Radarové senzory zadní nárazník

Odpovědět

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od scout76 »

Diagnostika hlásí,že ne mají komunikaci s CAN bránou. Auto bylo po nehodě na levou stranu,ale zadek byl nedotčen. Otázka zní vede kabeláž na levé straně auta? Nebo může být chyba jen v kontaktech senzorů?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od scout76 »

To tady fakt budeme řešit jen politiku a jiné nesmysly? Nebo nikdo neví po čem jít?

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od W463 »

ja uz jsem ti rikal co mas udelat :-$

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od Merc124 »

W463 píše: sob 13.02.2021, 14:30 ja uz jsem ti rikal co mas udelat :-$
Ríšo, evidentně ti nevěří o:-) jo, tu W203 jsem s dovolením nasměroval k tobě ]:->

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od W463 »

Merc124 píše: sob 13.02.2021, 14:56
W463 píše: sob 13.02.2021, 14:30 ja uz jsem ti rikal co mas udelat :-$
Ríšo, evidentně ti nevěří o:-) jo, tu W203 jsem s dovolením nasměroval k tobě ]:->
takze jsi to nakonec nedotahnul *tired*
ani s pomoci pepy z brodu :-$

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od Merc124 »

no nedotáhnul, auto vrčí, jede, ale ř.j. mot. je nějak divná, jinou nemám a za novou pán 42 tis.kč bez D. dát nechtěl, podlomily se mu kolena *jokingly* takže už můžeš pomoci jenom ty ;)

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od scout76 »

W463 píše: sob 13.02.2021, 14:30 ja uz jsem ti rikal co mas udelat :-$
Já to udělal,ale pak jsem radši koupil stárku a pustil se do toho sám. Pán tomu asi hoví,ale je to u něj jak na běžícím pásu. Potřeboval jsem to opravit a ne,že mi někdo řekne 10 věcí čím to může být a řekne ať rozeberu půl auta a přijedu na na další měření. Na to fakt nemám čas ani náladu. Když někomu dám něco udělat,tak to chci od A do Z. Spíš jsem se tady chtěl zeptat,zda to někdo neřešil a mohl by líp nasměrovat. Rozebírat půlku ty mrdky a postupovat stylem pokus omyl se mi fakt nechce. Ty nový jebky mají titěrný konektory,drátky a vůbec je to celý fórový,tak jsem myslel,že mě někdo třeba nasměruje kde hledat chybu.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od Merc124 »

Já už tomu nerozumím, máš StarDiag, tudíž i WIS tedy el.sch. a neumíš si s tím poradit ? =-o prostě všechno dle e..sch. proměřit, je li potřeba tak rozebrat, kde jsou jaký štekry najdeš v tom WISu a je to ;) holt se někdy musí vyměnit i ta krabice na blízké překážky v nárazníku, řešil jsem u CL 6,3 AMG a stála ta kravina 14 tis. bez D ]:->

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od scout76 »

Toho se právě bojím,že ty bedny odešly. Sar mám,ale prokousat se tím není kolikrát sranda. Nicméně můj dotaz zněl jestli to už někdo neřešil a nemá nějaký tip na co se zaměřit. Tak je se tu dřív dávaly rady na co se mrknout když 4ka dělala to nebo to. Tak nic chlapi,holt budu muset jet podle návodu z moudré čínské Stárky a rozjebat půl auta,abych zjistil,že stačilo vyměnit dva pidištěkry,který jsou podimenzovaný,protože dement,který to auto vymýšlel a chtěl ušetřit Daimleru koruny na materiálu nedomyslel,že to po pár letech půjde do hoven. Nebo možná domyslel,aby měli dealeři práci a stylem pokus omyl podojili majitele auta. Myslím,že na to jde automobilka špatně a brzy jim utečou zákazníci. Já určitě,protože mi došla trpělivost s jejich sračkovými produkty.

Edit - kdyby ty auta za něco stály,tak nekupuji diagnostiku a radši dám někomu vydělat,ale vzhledem k neustálému sraní se produktů :stern: byla koupě nejlepší varianta.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od Přemek Doležal »

Hochu, ta doba, když v autě něco klepalo nebo nefachčilo, tak nebyl problém to poslechnout nebo proměřit, popř. pamětník ti řek, čím máš zahejbat nebo co vyměnit, ty jsou nenávratně f PRDELI temný.
Dnes je to diagnostika Noname, pak diagnostika firemní, a teprve pak se móžná trefíš na tu nemocnou věc.
Nová doba!

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od scout76 »

Asi jo. Dřív když byl v autě kabel nebo drát,tak to byl kabel nebo drát. Štekr byl pořádnej a ne taková sračka co býval dřív maximálně tak v rádiu. No tak se v tom pohrabu. Rozeberu půl auta,zjistím překroucenej drátek,vyměním a sráč bude zase rok,dva jezdit než zase třeba uhnije *jokingly* .

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové senzory zadní nárazník

Příspěvek od scout76 »

Nakonec proběhla výměna a platil to Mercedes stejně jako nějaký zátěžák(,) na ruční(nožní) brzdu. V CZ po mě chtěli peníze v Germánii nic jen jsem zaplatil pár kravinek okolo.
Odpovědět