EU vs. ČR

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od Přemek Doležal »

Zrovna jÚ Kej může držet hubu, tam ani nevědí, jestli ano nebo ne.
Ať dou doprdele, celý angláni.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od scout76 »

dawider5 píše: čtv 07.03.2019, 20:16
miluna píše: stř 06.03.2019, 22:10 Nejlepší na tom je, jak v zemích s represivním přístupem stoupne kriminalita a zločinnost. Krutým žertem je Anglie se zakázanými noži kde je nejvíc útoků právě noži. Což třeba u nás téměř neznáme a můžete tu klidně běhat s vyhazovákem, motýlkem nebo půlmetrovou mačetou.
zrovna nedavno o tomto problému debatovali na radiožurnálu,že prej si to UK odborníci nedokážou vysvětlit *jokingly* já sem sice blbej,ale možná bych jim poradil,natahejte si do země další barevný a muslimy a možná se situace zlepší 007
Asi tak nějak. Jenže oni se jim tam serou sami,protože mají nejštědřejší sociální dávky a pracovat tam netřeba. Že chtějí exitovat se jim nedivím,protože ty průjmy z Bruselu už se jim asi zajídaly.

Autor tématu
kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kolouch »

....že chtějí exitovat.... *jokingly*
tak snad se exitus letalis anglánům vyhne.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od robik4 »

Tam už se exitus koná...Takovej trošku Babylón...

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od Džejár »

Presne tak. Sehnat se da cokoliv. Jen se clovek nesmi nechat zlanarit tema bachorkama, jak jsme svazani, jak celej svet jde do zahuby a hlavne musi zdrave myslet. Kebab si muzes dat klidne, prodavajici Syrani, turci, delaj jenom hoknu a zase pijou nase pivo. Mnohdy cinan nebo rumun dela vic prace nez cech. To by sis pak nemohl koupit nic, co ma na sobe nalepku made in china nebo PRC, jen proto ze cina ma treba jaderny zbrane. Kdyz potkas vypatlanyho blba, tak se mu vyhnes. Kdyz mi u piva borec zacne vykladat, ze lidi co nehrajou babis Lotynku a nepraskaj, jsou svine, tak dopiju, reknu to mas recht a jdu dom.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kejb »

Tomu se říká Psychologie odmítání. Člověk prostě zavře oči a tváří se, že se nic neděje + lidi s ostatními názory začne nálepkovat tmáři a demagogy atp.
Já respektuju, že si někdo nedá kebab, protože prostě nemá rád muslimy a nechce je podporovat.
Stejně tak, že někdo třeba bojkotuje Palmáč (Čendo?).
Nebejt lidí, kteří jsou něčeho takovýho schopný, spousta věcí by nebylo a nejspíš ani ne ČR.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od fíkus »

Jak už to bývá, stejně je všechno jinak... ale jak se říká - "Netlač řeku, teče sama". Tohle platí stále. EU to přehání a nedopadne to dobře.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kejb »

Pasivita ale nikam nevede a nevedla a v historii toho dost pokákla.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od DonaldSkrblik »

kejb píše: čtv 14.03.2019, 19:06 Pasivita ale nikam nevede a nevedla a v historii toho dost pokákla.
Ano,pomohl by ozbrojený odpor,jít a celý ten prasečinec .... @=
Tady je naše budoucnost v organizovaném chlívu EU :-! Těšte se,soudruzi poslanci,příkladně určitě prase Poche a kolektiv,na vás myslí *kissing*
https://www.garaz.cz/clanek/uz-za-tri-r ... &source=hp

Trochu legrace od tohoto neodstřelitelného čuníka ]:->
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... tvi-550647
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ ... lal-512502
a jeho slibotechna,když chtěl úřední korýtko *kissed*
https://www.reflex.cz/clanek/video/8973 ... istra.html


a zde jiný dříč,,,alá kobylka z ODS,,
d-poche.jpg
poche v kolektivu EU poslanců.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od miluna »

Po ovoci poznáte je...

.
.
já si tedy soukromě myslím, že i podle xichtu poznám křivýho zmrda od rovnýho chlapa, divný je, že v politice vídám jen ty první

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od feketos »

Džejár píše: ned 10.03.2019, 10:30 Presne tak. Sehnat se da cokoliv. Jen se clovek nesmi nechat zlanarit tema bachorkama, jak jsme svazani, jak celej svet jde do zahuby a hlavne musi zdrave myslet. Kebab si muzes dat klidne, prodavajici Syrani, turci, delaj jenom hoknu a zase pijou nase pivo. Mnohdy cinan nebo rumun dela vic prace nez cech. To by sis pak nemohl koupit nic, co ma na sobe nalepku made in china nebo PRC, jen proto ze cina ma treba jaderny zbrane. Kdyz potkas vypatlanyho blba, tak se mu vyhnes. Kdyz mi u piva borec zacne vykladat, ze lidi co nehrajou babis Lotynku a nepraskaj, jsou svine, tak dopiju, reknu to mas recht a jdu dom.
Neřekl bych to líp *thumbs up*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od kejb »

Lidi zacnou neco resit az se jich to zacne bezprostredne tykat...Jinak jsou na to liny a navic jim nedochazej elementarni souvislosti.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od 09medved »

smutná blízká realita :'(

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od DonaldSkrblik »

https://www.novinky.cz/ekonomika/501223 ... losti.html
Tak to co před léty tady někdo prorokoval,že nám hovada v EU parlamentu zavedou užse blíží a stane se zkutkem :-$ hurá EU :-!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: EU vs. ČR

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Naše zákony jsou špatně nastaveny až jsou hloupé.V podstatě má občan víc práva zbraň použít jak policista,co si jednou bouchne a pak měsíc je ve vyšetřování.Jsem klenotník,klidně picnu někoho v krámě,to je O.K. ale když mi utíká s lupem xy tisíc na ulici ho nesmím výstřelem zastavit.A to je napsáno na zbr. průkazu " K ochraně života,zdraví a majetku "Jsem žena a probudím se a u postele mi stojí cizí chlap.Musím se ptát přišel jste mě oloupit,zabít,znásilnit? Proč se ptáte říká ten chlap? No abychy se přiměřeně bránila.Mám chalupu,xy mě vykradli,tak udělám past na zloděje,samostříl,šachta atd ale to nesmím.Jsem doma,5 cigánů mi leze do baráku,mám brokovnici viz causa na Slovensku.Právní bordel.Jinak mám psa,přihlášený na mag. města,platím za něj.Někdo mi vleze na pozemek,ve dne, v noci jedno.Pozemek je řádně označen hlídáno psy.Problém velký,když psi někoho chytnou a konají,jak byli cvičeni.Moji psi mají výcvik,mám rottweilery,poslechnou na slovo či gesto.Ale hlídají a nikoho cizího nepustí ve dne,jen zadrží.V noci si prostě neberou servítky,taky proč? Když někdo někdy v noci leze před plot ač má zvonek na vchodu?No víte já šel okolo,foukal vítr a mě za plot spadl klobouk,čepice,pětistovka hájí se obviněný.Jo 2 m vysoký plot a úplné bezvětří na to náš právník,to mám za sebou.
Velký proces,causa et cetera,psalo se i v novinách,Trvalo to řádově 20 minut,soud je pes řádně přihlášen,ano,je to ochrana soukr, majetku a pozemku ano,je pes očkován ano,obviněný musel překonat plot o výšce 2m ano tedy násilné vniknutí,noční hodiny cca 5 ráno ano.Není co řešit a vzhledem k podstatě činu a krim minulosti obviněného se námitky obhájce zamítají a …...Ale se zbraní je to jiné
Odpovědět