Práskáš, práskám, práskáme...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Martin Košnar »

Nevím jak teď, ale kdysi se práskalo v zahrádkářských koloniích. Kdo si udělal u boudy pergolou, nebo terásku, a bylo to větší, než 16 m2, šup, teplej bronz a už se bouralo. Ale to bylo kdysi za komárů. Táta asi před 20 lety řešil, že uřízl poměrně statnou dubovou větev, která poměrně nevhodně zasahovala na náš pozemek. Sousedili jsme s tehdy již opuštěným a zanedbaným areálem Desty. Dřevo vcelku nerozumně pořezal a uskladnil. Jeden nám známý člověk to nabonzoval a policie řešila ne uříznutí větve statného dubu, ale krádež dřeva. Kolik toho bylo? Tak na malej vlek.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od adam w140 »

Neni treba zadna podpora jen staci neotravovat blbostma. Dort to lepsi neupece driv to taky neni auto se samo taky nespravi tak neni duvod odevzdavat nekam kde to na dotacich zase rozdaji babisovi.
Vracime se do doby za komara kdy se vse schanelo prez zname ale bohuzel dnes nas v tom omezuji moderni technologie ktere nas spehuji a bonzuji sami takze opet se mi v nekolika pripadech osvedcilo stare dobre cestne slovo. Fakt to funguje nejlip a rusky hovorici mistni lide si na tom furt hodne zakladaji stejne jako vetsina slusnych podnikatelu.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Petr H. »

Zase by se mohl objevit nějakej UBER přes gastronomii....

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od 09medved »

Petr H. píše:
Zase by se mohl objevit nějakej UBER přes gastronomii....
a jak by to pokračovalo? Hned by nějakej přiblblej úředníček vymyslel § do městské vyhlášky,že k provozování gastronomické činnosti se smí používat pouze nože od Solingeru a el.vybavení pouze Eta.Všichni nahoře by ho za ten nápad chválili,i prémie by se rozdávali a zas by bylo o jednu koko...ou vyhlášku navíc.O všimném od společností určených co by dodavatelé výbavy raději nemluvme.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Petr H. »

to byla ironie.. :-$

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Fusion »

adam w140 píše:Neni treba zadna podpora jen staci neotravovat blbostma. Dort to lepsi neupece driv to taky neni auto se samo taky nespravi tak neni duvod odevzdavat nekam kde to na dotacich zase rozdaji babisovi.
Vracime se do doby za komara kdy se vse schanelo prez zname ale bohuzel dnes nas v tom omezuji moderni technologie ktere nas spehuji a bonzuji sami takze opet se mi v nekolika pripadech osvedcilo stare dobre cestne slovo. Fakt to funguje nejlip a rusky hovorici mistni lide si na tom furt hodne zakladaji stejne jako vetsina slusnych podnikatelu.
Úředník sám od sebe žádnou činnost vykonávat nebude. Koná na základě udání, a musí dojít k nějakýmu závěru.
Bonzování nikdy nezbráníš. A jestli myslíš, že tě bonzuje "moderní technologie", pak si nedávej na Facebook fotky jak ve slipech chodíš po Bali, když máš v informacích, že seš na nemocenské. Stačí používat hlavu. Žádnej gugl tě na ČOI neudá.

Kdyby si nějakej šiml po večerech pročítal některý zdejší příběhy a prodeje, taky by si smlsnul.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od scout76 »

Přesně tak to je *thumbs up* . Lidi jsou prostě kundy a napráskají na sebe kde co a pak se diví. Tímto zdravím úředníky MDČR,kteří jistě u klávesnice děkují,že mají v pondělí na poradě o čem hovořit :D .

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Thomas_124 »

Fusion píše: Dneska se dá prodat na bazošu pár krámu a 20tis. je za dva měsíce vyčerpáno.
Když prodám svůj majetek, nepovažuje se to za příjem. Tak jako když prodáš dům po pěti letech nebo auto po půl roce.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Fusion »

U auta rok.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Thomas_124 »

Nebyl jsem si jistý..

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od All-koholik »

Možná k tomu mám taky co říci pánové 8) Neni to o češích a naší nátuře si myslím.. Parchanti jsou všude..
Ale k věci.. Zrovna včera mi kamarád zprovoznil starý Note Book a tak jsem si s nostaligií prohlížel staré fotky a narazil jsem na složku Anonym kterou si vedla moje přítelkyně..
Asi dva roky jí chodili maily ať se na mě už konečně vykašle, že jí podvádim s její kamarádkama, že všude prohlašuji jak jí nemiluji.. Dokonce když jsem byl na služebkách, tak ji psal že tam nejsem ale někde píchám..
Zřejmě to byl někdo z práce podle informací které psal.. Měl jsem jeden typ kdo by to mohl být, ale už u nás nepracuje..
Bohužel typ nestačí na to dát někomu do držky :( Chytit ho u toho mailu, tak přísahám že mu stáhnu kalhoty a narvu mu celou ruku do konečníku ]:->
Je potřeba dávat si pozor na tyhle zamindrákovance..

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od adam w140 »

Nejvic je nasere kdyz to stejne vse funguje dal a nic nerozvrati. A cokoliv v konecniku neni tak hrozny jako uplna ignorace.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od All-koholik »

adam w140 píše:Nejvic je nasere kdyz to stejne vse funguje dal a nic nerozvrati. A cokoliv v konecniku neni tak hrozny jako uplna ignorace.
To máš asi pravdu *thumbs up*
Jen když to člověk čte, tak by vraždil @= *jokingly* Navíc tohle stejně píšou lidi co maj sami spackanej život 007

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od dako5 »

All-koholik píše:Možná k tomu mám taky co říci pánové 8) Neni to o češích a naší nátuře si myslím.. Parchanti jsou všude..
Ale k věci.. Zrovna včera mi kamarád zprovoznil starý Note Book a tak jsem si s nostaligií prohlížel staré fotky a narazil jsem na složku Anonym kterou si vedla moje přítelkyně..
Asi dva roky jí chodili maily ať se na mě už konečně vykašle, že jí podvádim s její kamarádkama, že všude prohlašuji jak jí nemiluji.. Dokonce když jsem byl na služebkách, tak ji psal že tam nejsem ale někde píchám..
Zřejmě to byl někdo z práce podle informací které psal.. Měl jsem jeden typ kdo by to mohl být, ale už u nás nepracuje..
Bohužel typ nestačí na to dát někomu do držky :( Chytit ho u toho mailu, tak přísahám že mu stáhnu kalhoty a narvu mu celou ruku do konečníku ]:->
Je potřeba dávat si pozor na tyhle zamindrákovance..
Proto si nechávám starý tel.,je v nich tolik anonymů....Škoda jen že dotyčný hrdina nikdy nevzal tel.a na schůzku kterou navrhnul se hrdinsky nedostavil.Dnes bych zašel na policii a hned věděl víc.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od 09medved »

Jednou jsem za komančů dostal předvolání na MNV ohledně....no to je jedno a bylo to na základě anonymního udání.Když jsem se svého známého místopředsedy(kámoš z vojny)zeptal kdo to byl,řekl že je to přece anonym a stejně by nesměl p.Krátkého jmenovat *thumbs up* zašel jsem tedy za panem Krátkým a ten se mi omluvil,že měl vypito a v práci problémy no a další ty kecy okolo.Slíbil,že to bylo poprvé a naposled - uvěřil jsem ale neměl jsem.Asi za měsíc opět pozvánka na výbor,opět anonym atd.Zašel jsem znovu za panem Krátkým,nečekal jsem na vysvětlování a beze svědků mu dal po tlamě.Od tý doby byl klid a když jsem ho po nějaký době potkal na ulici tentokráte s páskou PS VB,tak mě dokonce i pozdravil.Díky funkci - PS VB už mohl bonzovat veřejně a ne jako anonym,jenom mne už tak nějak vynechával. :)
Co z toho plyne?Pár facek možná není ten správný úřední postup řešení problému,ale to rychlejší a srozumitelnější ]:-> Tenkrát byla sice jiná doba,ale určitě to fuguje i dnes
Odpovědět