CL 500 palivovy filter?


radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od radohanno »

=-o =-o =-o =-o Těžko říct. Já vidím hentek bázmek prvně.....

Autor tématu
gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od gombo »

Ja som to tiez videl prvy krat.Az vseveduci gugl mi vysvetlil co to je a naco to sluzi.Snad sa tu niekto najde,kto tomu rozumie.Uz si asi rozmyslim,ci si kupim upravene auto aj ked to bude renomovana firma :(

Autor tématu
gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od gombo »

Tak som to objednal a uvidime.
Edit:neuvidime,lebo aj napriek tomu,ze na oboch strankach maju napisane pri tom produkte ze ho maju skladom,tak ho nemaju skladom,nevefia ho ani objednat.Skratka chrapac sa zas vyfarbila a mne neostane asi nic ine,ako to kupit v susednom Rakusku,ako uz niekolko krat.Potom nasi pseudopodnikatelia budu vyplakavat,ako sa im tazko podnika a ako im to nejde.Ak mienia takto fungovat,tak sa ani nedivim.

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od enougher »

kolik toho prodaji??
1vec za 5let???
muzes si to zkusit podnikat v dilech

Autor tématu
gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od gombo »

enougher píše:kolik toho prodaji??
1vec za 5let???
muzes si to zkusit podnikat v dilech
Asi si ma celkom nepochopil.Maju to v ponuke na e shope s poznamkou,ze to maju na sklade.Ked som to objednaval,tak mi odpisali ze to VOBEC NEVEDIA DODAT ZAJTRA,ZA MESIAC A ANI ZA ROK!Podnikam od roku 1998 a nikdy som neponukal nic,co som nevedel dodat.Kupjem diely na auta casto a niektori predajcovia maju pri danom dieli poznamku skladom,u vas do dvoch dni,alebo dostupnost po telefonickom rozhovore,takze ak maju pri niecom skladom,tak by to malo znamenat,ze to je na sklade.Ak maju pri tom poznamku dostupnost po telefone,tak zavolam a oni mi overia kedy a ci mi to vedia zohnat.Takto je to v poriadku v normalnom svete.A nie ze niekto ma nieco v ponuke,ma pritom poznamku skladom a v zatvorke doplnene ze u vas do 24 hodin a ked urobim objednavku,tak mi oznamia,ze to nevedia dodat vobec.To sa mi teda nezda normalne.Pochybujem,ze tesne predtym,ako som si tu vec objednal ja,ma niekto poredbehol a objednal posledny kus,co mali na sklade a nestihli to v e shope opravit.Nikdy som netvdil,ze by vsetci mali mat vsetko skladom.To sa ani neda,ale toto je zavadzanie.Keby tam nemali napis :skladom,ale napisli by tam :dostupnost na vyziadanie a potom by mi povedali,ze to nevedia zohnat,lebo...,tak by som sa tak nezavzdusnoval a chapal by som to.

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od enougher »

Posílal jsem ti kontakt primo na zastoupeni te firmy...

Proc jsem ti neposlal kontakt na nejakou slovenskou firmu??? :-/
tak ted se nediv 8)

Přeji krásný den

radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od radohanno »

Jasně ...Když tvrdím že to mám na skladě tak bych neměl lhát. Jak píše Gombo. Jak Slovenští tak Čeští "podnikavci" mnohdy prodávají cokoliv. Já to zažil u AAA .Již jsem to psal na jiném foru. A při koupi domu . Tyhle věci by měly být nějak ošetřeny aby si ty Eshopy nenabízeli co chtějí.
A bez toho bázmeku to nejede????Nebo co by mohlo bez toho nastat??? Moc benzínu při pomalé jízdě a málo při rychlé???

Autor tématu
gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od gombo »

Auto teraz ide normalne,ale ked zopne kompresor pri akceleracii a pri vyssich otackach to dostava malo benzinu,tak to nejde tak ako ma.Jednoducho to podtlakom riadi tlak paliva v sustave a ked zacne kompresor tlacit,tak to zvysi tlak na rampe.A ako pise enougher.Musim to kupit vonku.

radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od radohanno »

Do Vídně to máš kousek.....A nešlo by to kuchnout??? Třeba je to jen ucpané .Neviděl jsem kabely ,takže to je na mechanické bázi. Já bych byl teda zvědavý a když už to je rozbité tak bych chtěl vidět co je uvnitř....... :D ....

Autor tématu
gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: CL 500 palivovy filter?

Příspěvek od gombo »

Ano mam to do Viedne kusok a aj tam casto chodim.Chcel som to kupit u nas,ked som to nasiel v ponuke ale,nakoniec dam zase zarobit Rakusakovi.A neboj sa,ze ten stary bazmeg nerozkostim. :) Potom to sem hodim foto.
Odpovědět