Mercedes Guru (?)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Laja22 píše:
fíkus píše:Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.
fíkus píše:
Fusion píše:A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?
Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou.
dobre si protirecis 009
To jsi skutečně tak hloupej? Já ho neznám, ale vím co je to za člověka díky tomu zákazníkovi, ten mi o něm řekl že seděl atd. Když řeknu "někoho znám" tak to znamená většinou že ho znám osobně a nebo nějak lépe než jen z doslechu od cizích lidí.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

ptas se kdo je to, co je to... o par prispevku dal pises, ze sis vse zjistil...
proc to nenapises hned na zacatku, google snad umi pouzivat kazdej, nebo ne?

[youtube][/youtube]

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Já to chtěl slyšet odsud. Názory lidí bez toho aniž bych zmínil že je to zločinec. Ale neznám ho, fakt ne. Jen jsem si přečetl že seděl za podvody.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

a co s tim ted, kdyz sis overil, ze gugl nelze, pretlumocis to "poskozenym"?

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od kejb »

celkem mě dost překvapuje ta houževnatost... :)

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

me to spis prijde jako pruzkum mbcc mineni na tema: podvody autoprodejcu *jokingly*

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Ji-rka »

Mě už to začíná srát,co téma to nějaký kecy.Bureš,kunda,tepláky,volební právo,optimalizace,ojebávání a další svatej.Měl bych adepta na dovolenku....by byl chvíli klídek.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Já to chtěl slyšet odsud. Názory lidí bez toho aniž bych zmínil že je to zločinec. Ale neznám ho, fakt ne. Jen jsem si přečetl že seděl za podvody.
zajed za nim a vem mu miru na betonovy kozacky :D :D :D

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Takových je tu víc. Koho myslíš?

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

Víte co nechápu - ať se řeší cokoli, píšu k tématu nebo se rozvine debata i mimo téma. Moje komenty jsou takový jaký jsou, ale do NIKOHO se tu NESERU. Proč někteří zdejší mají neustále potřebu řešit osoby a ne problematiku. Vyslovit názor k věci. Psát tu že jsem debil už snad není potřeba, to už všichni vědí.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

009

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od fíkus »

No jo, k smíchu to je, ale pročti si začátek topicu a konec - normálně chce člověk nejdříve znát názor zdejší komunity, a pak teprve přijdu s tím, co je moje zkušenost. A co se z toho nestane? :-! Poučování o tom, jak je dobrý si vzít někoho kdo tomu rozumí s sebou. Ježiš, no to je moudrost. Tady šlo ale o úplně něco jinýho - jestli toho člověka někdo přímo zná a jestli třeba taky někdo nenapíše, že to není zase takovej gauner atd. Prostě názory na toho chlapa a tu firmu. Místo toho se tu řeší kombík, já, kozačky z betonu a další kokotiny, jen ne to původní téma. A opět napadání. Jen slovní, osobně by asi každý z vás kdo se tu do někoho od klávesnice navážíte jen postával a říkal cosi o prdeli, že si dělá srandu.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Tady šlo ale o úplně něco jinýho - jestli toho člověka někdo přímo zná a jestli třeba taky někdo nenapíše, že to není zase takovej gauner atd. Prostě názory na toho chlapa a tu firmu.
k cemu ti to bude, ze jsem tak smelej?

sedel jen X let a vysel polepsenej, to jsi chtel slyset?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od scout76 »

Kdyby si položil dotaz jako : Znáte někdo pána .... nebo firmu..... z Plzně,která prodává :stern: ? Můžete napsat zkušenosti? Pak by si možná dostal rozumnou reakci a nedělal by si z tebe každej prdel. Stejně jako v 99% topiců,který se netýkají techniky. Ty betonová kozačko :D .

Lája - k čemu mu to bude? K čemu asi?
Naposledy upravil(a) scout76 dne sob 13.01.2018, 18:50, celkem upraveno 1 x.

Laja22

Re: Mercedes Guru (?)

Příspěvek od Laja22 »

thy woe, teplaky zastrceny do betonovych kozacek :D :D :D :D :D
Odpovědět