Práskáš, práskám, práskáme...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od musketyr »

Tak kámošovu ženu někdo prásk že peče doma dorty a cukroví a vyfásla flastr 50tis.Andrej dosáhne brzo svýho.a to si dávala si pozor a víceméně nikomu cizímu nepekla.šlo vo fakt minimální množství 2-4dorty za měsíc.Prostě úniky jak svině.Zatím nevím kdo ji sejmul zda FÚ či hygiena.Tak se ptám zda máte s tím někdo zkušenost.Že ji kuchyň nikdo nezkolauduje je jasný.Nejde třeba, si pronajmout školní kuchyň, ta je zkolaudovaná, tam to upíct a prodat legálně?Neřešte rentabilitu.Spíš mi jde o to zda je možné provozovat výrobu potravin a nevlastnit zkolaudované prostory, pouze si je příležitostně pronajímat.M.:S

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od dako5 »

A jak jí to dokázali?

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od popelnice »

Tak Češi jdou národem fízlů a práskačů 007 blby je ze ted maj po dlouhé dobe komu práskat :D nedej bože kdyz nekdo neni blbej a linej to by se mohli vsichni posrat :D myslim ze toho upekla jen pro známe *thumbs up*

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od enougher »

Finančák vyresis jednoduše
Každý rok dáš na FU čestné prohlášení že zisk z nezávislé činnosti nebyl vyšší než 20000 Kč
Tím jsi splnil daňovou povinnost a může ti kazdY skočit na hrb
Hygiena tě nemusí zajímat domu nikoho nepustís bez soudního příkazu .
Proti pokutě se dá bránit odvoláním aktuálně FS prohrává soudy kdy se lidé brání těmhle likvidačním flastrum

Autor tématu
musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od musketyr »

Jak ji to dokázaly nevím.Nemluvil jsem s ní osobně.Neznam podrobnosti.Já bych taky dělal maximum pro to, abych jim nedal ani korunu.Mnozí však rezignují-nedivím se nemaj na to nervy.

Joe
vycházející hvězda
Příspěvky: 610
Registrován: stř 06.08.2008, 9:47
Auto: W11, W107, W112, W129, W210, W211, W221
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Joe »

Řesíš něco o čem nemáš informace?

Kuba F1
hvězdička
Příspěvky: 327
Registrován: stř 06.08.2008, 9:08
Auto: W123 240D, W140 600SE
Bydliště: Praha 5

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Kuba F1 »

On to ani nemusel bonznout nějakej práskač. Vůbec bych se totiž nedivil, kdyby proaktivní úředník špehoval facebook v rámci svého pokřiveného charakteru a vybíral si koho osolí.
Dorty a cukroví pro známé peče doma kde kdo, to snad ani nejde považovat za podnikání, nehledě na to, že zisk z toho je tak možná to potěšení z takové činnosti než peníze.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Ale stačí jeden černoprdelník závystvej,kterej nedostal ochutnat a je to-jako ty dvě báby starý v Polsku byla v rámci nákýho výročí jejich náboženskýho velkoguru-J.P.II. dort s jeho podobou,všichni dostali a jen mlaskali,ale na báby se nedostalo,tak je naprášily,že to je znehodnocení jeho osoby a bůhví co ještě udávala *jokingly*
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... atura.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tématu
musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od musketyr »

Joe píše:Řesíš něco o čem nemáš informace?
Řeším provozovnu, viz výše.Neřeším to jen kvůli tomuto konkrétnímu případu.Prostě mě zajímá zda můžeš něco vyrobit i když si pronajmeš příležitostně provozovnu.Na nic víc jsem se neptal.Jak to bylo v tomto konkrétním případě je věc která až tak nesouvisí s mým dotazem.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Fusion »

https://www.podnikavazena.cz/opportunit ... ou-kuchyni" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tématu
musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od musketyr »

Zajímavé.Dík!

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Přemek Doležal »

musketyr píše:Jak ji to dokázaly nevím.Nemluvil jsem s ní osobně.Neznam podrobnosti.Já bych taky dělal maximum pro to, abych jim nedal ani korunu.Mnozí však rezignují-nedivím se nemaj na to nervy.
Stačí jedna svině v sousedství, a je problém na světě.
Taky tady naproti žila ku.va komunystycká, zlodějská, udavačská. :-! :-! :-!
Už se smaží v pekle, její druh - mimochodem stejnýho druhu, jí prohnal kuli hlavou, a pak i sobě. @=
A hnej je vo dvě svině na světě míň, a já mám konečně klíd. @}->--

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od AndréW115 »

Taky tady naproti žila ku.va komunystycká, zlodějská, udavačská. :-! :-! :-!
Už se smaží v pekle, její druh - mimochodem stejnýho druhu, jí prohnal kuli hlavou, a pak i sobě. @=
A hnej je vo dvě svině na světě míň, a já mám konečně klíd. @}->--
A tak zase na druhou stranu Přemku, taková sebekritika je docela v pořádku

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od adam w140 »

Tahle lidska vlastnost je podle me kralovna vsech vlastnosti. Jeden nakazenej zmetek umi zatopit mnoha slusnejm. Nezamenujte podnikani s zivorenim protoze podnika ten co sedi a banda lidi na nej vydelava a zivori ten co musi sam sehnat praci, material, vyrobit to, prodat, vymahat penize a pak zaplatit 4 x rocne dph, 1 dan z prijmu, zdravotni a sociani aby se dozvedel ze duchod nikdy nedostane no a pak tu mame jeste silnicni dan a svou cinnosti neprimo zivi babise jeste dani spotrebni (z nafty) a pak muze bud po nocich pocitat papiry nebo si najmout ucetni ktera ale sice zaplatit chce ale vsechno stejne neohlida a hlavne za to neruci!
Diky tehle buzeraci podporuju vsechny kdo delaji cokoliv na cerno nikdy nechci uctenku a i kdyby byli sebehorsi na tenhle bonzackej system nikdo nema a tak radeji venuji tezce vydelane penize jim nez krivakovi slovenskymu na telefonu statni bezpecnosti

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Fusion »

Celej problém je v tom, že tu chybí podpora malýho podnikání. Nezdanění do 20tis./rok je nesmysl. Dneska se dá prodat na bazošu pár krámu a 20tis. je za dva měsíce vyčerpáno.
Nevím kdy se ten limit stanovoval, ale je to dneska blbost a zajímalo by mě, jak FÚ prokáže překročení v případě buchet.
Na druhou stranu musí ten, kdo se tím chce živit, pořídit drahou výbavu podle norem a dělat úředničinu a není pak divu, když se nasere, že jim babka kazí kšeft domácí troubou.
Měl by se objasnit a zjednodušit ten přechod z koníčka na výdělečnou činnost. Částka pro zdanění by měla být podle mě tak čtyřásobek průměrnýho platu (dneska 120tis.) za kal. rok. 10tis./měs. není částka na to, se takovou činností uživit, ale otevřela by možnosti matkám na mateřské apod., a člověk si vyzkouší, jestli by z toho byla opravdová činnost, pokud by do budoucna chtěl překročit limit.
Odpovědět