Mercedes Guru (?)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:Slušný :-! A to je ČR tak velká země že se pořád najde někdo kdo od něj koupí auto nebo tam jezdí na servis??? To přeci není možný aby takovej člověk dělal tak dlouho podvody. =-o Je fakt, že já o něm nikdy neslyšel, ale to nic neznamená. Já úplně vidím ty servisovaný auta... To věřím i tomu, že vyndá dobrý součástky, namontuje načatý nebo rovnou rozbitý a ty vymontovanáý pak prodá tomu stejnému zákazníkovi. Znal jsem takhle jednoho opraváře Saabů. Doplatil na to, že měl zákazník některý díly označený, ne však z důvodu možného podvodu. Prostě to kdysi rozdělával tak si udělal značky. A vyměněné díly měly z půlky ty stejné značky... ty ostatní přišly nové, protože je ten "mechanik" rovnou nadělil na jiné auto. :-$
Tohle uz si troufne malo kdo *thumbs up* znamej to udelal rusum, taky vzal jejich dobry tlumice a hodil tam nejaky odjety *jokingly* pak to byla docela show kdyz ho na tech vychcanejch tlumicich honili kolem lesa :D

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Fusion »

fokume píše:neni pan studlar takovej ten typ v bily cepici a ruzovym tricku se zvedlym limeckem *jokingly* :-!
Takovej je u Prahy, akorát Wertheim a prodává karavany a vánoční stromky *jokingly*

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od xaler »

Všichni se strašně divíte proč se tak vyhýbám odborníkům ze servisu.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Ji-rka »

Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

V každým oboru se najde šmejd,který kazí jméno ostatním. Zde je popsáno to,že dva lidi,kteří autům zjevně nerozumí si jdou koupit auto a pak jsou překvapení. A pan Xaler je třetí.
Překvapilo mě,že člověk který chce utratit 260tis. za ojetinu a nerozumí tomu,si nevezme někoho kdo má aspoň trošku ánung na co se zaměřit. Pokud ta E500 jela na hovno,tak by to poznala i moje manželka 009 .
Naposledy upravil(a) scout76 dne sob 13.01.2018, 17:31, celkem upraveno 1 x.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Tak je lepsi hodit ctvrt míle pod nohy nejakymu lumpovi nez se “ ponizit” a jit si pro radu *jokingly* videl sem to mockrat a vsichni breci stejne :D

Zdeno
hvězda
Příspěvky: 1478
Registrován: ned 07.03.2010, 21:57
Auto: W201 + W202 + W124 + e46
Bydliště: V Pelhrimove u krematoria
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Zdeno »

Scout :
naprosty souhlas. Taky sem se ho ptal proc nerekl aby mel sebou nekoho kdo tomu rozumi a ma pripadne i starku. Je to clovek tady z pelhrimova a moc dobre zna EXCAR a me zna a vi ze tam pracuju. Ale mel svoje moudro nactene z internetu...
Jak rikas, takovej xaler 2 akorat se tenhle v tom nevrta. Jezdi kamicem a za videlane koruny si da auto opravit

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.
ja ho znam pres 30 let... 008

jezdil zavodne na kole, pak je spravoval v Italii, hned po padu komandyru... nejak mu ty koruny stouply do do hlavy 006
by jsi ho mel taky znat bajko, kdyz jsi mel ve 12 letech kolo za sto t.Kcs 010 009

nicmene mi jako par ostatnim unika smysl tematu, hledas vicero "poskozenych" na podani zaloby?

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

Přemek Doležal píše:Pokud si někdo projede auto na trase dlouhé 20 km, a nepozná, že je vše nasračku,
že desky jsou na plech,.....
tak je to dle mě Hňup, a má jezdit busem. @}->-- *kissing*
sem TOPIC oteviral s hruzou, ze se tady zase resi vobkladacuv Gpruser :D
guruj je na mbcc jen jeden :-!

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.
fíkus píše:
Fusion píše:A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?
Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou.
dobre si protirecis 009

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Zdeno píše:Scout :
naprosty souhlas. Taky sem se ho ptal proc nerekl aby mel sebou nekoho kdo tomu rozumi a ma pripadne i starku. Je to clovek tady z pelhrimova a moc dobre zna EXCAR a me zna a vi ze tam pracuju. Ale mel svoje moudro nactene z internetu...
Jak rikas, takovej xaler 2 akorat se tenhle v tom nevrta. Jezdi kamicem a za videlane koruny si da auto opravit
Mě to přijde jako logická věc. Já jsem třeba totální mimoň ohledně PC věcí a nechám si radit od lidí co se tím živí. Stavbu baráku taky konzultuji s člověkem,který ví vo co gou i když bych si mohl na Google najít x recenzí co je dobrý a co je na hovno. Těch pár korun,co za tu službu zaplatím(pokud není z kamarádství zdarma) se mi vrátí několikanásobně někde jinde.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Laja22 píše:
fíkus píše:Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.
fíkus píše:
Fusion píše:A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?
Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou.
dobre si protirecis 009
To není poprvé ani naposledy :D .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Ja kdyz sem prodaval vranu za 30 tak sem do smlouvy hodil ze na dily a vypsal tam od praskle zarovky po zápach proprdené sedacky :D kluk si myslel ze z toho udela za bůra vonavku :-! X krat jsem mu rekl ze je to mrtka auto ktery prodavam pac povazuju za demenci neco takovyho vlastnit *jokingly*
Vzal to a po tejdnu rozjel soudy pravniky atdatd ...tak sem mu rekl ze chci videt znaleckej posudek a muzem vyrazit k soudu :)
Tak si pobrecel dojel to do konce stk a prodal na dily , pro priste ma zkusenost ze obcas je dobry prodavajicimu verit :D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od popelnice »

Mel jsi pockat treba by ho zacal znat v souvislosti s tema bicyklama :D

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

staci vydrzet a nejaka story pro nedelni blesk se tu brzy objevi :D
Odpovědět