Jeden na pátek :)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od W463 »

All-koholik píše: úte 19.11.2019, 17:46 Přesně jsem věděl, že napíšu nějakou chybu a hned se ozve nějaká ovečka🤗
Neživím se psaním a už vůbec nevyhledavám konflikty na netu, jako ty🤔 Jen jsem vyjádřil názor.. Tím to pro mě hasne, už na toto téma neodepisuji ty paní učitelko😘
ovecka jsi akorat ty sam a poradne velka tak s IQ sotva -5 :-!

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od 09medved »

All-koholik píše: úte 19.11.2019, 14:55 Chlapi, nechci tady řešit politiku.. Jen si dovolim říci: Starám se o letadla temeř všech miliardářů v ČR už 13 let a občas vidím v jakém si žijí přepichu, to si NEUMÍTE ani představit😱 Bohužel nemohu a nechci říkat detaily.. Tyhle lidi si jedou v poklidu byznys a my běžní občani jim jsme uplně u prdele, ikdyž by pomoci mohli🤔
Ať je Babiš STBak nebo ne, ať má občas máslo na hlavě, jsou za nim vidět vysledky! Duchodcum pomohl, s EET absolutně souhlasím! Zatápí všem těm zlodějum a lobistum, co byli zvyklí jenom krást!
Proč to píšu? Tihle miliardáři mají takového majetku, letadla, lodě, ponorky, ostrovy.. A Babiš? Ten maximalně letí v pronajatém letadle lyžovat do Alp.. Prostě můj selský rozum mi říká, že mu nemůže jit jenom o svuj prospěch.
jak ho tady někdo může obhajovat? A jaký že jsou za ním výsledky?To jako ty dotace na čapí hnízdo a nebo to věčný lhaní?A čím pomohl důchodcům?To jako tím,že jim přidal pár stovek před volbama a pak se ptáme kdo ho vlastně volil?A čím jako zatápí těm zlodějům a lobistům?Asi tím,že sám kupuje pozemky dřív,než se k tomu oni dostanou a o žlutý pomstě na polích se raději bavit nebudu.A pokud ti tvůj selský rozum říká,že mu nemůže jít jenom o svůj prospěch,tak lituju ty spřízněný sedláky.

musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od musketyr »

All-koholik píše: úte 19.11.2019, 14:55 Chlapi, nechci tady řešit politiku.. Jen si dovolim říci: Starám se o letadla temeř všech miliardářů v ČR už 13 let a občas vidím v jakém si žijí přepichu, to si NEUMÍTE ani představit😱 Bohužel nemohu a nechci říkat detaily.. Tyhle lidi si jedou v poklidu byznys a my běžní občani jim jsme uplně u prdele, ikdyž by pomoci mohli🤔
Ať je Babiš STBak nebo ne, ať má občas máslo na hlavě, jsou za nim vidět vysledky! Duchodcum pomohl, s EET absolutně souhlasím! Zatápí všem těm zlodějum a lobistum, co byli zvyklí jenom krást!
Proč to píšu? Tihle miliardáři mají takového majetku, letadla, lodě, ponorky, ostrovy.. A Babiš? Ten maximalně letí v pronajatém letadle lyžovat do Alp.. Prostě můj selský rozum mi říká, že mu nemůže jit jenom o svuj prospěch.
Nejmenuješ se Prchal? Ji a přepich je podle vzoru píchat.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od scout76 »

*jokingly* *thumbs up*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ať je Babiš STBak nebo ne, ať má občas máslo na hlavě, jsou za nim vidět vysledky! Duchodcum pomohl, s EET absolutně souhlasím! Zatápí všem těm zlodějum a lobistum, co byli zvyklí jenom krást!
............ a krade radši sám.
Bych z tebe blyl. :-! :-! :-!

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od All-koholik »

Přemek Doležal píše: úte 19.11.2019, 22:40 Ať je Babiš STBak nebo ne, ať má občas máslo na hlavě, jsou za nim vidět vysledky! Duchodcum pomohl, s EET absolutně souhlasím! Zatápí všem těm zlodějum a lobistum, co byli zvyklí jenom krást!
............ a krade radši sám.
Bych z tebe blyl. :-! :-! :-!
Přemku, když tě tady pranýřovali, sám jsem se tě zastal, proč musí být lidé tak zlí, neumí se přenést nad věcí a respektovat názor druhého.. Nedávno jsem tě potkal u Zadka v garáži když jsem řešil moje SEC a přišel jsi mi fajn. Ale koukám, že se chováš úplně stejně arogantně jako pár jedinců tady! Zklamal jsi mě, bral jsem tě jako starýho odborníka..
Člověk tady vyjádří svůj názor a když nepatří do někaje skupiny místních géniů, tak ho tu zasypete! Mě by třeba nenapadlo hned někoho urážet za jeho názor🤔
Miluju Mercedesy, proto sem chodím, ale poslední dobou to tu stejně stojí za hovno!

Andre: Ano, jsem po lobotomii.. Jsi fakt kádr tady 😎

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od robik4 »

Bez urážky-velebit toho slovenskýho ksindla,může jen jedinec mdlé mysli. :roll:

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Přemek Doležal »

.....respektovat názor druhého......
To, cos nepsal, není názor, ale lež.
Bez urážky. @}->--

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od All-koholik »

Chlapi, chodíme sem se odreagovat a ne vyhledávat konflikty ne? Kdybych tvrdil, že Škodovka dosahuje na kvality Mercedesu, tak mi dejte klidně ban, ale ne kvůli politice či věcem mimo auta.. Je to pokec lidí kteří mají stejnou vášeň, tak nebuďte tak útoční!
Asi jsem to trochu špatně specifikoval, je mi na blití ze všech politiků včetně Babiše! Jen jsem chtěl naznačit že narozdíl od těch zmrdů před ním má aspoň nějaké výsledky👍
Je to jen můj názor jak to vidim, ale jinak mi je celá politika naštěstí u prdele!

Čenda: rozpoutal si peklo na zemi😱🙈😀

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od 09medved »

názor můžeš vyslovit jaký chceš,jen musíš mít na to zkousnout třeba i negativní ohlas :ramena: a když zavedeš téma na babáka,tak nečekej chvalozpěvy a plácání po ramenou :grr:

6bota
vycházející hvězda
Příspěvky: 929
Registrován: pát 01.08.2008, 16:00
Auto: Vitow210w108 w123w115bylo je w211 m113 e500

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od 6bota »

Za Hitlerem byli taky výsledky...

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od Martin Košnar »

To je krása, jak si můžeme všichni nadávat vzájemně do ovcí, ať patříme k jedné či druhé straně. A krásně to podporuje prašivka na Hradě, který mě a dalším 2 701 205 občanům této země sdělil, že teď budeme muset držet 5 let hubu. Tak to v žádném případě. Mě je jedno, jaké má Babiš výsledky. Já mám jenom skromné přání. Abychom někdy měli premiéra, za kterého bych se nemusel stydět. Který by nezneužíval dotace a různých kliček v zákoně. Který by nelhal v přímém přenosu. Nezaklekával na firmy a hlavně - nebyl částečným majitelem této země a médií v ní. Neprudil podnikatele, kteří jediní vytvářejí nějaké materiální a finanční hodnoty v této zemi. Je to skromné přání?

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od AndréW115 »

Vidím to úplně stejně, Martine

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od metrák66 »

Čenda píše: stř 20.11.2019, 13:04BylY... :-D
Lepší než za Andrejem..... 009

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden na pátek :)

Příspěvek od scout76 »

Babiš to umí prodat. Že přidal důchodcům? Ano,přidal,ale jen cca. 160 Kč. Vzhledem k současným cenám všeho je to výsměch. A ty slevy na jízdném? Cílený tah na určitou skupinu voličů za cenu brakování státní kasy. Jak přijde krize,tak tahle země půjde do kopru a ukáže se jak dobrej to byl hospodář. Dostali mě s tím,jak chtějí prodat zásoby kovů ze státních rezerv. V době,kdy jsou ceny kovů na minimu. To bude zase malá domů nějakýmu kámošovi za pár drobných.
Odpovědět