Mercedes Guru (?)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Fusion »

A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Tvl. Mirek Dušín :D .

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od kejb »

kdyby tady bylo vlákno:
Pan Vopička je pěknej zmrd, vobložil pana Tydýta, kterej mu důvěřoval, protože má pan Vopička umaštěnou kombinézu :stern: z druhý ruky. Dejte si na něj pozor.
Ok, tak proti tomu nic...
Nezlob se na mě ale když člověk co se zabývá auty naříká nad tím, jak jeden druhého och'cává při prodeji je asi tak divný, jako kdyby popelář na popelářským fóru naříkal, že jsou plné popelnice.
Buď je to záměr nebo na něčem ujíždíš, případně máš hypoglykemii.

Stewa
hvězdička
Příspěvky: 299
Registrován: úte 05.08.2008, 22:59
Auto: W124 -> W210 -> W211
Bydliště: Brno

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Stewa »

Přemek Doležal píše:Pokud si někdo projede auto na trase dlouhé 20 km, a nepozná, že je vše nasračku,
že desky jsou na plech,.....
tak je to dle mě Hňup, a má jezdit busem. @}->-- *kissing*
Já jsem teď projel w211 a nepoznal jsem že jsou přední desky i s kotoučema totál KO. Desky sjeté na kov, kotouče 2mm pod minimem. Upozornil a vyměnil mě je až mechanik v servise za kterým jsem s autem po koupi přijel. Nevím jak u jiných aut ale tady jsem to nepoznal (možná kvůli SBC) - žádnej divnej zvuk a sundávat kolo abych se na ně podíval jsem fakt nedělal, věřil jsem prodejci, je odtud z fóra. Auto má sport paket a brzdy vyšli na šílenou pálku :-(

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?
Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou. A když to píšu tak to pravda je, něco jinýho jsou nějaký polemiky o elektro atd. a něco jinýho je to, co vidím a slyším. Neví jestli to je pravda - tak třeba Milan (jo, čikl) mi psal, že tohle auto koupil guru za 15 a pak nabízel za 150. Takže to musela být pěkná vražda a on je mega vychcanej hajzl.

Jo, 2 mm podjetý kotouče, to mělo taky pravidelnej servis - pravidelně když se to rozbilo. Bych blil, to je jako upadlý vrzáky na čtyřkách.

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od vody »

Jo podobnou situaci jsem kdysi zažil sám, podvedl mě můj vlastní automechanik, kterému po x letech spolupráce prostě věříte. Prodal mi auto "top stav" a když jsem po pár dnech ježdění zajel jinam na kontrolu, protože to táhlo na stranu, zjistil jsem že brzdy jsou KO, prahy shnilý zespodu, přední náprava na výměnu, rozvody před smrtí a podobně. Zkrátím to, za 100 koupil, za dva roky za 25 prodal a to jsem se radoval...Ceny oprav a pneu do toho radši nepočítám. To je tak když někomu věříte. Důvěřuj, ale prověřuj!

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Jj, to tak chodí. Na důvěře už pohořelo hodně lidí. Jak kupci, tak prodejci. Já každýmu komu prodávám auto říkám - pořádně si to prohlídni, je to starý, dělal jsem to a to, je potřeba to a to, jestli od toho čekáš XY tak tohle je AB, poohlídni se jinde. Tečka. A nebo prostě řeknu . o autě nevím nic takže k tomu přistupuj že je vše na kontrolu případně opravu. Jenže tento člověk přijel až potom co koupil jinde. A když se řešil stav tak z něj vylezlo (ani to říkat moc nechtěl) kolik za auto dal a s jakou pohádkou ho koupil. Že je to vokurka snad řešit nemusíme, to jsem mu řekl taky. Šlo o to kdo zná tu firmu a majitele, a ne tu řešit auto. Na to sere pes. A záměrně jsem hned na začátku nepsal proč se ptám. Má to své důvody.

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 878
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od prcek »

Já ten jeho plzeňskej bazar pamatuju v době největší slávy (to byla ještě W220 ve vývoji a že tam vždy stálo pár W140 + hromada dalšího)

Pak to nějak neukočíroval:
http://www.regionplzen.cz/zpravodajstvi ... l-85-roku/" onclick="window.open(this.href);return false;

fokume byl rychlejší:
https://www.novinky.cz/krimi/110657-upr ... v-usa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) prcek dne pát 12.01.2018, 13:36, celkem upraveno 2 x.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fokume »

slusny
https://www.novinky.cz/krimi/110657-upr ... v-usa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

scout76 píše:Kdyby si nebyl trotl,tak by si takový problémy neměl. Nejdřív mi tě bylo líto,že si zaslepeně koupil něco,co stálo za hovno už z fotek a popisu,ale po tom co následovalo ti to přeju,protože jsi si to zasloužil :x . A už mlčím,protože Zadek mi zase řekne,že jsem zlej :D .
To jo já si soucit nezasloužím jak jsem si mohl dovolit na autě vyměnit lambda sondu a proměřit několik čidel, nejsem toho hoden, je to přeci MB.
Vám třem kašpárkům stačí jakékoliv vlákno, je to jedno o čem je. V každém případě jste o jedno hodně dlouhé ochudili slušné členy MBCC.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Jasně :D ,bylo vidět,že víš co děláš a proměřením a výměnou lambdy si zjistil,že je vlastně vše v pořádku.

Zdeno
hvězda
Příspěvky: 1478
Registrován: ned 07.03.2010, 21:57
Auto: W201 + W202 + W124 + e46
Bydliště: V Pelhrimove u krematoria
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Zdeno »

Opet paradne nablito v tematu ....

Zdeno
hvězda
Příspěvky: 1478
Registrován: ned 07.03.2010, 21:57
Auto: W201 + W202 + W124 + e46
Bydliště: V Pelhrimove u krematoria
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Zdeno »

fíkus píše:Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.

Takze :

Maestro Studlar je peknej zmrd, vychcanec atd

Kamarad si odvazne od nej koupi w211 e500 za 260k
Auto melo byt top, jen nejake drobnosti za drobny
Pry delany podvozek, repasovany automat

Skutecny stav :
problem s unikem chladici kapaliny, po "odborne" montazi LPG
LP airmatic vzpera - vadny ventil - nefunkcni rezimy a hlaseni na KI
Motor - vypadky zapalovani, nepravidelny chod - svitici krocan
Praskle svody na leve hlave
Vykastrovany katy - zavady vsech 4 lambad
Automat - kopani, prokluz. Po tydnu ko snimac otacek - tudiz mechatronika
Pri vymene mechatroniky zjisteno - unik oleje tesnenim vany a zasuvkou
Tesneni vany podporeno cernym silikonem.
Velke hlinikove i kovove spony - olej sice cisty ale se zapachem spaleniny
Po demontazi hydraulickeho plata bylo jasne videt dlouholete usady.
Takze po dokonceni vymeny mechatroniky a smazani adaptaci auto opet jelo. Kvalita razeni priserna, kopani atd ...

K otazce problemu udajne repasovanemu automatu se prodavajici nijak nepostavil, zadna kompenzace neprobehla

Opravy dalsich zavad odsunuty

Aktualne novemu majiteli chodi obalky se zelenym pruhem, telefonaty exekutora at neprodlene e500 vyda exekutorskemu uradu protoze jiz bylo exekucne zarazeno do pohledavky.

Takze si panacek naskocil do vrany a jeste mu ji zrejme nakonec 211 seberou a cca tri kilca budou cau ...

Takze asi toto je pan Studlar

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Slušný :-! A to je ČR tak velká země že se pořád najde někdo kdo od něj koupí auto nebo tam jezdí na servis??? To přeci není možný aby takovej člověk dělal tak dlouho podvody. =-o Je fakt, že já o něm nikdy neslyšel, ale to nic neznamená. Já úplně vidím ty servisovaný auta... To věřím i tomu, že vyndá dobrý součástky, namontuje načatý nebo rovnou rozbitý a ty vymontovanáý pak prodá tomu stejnému zákazníkovi. Znal jsem takhle jednoho opraváře Saabů. Doplatil na to, že měl zákazník některý díly označený, ne však z důvodu možného podvodu. Prostě to kdysi rozdělával tak si udělal značky. A vyměněné díly měly z půlky ty stejné značky... ty ostatní přišly nové, protože je ten "mechanik" rovnou nadělil na jiné auto. :-$

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fokume »

neni pan studlar takovej ten typ v bily cepici a ruzovym tricku se zvedlym limeckem *jokingly* :-!
Odpovědět