Potřebuji pojistit auto

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

Uděláš mi škodu za kilo, tvoje Výborná Levná Pojišťovna mi dá pade,
....a Ty mi to druhý pade nařízením soudu doplatíš. @=
Tak asi tak.
@}->--

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

Brabus63 píše:AXA není malá, jen je to banda šmejdů. Také mám negativní zkušenost.
Jj, velká a zk..vená, třeba jako Kooperativa :'(

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

hoď sem sken tohodle bordelu jinak nevěřim 8)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

... Ty věřící nevěřící ?
Ó Bože. *stop* *stop* *stop*

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

tak se hned nečerti, zdá se mi to jako hroznej bordel, každopádně já na drahý ručení stejně z principu prdim, ale nevadí mi když má laskavější pojišťovnu ten kdo mi rozbil kamínkem čelní sklo *thumbs up*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

Hochu hochu, ty asi žiješ v pojišťovnickym středovjeku ! :'(
Dnes ti žádná pojišťovna z povinnýho vokno nezeplatí, to bejvalo. ]:->
Musíš si ho připojistit, cca 500,-/rok,
nebo si za ušetřený bankovky z připojištění koupíš nový za svý.... *in love*
*kissing*

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

Přemek Doležal píše: nebo si za ušetřený bankovky z připojištění koupíš nový za svý.... *in love*
dědo, to nehrozí, doba pokročila, většinu toho dnes servis opraví za pár stovek, takže se to nevyplatí, na sklo fakt prdim a tobě doporučuji totéž 8)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ďíky za poučení. @}->-- *jokingly*
Ale tohle zkus říct pánovi s autem s píčou na kapotě, kterýho stojí vokno 35 litrů. :-@

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

nedělej že máš u každýho auta připojištěný sklo *jokingly*

to se vyplatí max. tomu kdo najezdí ročně bambilion km, podniká, atp. jinak fakt neee ;)

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od viano »

Přemek Doležal píše: Ale tohle zkus říct pánovi s autem s píčou na kapotě, kterýho stojí vokno 35 litrů. :-@
a kolik ten si připlácí? taky pětikilo? ;)

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Thomas_124 »

Připlácí víc. A to s tím případem o doplacení je známá věc. Způsobíš mi škodu, pojišťovna mi zaplatí půl - nezajímá mne pojišťovna, ale viník- ten škodu zavinil a na toho jde žaloba. Ať si to po své pojišťovně požaduje. Tak to prostě je. Že se někdo nechá podělat, přijme tu půlku a drží pysk, je druhá věc. Je to jistě většina případů. Vzhledem k tomu, v čem jezdím, se mi vždy (až na jeden případ) ty nehody finančně vyplatily. A to jsem pojišťovny nechal, ať dají to, co uznají za vhodné, nijak jsem nezasahoval. Na dvojkovém golfu, co jsem měl deset let, jsem měl několik totálek, myslím 4-5. Tam totiž totálka byla cokoli, třeba bouchnuté dveře nebo blatník s nárazníkem *jokingly*

Takže jsem měl škodu třeba 2000 a pojišťovna dala 12.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Nechci ani pomyslet,kolik by stála " neprůstřelná " skla na mamuta,o předním skle na SL či Patrolu nemluvě.A ty bouchlé zadní dveře u CRV (oprava v servisu,nové,lakování,montáž et cetera) vyšly na 45 000 takže dobré pojištění se vyplatí.Stejně jako kamera za předním sklem.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od adam w140 »

Lidi proboha proc bych zpusobenou skodu mel platit ja? Pak tedy neni treba platit zadne pojisteni. Vetsina pojistek ma v sobe i pojisteni pravni ochrany takze pokud se na skodni udalosti vyskytne soudni tahanice je to opet jejich starost si to vyridit takze pokud se nekomu nezda kolik mu dali soudi se a vyhraje je povinnosti pojistovny to uhradit jinak podstata pojisteni je v prdeli

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pojištění právní ochrany uvnitř běžné pojistky ? Nevím,ale zažil jsem 3x problémy,poslední s čínou,nechci to opakovat.Tahanice,spory,telefonáty a maily,fotky před a po nehodě,dokazování stavu auta,chtěli vidět orig. účty (naštěstí vše archivuji fotím,mám CD z oprav aut) dále a ve finále odhad soud. znalce,kterého jsem musel zaplatit.Vždy to byla vina jiného,rozporovali i cenu odtahu.Než zaplatili a že to byly tahanice na několik měsíců ( i když ze zákona mají jen 3) jsem hradil opravy ( no mohl jsem čekat,to je pravda) ale bohužel muselo zaznít 3x mé ne nesouhlasím a zde je vizitka právníka a medializace ( tedy vyhrožování),pak nastalo plnění,ale ani to nebylo hned,ano odeslali jsme tehdy,já na to jsem v bance,koukáme na účet,nic nepřišlo,to není možné atd.Fakt už to nechci zažít a řešit.

Pirx
hvězdička
Příspěvky: 383
Registrován: sob 09.11.2013, 21:49
Auto: R129 SL600 W140 S600

Re: Potřebuji pojistit auto

Příspěvek od Pirx »

...mi ted z lichvopojistovny poslali ze mi jako kazdej rok zdrazujou povinny na zehlicku, jakoze teda 6000 rocne uz. Tak jsem jen tak u piva zkusil na netu vyplnit poptavku u Allianz, s omezenejma km rocne, ze to jako bude levnejsi, tak jejich nabidka je skoro 18.000. Jako cekal jsem to tak +- o 1000 stejny, ale trojnasobek? To chteli jeste tlf cislo, ze nejakej retardovanej pablb co vyhral praci v callcentru za 24 korun na hodinu me jako bude presvedcovat, ze to za 18 je fakt jako vyhodny? No tyvole.... :x
Odpovědět