pripojeni kary neumi. Pri jizde lesem ve dne se svetla zapinaj samy jak chteji, a to vecny startovani xenonu jim fakt pomaha, i blba Fiesta 08 sepne zadni sterac pri couvani a zapnutych prednich steracich, automaticka dalkova svetla jsou nepouzitelna, a tak bych mohl pokracovat. Abych rekl pravdu, jsem dost zklamanej. Cokoliv "automatickyho" je k ho...u, ale kdyz to tam je, mohlo by to aspon fungovat tak jak ma. Nejsem ten co si u MB nadiktuje co v aute chce a vysklada na prkno dva mice za karu, ale cekal jsem od ojete premiove tridy trochu vic. Pri spocitani plusu a vetsiny minusu mi bohuzel priste asi nezbyde nic jinyho, nez koupit za 400k neco novyho treba i od Skodovky. Kdyz to vezmu kolem a kolem, w212 stejne zadna srdcovka neni, a nemusel bych mit pripraveno par desitek tisic na bezne opravy. Tedy bezne u w212. Uz jen na kontroklu DPF se docela tesim :D

Hele a ona se dela W212 i s xenonama? Ja se teda priznam ze jsem z s auta celkem prekvapenej. Je tiche nezere a oproti W211 je o dost pohodlnejsia nektere veci me prijdou podstatne lepe udelane. Zaslechl jsem ze predface nestal za nic ale i tak znam tyto auta i s velkym najezdem a ridici si nestezuji. Facelift uz by mel mit vychytane mouchy.

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio 20

Příspěvek od zz.top »

Tak mne moc nesedi. V tech svetlech asi xenony jsou, a jen to pri tlumenych stini nejakej ksilt. Sedacky jsou tragicky. Kdybych to tusil, ohlizel bych se po odvetravanych. Z tehle jsem byl v lete spocenej jak prase. Maji sice dofuky, ale ty mam vfoukly, jinak se do sedacky nevejdu a pri kazdym nastupovani ohnu ten limec. Radio neni HK ani Bosse, a je to znat. Zpravy ujdou, ale jak zacnou hrat, je to takovej orchestrion. Proste budu rad, az to nekdo corne nebo to rosekam. :D Zlaty CLK.

Autor tématu
spacak
hvězda
Příspěvky: 1789
Registrován: čtv 31.07.2008, 5:13
Auto: W,210,W211,W212,W212,W213,W221 a drezina
Bydliště: Praha
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio 20

Příspěvek od spacak »

zz.top píše:Tak mne moc nesedi. V tech svetlech asi xenony jsou, a jen to pri tlumenych stini nejakej ksilt. Sedacky jsou tragicky. Kdybych to tusil, ohlizel bych se po odvetravanych. Z tehle jsem byl v lete spocenej jak prase. Maji sice dofuky, ale ty mam vfoukly, jinak se do sedacky nevejdu a pri kazdym nastupovani ohnu ten limec. Radio neni HK ani Bosse, a je to znat. Zpravy ujdou, ale jak zacnou hrat, je to takovej orchestrion. Proste budu rad, az to nekdo corne nebo to rosekam. :D Zlaty CLK.
Aha ja mam facelift ve svetlech jsou jen ledky. Sedacky si doslova pochvaluju rekl bych ze se to vraci pohodlnejm sedackam u W210. Fakt je ze jsem ted mel z MB nahradni auto W212 350CDI 4matic sedacka byla tvarem stejna jak ta moje, ale tvrda jako krava ja mam takove nejake podstatne mekci.
Odpovědět