nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

6bota
vycházející hvězda
Příspěvky: 929
Registrován: pát 01.08.2008, 16:00
Auto: Vitow210w108 w123w115bylo je w211 m113 e500

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 6bota »

Jo jezdíme klidně ohleduplně...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od adam w140 »

Jeste ze se vratila ta bara rano

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od miluna »

jůůů, to je VON https://www.garaz.cz/clanek/dokaze-hyun ... &source=hp a bílej a stejně divně neforemnej. Ale abych jen neplival a neházel špínu. Právě jsem byl přítomen pokusu z toho přístroje na blaho vymontovat akumulátor. No potěškoště, vymyšleno opravdu výborně, doochodce doma ani s golou z Lídlu. Z toho nápadu mi normálně spadly klíčky vod hundaje do kanálu! Baterku drží držák ECU, aby šel ven, odpojíš dvě žehličky a pak poslepu šmátráš, až najdeš matku za baterkou (jednu krásně vidíš na klobouku) a tu povolíš pouze v případě, že máš přesně délkově definovaný nástavec který strčíš do škvíry jak do dopisní schránky...

6bota
vycházející hvězda
Příspěvky: 929
Registrován: pát 01.08.2008, 16:00
Auto: Vitow210w108 w123w115bylo je w211 m113 e500

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 6bota »

Teď mě málem setrelila Octavia s hjundajem h1 vyjety v polovině cesty agresivní předjížděč... Mno tak prosmykovano 50metru....před celnakem...
Kdyz jsem to otočil tak Teda IQ asi 70 tak jsem radši jel zase radsi svým...

Philip
hvězda
Příspěvky: 1412
Registrován: čtv 07.08.2008, 11:37
Auto: W115/W116/W201/W129/W463/W464

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od Philip »

Dřív a ještě to dřív to bylo jednoduchý, hliníková zahrádka byla vidět jako maják, zadní plato sedanu zdobila vejce od příbuznejch...
Dneska ze zvyku Škodovky, z nostalgie po Tuzexu Renault nebo Dacia, min 15 let starý auto vypadá jako nový a je jasno, že se pojede
pomalu a nepředvídatelně. Hyundai si dovedl urvat kus svého koláče, vybavil firemní flotily, spořivé důchodce a některé pipiny :)

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 09medved »

jj,je to tak.Dřívější rozpoznávací znaky byly většinou viditelný a s tou hliníkovou zahrádkou jsi mi připoměl jednu kdysi banální nehodu.Já s W116 na hlavní resp.zprava,viník a zároveň i po nehodě poškozený *jokingly* pán důchodového věku samozřejmě s paní jedoucí ve Š 105L v neděli z chaloupky již dopoledne,protože odpoledne už býval velký provoz.Nevím proč mi pán tenkrát nedal přednost,ale výsledek byl že mi odřel a posunul černou gumu na obou nárazníkách které nepatrně ohnuly růžek blatníku.Na Š 105L byla na opravu spodní část pp blatníku,celý spodek pp dveří a částečně spodní roh pz dveří.Když manželka od pána vystoupila,začala neskutečně řvát a její větu snad nikdy nezapomenu: Víte pane co jste udělal?My máme v autě vajíčka a květák a jestli se tomu něco stalo,tak to ještě uvidíte....S pánem jsme si to normálně vysvětli,ale paní trvala na policii takže jsme tam strávili ještě další hodinu zbytečně.Když policie přijela,uklidnila paní,pánovi dala pokutu a po sepsání protokolu jsme si jeli každý svou cestou.Tenkrát mě to zdržení docela sr....,ale když si na to teď vzpomenu,usměju se a svým způsobem mi toho pána je i líto.Ještě že něco takovýho nemám doma.A jak o tom zpětně přemýšlím,tak to byla moje první nehoda s mercedesem.Tehdy ještě dělali auta z plechu *thumbs up*
Odpovědět