Na čem nyní děláte ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Merc124 »

V tomto týdnu oprava ABC - nové zad.tlumiče u CL + přetěsnění vent.vík + vým. alternátoru a pak jeden Béčkoň oprava A.G. - variátor - celý hydr.mozek vč. el.desky výměna [:-}
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

Džejár píše: pon 20.05.2019, 21:44 To scout: eco vypada takhle.
Dobrý,ale pořád málo eco 009 .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Laja22

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Laja22 »

xaler píše: ned 26.05.2019, 10:36 Další blbec co má ruce dozadu a umí jen kritizovat. Tak kdo bude další?
twl, ver mi, ze nekdy bych moc rad dal ruce za zada, sedl si na teplou zidli f kanclu a sral lidi... 🙀😹

pred tydnem jsem dodel W163 M112
v podminkach jaky tady mam, zima 8 mesicu v roce, mi to slo pomalu...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Laja22

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Laja22 »

na konci mesice jede novymu panickovi 😻 :shaman:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Laja22

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Laja22 »

coz mi pripomnelo jak se tady zmrdodedek sral do ostatnich jak lamany ojnice nemaji v mercedesu co delat, bohuzel to nelze dohledat 😿
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

Láďo,pokud nemáš v garáži pařez a diagnostiku z Ali,tak jsi hovno mechanik 009 .

Laja22

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Laja22 »

mam moznost si pujcit C4 od soveta

problem neni ani tak parez nebo alik...
jako spis neochota hlupaka priznat si, ze na nektery veci proste nema, ale v touze usetrit drobnej peniz (pod zasterkou, chci se to klucí naucit) tady plive na ostatni soudruzi 😼

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od xaler »

Na drahý diagnostice to bylo a skutek utek, hovno z toho, akorát fůra keců. Vlastně asi stejný jaký patří k místnímu koloritu. Pod zástěrkou, že se chci něco naučit jsem si nakoupil nářadí za padesát papírů abych nemusel do dalšího neschopnýho servisu, takže vlastně máte pravdu, ušetřím. Dneska jsem vámi opovrhovaným volmetrem (kterým makaj jen socky, protože Mercedes má jinou elektriku, lepší) detekoval špatnou cívku, podle výkyvu v bohatosti na lambda sondě. (to je moc odborný tak se tomu scoute nesnaž porozumět a naházej sem nějaký exkrementy). Na vás klidně mohu flusat dál, protože nic neumíte a rozesíráte tady vlákna ať už jsou o čemkoliv. To esko není moje, tak se klidně stavte na hlavu, vy nic jiného psát ani nemůžete, takový auto znáte maximálně z fotek. (informace pro dementa aby to byl schopný pochopit opravdu každý, i ten co umí počítat jen na prstech, to esko stálo 8 korun za kilogram (číslo co vypadá jak sněhulák) kompletní vyvaření až po lak vyšlo asi na 1 200,- (pro dementa bič, labuť a dvě kolečka) a těším se až zase nějaký auto seženu abych mohl vařit) To že pitomci z Mercedesu neudělali na předním blatníku žádný zámky taky není moje vina, těžko se to dozvíte když se válíte doma na gauči a házíte sem cizí fotky.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od popelnice »

Laja22 píše: ned 26.05.2019, 18:19 na konci mesice jede novymu panickovi 😻 :shaman:
Jeste ze Te tam maji Lájínku , to by byli pekne namydlený :hrabak: :kolo:

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

xaler píše: ned 26.05.2019, 20:52 Na drahý diagnostice to bylo a skutek utek, hovno z toho, akorát fůra keců. Vlastně asi stejný jaký patří k místnímu koloritu. Pod zástěrkou, že se chci něco naučit jsem si nakoupil nářadí za padesát papírů abych nemusel do dalšího neschopnýho servisu, takže vlastně máte pravdu, ušetřím. Dneska jsem vámi opovrhovaným volmetrem (kterým makaj jen socky, protože Mercedes má jinou elektriku, lepší) detekoval špatnou cívku, podle výkyvu v bohatosti na lambda sondě. (to je moc odborný tak se tomu scoute nesnaž porozumět a naházej sem nějaký exkrementy). Na vás klidně mohu flusat dál, protože nic neumíte a rozesíráte tady vlákna ať už jsou o čemkoliv. To esko není moje, tak se klidně stavte na hlavu, vy nic jiného psát ani nemůžete, takový auto znáte maximálně z fotek. (informace pro dementa aby to byl schopný pochopit opravdu každý, i ten co umí počítat jen na prstech, to esko stálo 8 korun za kilogram (číslo co vypadá jak sněhulák) kompletní vyvaření až po lak vyšlo asi na 1 200,- (pro dementa bič, labuť a dvě kolečka) a těším se až zase nějaký auto seženu abych mohl vařit) To že pitomci z Mercedesu neudělali na předním blatníku žádný zámky taky není moje vina, těžko se to dozvíte když se válíte doma na gauči a házíte sem cizí fotky.
Je úplně jedno jestli to stálo sněhuláka za za kilo nebo bič za kilo. To auto zjevně nedostávalo žádnou údržbu a 99% lidí co sem chodí by si takovej šrot nekoupilo. Nejdražší položkou bude nákup barvy a prdel bude,až se na tom vysere něco což je víc než jistý. Takže asi tak,ty exkremente ]:-> .

kiblick
hvězdička
Příspěvky: 141
Registrován: ned 20.03.2011, 20:12
Auto: w124
Bydliště: praha
Věk: 36

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od kiblick »

"kompletní vyvaření až po lak vyšlo asi na 1 200,- (pro dementa bič, labuť a dvě kolečka)"
sorry kluku ale musím se přidat na stranu dementů podle rozpočtu vyvaření ( záměrně vynechávám slovo kompletně) až po lak? Tak to je tak horstova patex páska a stříbřenka ve spreji na vanoční ozdoby z obi

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Džejár »

Skoda ze Iveco nema palubak, dodavka 2.5 tuny prazdna se spotrebou 7L po vypoctu, samozrejme odchylka mozna je taky eco :D

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od xaler »

Pro netáhlo ze Sokolova: podle fotky sežranýho prahu u MB poznáš kompletní historii, měl bys si to patentovat. Některý auta nad kterými tu masturbujete jsou sežraný víc. To auto už nalakovaný je, kvalita odpovídá stříbrné metalíze ve spreji stříkané před domem. Tam toho moc nevykouzlím.

Laja22

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Laja22 »

popelnice píše: ned 26.05.2019, 21:06
Laja22 píše: ned 26.05.2019, 18:19 na konci mesice jede novymu panickovi 😻 :shaman:
Jeste ze Te tam maji Lájínku , to by byli pekne namydlený :hrabak: :kolo:
tak ono auto s klepajicim motorem jede povetsinou rovnou na wrakac...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

xaler píše: ned 26.05.2019, 22:39 Pro netáhlo ze Sokolova: podle fotky sežranýho prahu u MB poznáš kompletní historii, měl bys si to patentovat. Některý auta nad kterými tu masturbujete jsou sežraný víc. To auto už nalakovaný je, kvalita odpovídá stříbrné metalíze ve spreji stříkané před domem. Tam toho moc nevykouzlím.
Na té fotce byl shnilej podběh,práh a nosná část je taky napadená. Auto takhle za jednu zimu neshnije a že to dopělo do takovýho stavu je prostě neudržovaný. Takovým filikováním na který jseš pyšnej je z toho jen na pohled menší jebka ty ouřednickej rozumbrado.

Btw. pracuju každý den víc než kdejaký úřednický netáhlo,protože si nemůžu dovolit šetřit práci na později,tak jak je to na úřadě běžné. Musím vydělat na spoustu věcí mimo jiné ina daně z kterých jdou peníze na lemply na úřadech.
Odpovědět