Práskáš, práskám, práskáme...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

rubigs
hvězdička
Příspěvky: 319
Registrován: úte 01.02.2011, 15:55
Auto: W124 250Dt, CLK 430
Bydliště: Plzeň

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od rubigs »

..

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od adam w140 »

Dneska diky dostupnosti techniky kdyz nekomu das po tlame tak bude jiste nekde kamera, internety nebo uvedomelej obcan s telefonem a na zaklade dukazu budes rad za podminecny trest oni tech par facek radi prihusteji. Ted se sice totalita vraci ale v mnohem horsi forme.

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od tomaso »

Fusion píše:Kdyby si nějakej šiml po večerech pročítal některý zdejší příběhy a prodeje, taky by si smlsnul.
tvl *thumbs up* :D :D

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od viano »

já dal facana jednomu provokatérovi a byl jsem pak na obrázku a platil jsem :)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Fusion »

Na kostelní nástěnce?

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od metrák66 »

U hajzlbáby.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od kejb »

Jedna známá co dělá bojový sporty měla konflikt s jedním otrapou...všechno ok akorát do něho na závěr kopla, když byl na zemi, byla z toho podmínka. Všechno bylo na záznamu, i to jak jí sahá mezi nohy na zastávce atp...

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od dako5 »

Taky jsem četl o borcovi jehož dceru ve škola šikanovali,tak spratkům jednoduchým způsobem"domluvil"a prej sice dostal půl roku podmínku,ale dcera má klid,takže mu to stálo za to-jeho slova.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od 09medved »

fackovali se neandrtálci,co neuměli mluvit a vydrželo nám to až do dnešní doby,tak to má asi nějakej účinek *jokingly* ale na druhou stranu při dnešním množství kamer a youtuberů všeho druhu bych si to už asi rozmyslel.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od adam w140 »

Nojo kdyz ono dnes kdyz jedu autem tak asi 80% ucastniku provozu si zaslouzi prez drzku za to co predvadi. Takhle to fakt nejde.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Přemek Doležal »

100% souhlas. :-!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ve všech našich vozech jsou kamery, nehodlám ztrácet čas a nervy s těmi,co by nikdy neměli dostat řid. průkaz a též s placatýma čepicema.Blbé,stupidní blondýny se nějak rozmnožují,krávy blbé s mobilem u ucha a v autě za 3 mega doprdele ať jim někdo řekne o tlačítku,co vše udělá,pak mohou telefonovat s rukama na volantu.
Sousedka,co ke mě chodí jako pacient posílá každoročně udání,zda platím soc. a zdrav. pojištění a jak je to s daněmi mojích firem.Léta kolorit,úřad se tím musí zabývat,tak tam jde někdo z kanclu mého daň. poradce,vždy vše v pořádku,mé firmy jsou zdravé a nic nedluží.Ale mě ta baba stojí ročně pár tisíc,co zaplatím firmě ekonom. poradce za vyřízení a dokladování.
Také mě práskl soused,že prý něco kopu na zahradě,soused je přes ulici,není účastníkem jakéhokoli staveb. řízení.Poslal jsem ho do pr.... a též úřad,ale byli u mě na zjištění stavu.Vše v pořádku..Mého dědu Františka udal závistivec (dědovi patřily. všechny stánky na Vaclaváku kuřivo,buřty,kolky atd) v době protektorátu.4 roky koncentráku.Děda druhý udán svým nejlepším kamarádem ( byl mu za svědka na svatbě) no to střelivo z dědovy fabriky fakt na vých. frontě moc nefungovalo.A ten udavač ( důvod byla babička Marie) se stal v roce 1949 ředitelem dědovy fabriky,páč byl ve straně a v odboji,jo v odboji byl,udával,práskal,jinak nic.Děda Vojtěch zemřel v koncentráku,děda František přežil.
Další milý soused napráskal mého tátu,že pod rouškou tmy něco vozí na zahradu.Léta 1970,takže co to vozíte soudruhu ? Nejsem soudruh a přivezl jsem hovna,tedy trus.Co si to dovolujete,jak mluvíte s příslušníkem VB? Inu vezu koňská hovna,trus na zahradu,račte to soudruzi pečlivě zjistit.Soudruzi tedy hrabali v hovnech. Další milý soused krátce po sametové revoluci objel hřebíkem můj Jeep a asi si chtěl stěžovat,že......................... no za pár měsíců mu moje paní zachránila ve špitále život ( mozk. infarkt) doba se změnila,tak s udáváním a jiným přestal.Prostě práskači byli,jsou a budou.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od Merc124 »

Nejhorší je, že je máme i ve vládě :-! (viz. Bureš a jiní)

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od 09medved »

L.L. - kdysi se soudruzi hrabali v hovnech na zahradě tvýho táty a možná i jinde,později nám na Národní vysvětlovali použití obuškového práva no a o pár let později raději otočí hlavu aby se nemuseli dívat jak bubáci prodávaj drogy na ulici.Třešničkou na dortu bylo otevření "bordelu" v centru Prahy (Ve Smečkách) nedaleko služebny policie,takže ulice nám hraje mnoha barvami vyvěšeného spodního prádla jak praporky na 1.máje.Inu pokrok nezastavíš,ale kam až to dojde nikdo neví.....

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Práskáš, práskám, práskáme...

Příspěvek od metrák66 »

Ladislav.Lapáček píše:Ve všech našich vozech jsou kamery, nehodlám ztrácet čas a nervy s těmi,co by nikdy neměli dostat řid. průkaz a též s placatýma čepicema.Blbé,stupidní blondýny se nějak rozmnožují,krávy blbé s mobilem u ucha a v autě za 3 mega doprdele ať jim někdo řekne o tlačítku,co vše udělá,pak mohou telefonovat s rukama na volantu.
Sousedka,co ke mě chodí jako pacient posílá každoročně udání,zda platím soc. a zdrav. pojištění a jak je to s daněmi mojích firem.Léta kolorit,úřad se tím musí zabývat,tak tam jde někdo z kanclu mého daň. poradce,vždy vše v pořádku,mé firmy jsou zdravé a nic nedluží.Ale mě ta baba stojí ročně pár tisíc,co zaplatím firmě ekonom. poradce za vyřízení a dokladování.
Také mě práskl soused,že prý něco kopu na zahradě,soused je přes ulici,není účastníkem jakéhokoli staveb. řízení.Poslal jsem ho do pr.... a též úřad,ale byli u mě na zjištění stavu.Vše v pořádku..Mého dědu Františka udal závistivec (dědovi patřily. všechny stánky na Vaclaváku kuřivo,buřty,kolky atd) v době protektorátu.4 roky koncentráku.Děda druhý udán svým nejlepším kamarádem ( byl mu za svědka na svatbě) no to střelivo z dědovy fabriky fakt na vých. frontě moc nefungovalo.A ten udavač ( důvod byla babička Marie) se stal v roce 1949 ředitelem dědovy fabriky,páč byl ve straně a v odboji,jo v odboji byl,udával,práskal,jinak nic.Děda Vojtěch zemřel v koncentráku,děda František přežil.
Další milý soused napráskal mého tátu,že pod rouškou tmy něco vozí na zahradu.Léta 1970,takže co to vozíte soudruhu ? Nejsem soudruh a přivezl jsem hovna,tedy trus.Co si to dovolujete,jak mluvíte s příslušníkem VB? Inu vezu koňská hovna,trus na zahradu,račte to soudruzi pečlivě zjistit.Soudruzi tedy hrabali v hovnech. Další milý soused krátce po sametové revoluci objel hřebíkem můj Jeep a asi si chtěl stěžovat,že......................... no za pár měsíců mu moje paní zachránila ve špitále život ( mozk. infarkt) doba se změnila,tak s udáváním a jiným přestal.Prostě práskači byli,jsou a budou.
Jsme zase bumbali?
Odpovědět