Průjezd Prahou

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Průjezd Prahou

Příspěvek od stukafan »

Musím se pochlubit s tím, že jsem prošel infarktovým stavem. - Tak jsem včera odpoledne absolvoval průjezd přes Karlák.
To , co jsem tam zažil se nedá popsat. To, co normálně trvá 20 minut byl příběh na hodinu a čtvrt. Objízdné trasy nebyly - jak by člověk čekal ucpané provozem, ale rovnou taky uzavřené, takže ani kýžená "objížďka objížďky" tady prostě nefungovala. No hurá.
Na zpáteční cestě jsem si říkal, že přes Nusle to bude snad lepší - i tam to nějaký z těch dementů, co seděj na radnici vyblokoval opravou u botiče - takže zase pro změnu objížďka někde po všech čertech.
Vůbec nechápu, kde se v těch hovadech bere ta drzost ještě tvrdit, že tenhle hnůj někdo koordinuje. Pokud, tak to musí být opravdu tvor, trpící značnou mírou pokročilé demence.
Přes týden to musí být úplně na mašli. Je trochu otrava, že těm pakům nedochází, že jsou taky lidé, co na rozdíl od nich opravdu pracují.. a následně platí daně - aby oni ve svých magistrátních kancelářích mohli následně páchat svoje cyklodobra.
Ať jsou fakt všichni do ............ a doplňte si sami, co nejhnusnější výraz vás napadne.
Ještě dnes jsem z toho vzteky bez sebe.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od scout76 »

Já jsem v týdnu cestoval hodně po Praze,ale měl jsem asi štěstí. Vše bylo v normálu. Žádný extrémní záser jsem nezažil,ale souhlasím,že to je to rozjebaný úplně všude a to včetně centra,kde se chodí pěšky. Řekl bych,že to tam vede jeden větší kkt než druhý. Za Krndy to bylo taky tragické,ale za Hřiba je to katastrofa.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3789
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od dako5 »

Podívejte se na Třebíč jak vychází vstříc cyklistům. Takhle pomalovaný silnice snad nikde nemají.

Mikesh
hvězdička
Příspěvky: 200
Registrován: sob 07.05.2011, 20:00
Auto: W126 500SE

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od Mikesh »

Oni to ale dělají schválně. Současné vedení s pirátem Hřibem v čele se přece netají tím, že chce automobilovou dopravu vyhnat z města. Jejich utopické představy jsou asi takové, že dojedete (nejlépe sdíleným) autem někam na kraj města, tam si půjčíte koloběžku nebo kolo a pojedte až na václavák. Případně pojedete metrem/tramvají… Viz jejich nynější odpověď na twitteru, že máte jet metrem. Hovada.

Takže šikanují řidiče, zužují pruhy a snaží se vytvořit umělý dojem, že do Prahy jezdit autem vůbec nemáte. Že byste tam čekali hodiny v kolonách. Jenže problém je, že nebýt jejich fungování, tak byste projeli třeba za 20 minut úsek, co teď jedete hodinu. Začíná to takhle a skončí to maximální povolenou rychlostí 30 km/h jako v Paříži… Levičáčtí dobroseři jsou prostě všude stejní.

adam-skin
vycházející hvězda
Příspěvky: 561
Registrován: pon 28.07.2008, 21:28
Auto: ::W123:LF319B:W124:W210:309:608:313::
Bydliště: Praha 4-Komorany
Věk: 41

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od adam-skin »

Nerikam, ze to koordinujou spravne, ale tvrdit, ze oprava silnice pro auta je podpora cyklistu, pripadne pristup levicovy, nedava vubec smysl.

Autor tématu
stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od stukafan »

Oprava silnice a její zúžení o 1/3 právě kvůli pumpičkám na jednom z dopravních uzlů jsou řekl bych dvě hodně rozdílné disciplíny.
A nikdo by neryl do toho, kdyby ty opravy někdo koordinoval - ale to, co panstvo předvedlo je jen kumulace prací do jednoho období bez sebemenšího ohledu na to, co způsobím.
Parádně to zvelebují. je to fakt jak kdyby to dělala Gréta.
A že v sobě najdou dost odvahy na to, aby vystavili svoje ksichty s úsměvem a k tomu připsali, že to dělají skvěle je prostě nehoráznost nejhrubšího zrna.
Obvykle , když někomu zkomplikuju život, mám tendence se omluvit, ne se pochválit za to, jak jsem to dobře zvládl. To mají ale všichni bolšáni v základní výbavě..

David8
hvězdička
Příspěvky: 247
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:14
Auto: S124 300TD; S211 320CDI V6
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od David8 »

Takz jsem jel na vylet, touhle zavratnou prumernou rychlosti, taky se o me pokousel infarkt :D. A to ani nebylo centrum, je to zajebany i na okrajich. Kam jsem prijel tam spunt. Normalne je to na 20 minut.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od metrák66 »

Nebydlel bych tam ani za zlatý prase

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od eMBéčko »

V Praze jsem žil a pracoval v letech 1981 až 2011, kdy ježdění, ač se to logicky jen zhoršovalo, ještě nebyl takový problém. Pak jsem se vrátil do vesničky kdysi střediskové, v níž jsem vyrůstal. Plusem hlavního města pro mě zůstalo, že mi dalo slušnou řidičskou školu. Občas zajet do Prahy (či přes Prahu někam) nemám problém, ale když nemusím, jsem radši. Stačí mi, co se dočtu či doslechnu od kamarádů.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od scout76 »

Já dostal řidičskou školu ve Vídni a Paříž musí být taky masakr.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6239
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od Merc124 »

Já jsem rodilý pražák, řidičák mám od r. 79 a denně jsem pak jezdil po tý zlatý Praze, ale to byly jiné časy o:-) málo aut, všude se dalo tak nějak zaparkovat, prostě pohoda hlavně v noci klid a mír, jezdilo se kilo po městě po 23. hodině *jokingly* vše v pohodě. Od r. 92 jsem mimo Prahu a do ní jedu jen když fakt musím a to ještě záleží na hodině kdy se tam přes centrum jede, stačí půl hodiny rozdíl a je z toho peklo, o parkování ani nemluvím :-! Takže zlatý venkov ]:->

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od eMBéčko »

Merc124 píše: úte 21.09.2021, 21:14 ...jezdilo se kilo po městě po 23. hodině *jokingly* vše v pohodě...
Ano, vyhl. č. 80/1966Sb. i ještě na ni navazující 100/1975Sb., taky pamatuju (a zažil jsem.) *thumbs up*
Merc124 píše: úte 21.09.2021, 21:14 ...Takže zlatý venkov ]:->
Nezbývá než souhlasit. :)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd Prahou

Příspěvek od Přemek Doležal »

Taky jsem tyhle volný mravy, a jízdy bez pásů, zažil.
150km z Kunic do Kadaně přes celou Prahu jsem večer VŽDY absolvoval bez problém,.... za hoďku a půl
Průměr kilo nebyl žiaden problém.
Odpovědět