potká se Twingo?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Tyjo tak to je nic proti multikare. Pravekej motor z favorita (toho zna snad kazdej) i s viklavou prevodovkou z facka je v mulde totalne mrtvej ale spravnym zprevodovanim se to umi i rozjet. Vule vsude brzdy hrozny takze kdyz jsem presahl rychlost 40 km/h byl tl fakt punk. Za rohem vykoukli policajti - hledam rychle pas aha tady neni....... vezl jsem na tom kubik a trvalo mi to daleko delsi dobu nez kdyz jsem jel s rozviklanym t4 a vlekem 2 kubiky. Rychlosti 90 mulda nikdy nedosahne takze kdyz potkate muldu budte trpelivy nejede pomalu jede co muze.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

Přidám ještě pár poznatků z ježdění s tímhle francouzským skvostem. Lituji, opravdu lituji řidiče a řidičky, co Twingo používají jako hlavní a jediné auto. Pohrdavé chování, přehlížení a ignorace na silnicích je zatím nejhorší co jsem kdy zažil. Zatím to předčí i bývalou Alfu GTV která fungovala jako červený hadr na Golfisty v čepicích s nehtem. Twingo je víc! Nejezdím zrovna dědkostyl, vždy 5 - 10 Km/h nad limit ale Octávkáři a Superbisti se na mě lepí, dva metry za zadním nárazníkem nervozně vykukují a pak nesmyslně riskantně předjíždějí (Dnes Sup1 ve městě, já šede on nevydržel a málem to rozstřelil o středovej ostrůvek, pak Octa 2 se šedivým skorodědkem co mě musel dát po ostrouhané silnici a stavbě, abych se pak za ním plazil dalších deset kiláků) asi udělám přídavnej vypínač na brzdový světla a začnu je léčit.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od kejb »

To je u každýho malýho auta ale tohle je ještě starý, takže 2 důvody proč v očích ostatních řidičů v současných vozech je řidič takovýho povozu "obtížným hmyzem".

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

No vyzkousej jet nekdy za tim autem sam jestli nejak vyrazne nesmrdi nebo tak neco. Ja tahl trandakem nedavno asi tunovej vlek a trabi to vyturoval aby me predjel coz by mi normalne nevadilo ale tma v zrcatku me premluvila aby zustala za mnou

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

Je cajk, navrkáno 130, jde jak hodinky, nesmrdí, nečoudí, jede fakt pěkně. Prostě Red Flag na koncernový TDI a blbečky s malým ptákem.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od robik4 »

Já si myslím,že tahle čeleď to dělá tak nějak furt...😀

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od 09medved »

robik4 píše: úte 30.07.2019, 6:28 Já si myslím,že tahle čeleď to dělá tak nějak furt...😀
jj,naprostej souhlas a hlavně ti mlaďasové,co mají vytuněnou a načiplou super octu 66kW.Onehdá mě (a nejen mě) také jeden předjel v úseku,kde zrovna frézovali silnici a samozřejmě nechali vystouplý kanály.Není asi překvapením,že jsme ho viděli o sto metrů dál s roztrženou gumou a prasklým hliníkem. :kolo:

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Ja teda nevim ale doba postoupila na naftu se kazdej sklebi jako prdel z krovi a tyhle tipy o kterych pisete potkavam nejcasteji v super i30 ktere jsou lepsi nez soused a obcas ten superb. Jestli to nebude tim ze mam to nacipovany tdi 66😀😀😀 bohuzel touhle popelnici asi jeste chvili budu muset jezdit protoze ty novejsi zerou vic maj drahy dily a furt se neco kazi.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od robik4 »

Ty auta za to nemůžou,i když futuristické tvary Hjondé přímo předurčují,že z toho poleze Superman a z nové Octy,např.policejní,přinejmenším Robocop 😁

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od 09medved »

Je fakt,že za to nemůžou auta ale vždy jen ten mezikus co je mezi sedačkou a volantem.Jenže jak chcete mladýmu závodníkovi vysvětlit,že z tý jeho rakety stádo koní nevyžene protože tam nikdy nebylo?Na to musí přijít sám,hlavně ať se přitom těm okolo nic nestane

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Jasne auto za to nemuze a vsichni jsme blbli to beru jenze tyhle novy sragory plny elektroniky nejsou k blbnuti. A auto ktery cilene stavi na pomluve konkurence a podnecovani k zavisti si koupi zamerne jen jedinec ktery si potrebuje dokazovat ze ma vetsiho pindika... jsou i vyjimky ke kterym se auto dostalo nahodou.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od metrák66 »

Napsal závistivej čecháček,kterej bude plácat nesmysly o elektronice,protože na ten novej vergl nemá....

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Asi budes muj banker a vyzradil jsi zrovna bankovni tajemstvi😀😀😀

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od 09medved »

metrák66 píše: čtv 01.08.2019, 13:10 Napsal závistivej čecháček,kterej bude plácat nesmysly o elektronice,protože na ten novej vergl nemá....

no ono to zase až tak nesmysly nejsou.Dřív si musel o autě něco vědět,vnímat jak se chová,posluchat co ti říká motor,jaká rychlost do zatáčky je ještě v reálu když máš motor vpředu nebo naopak vzadu a třeba takový brždění v zatáčce ve větší rychlosti to bys udělal jen jednou,příště by sis to už rozmyslel a tak by se dalo vyjmenovat X věcí,ale dnes? V autě je tolik elektroniky(netvrdím,že všechna je zbytečná) že ti stačí posadit cvičenou opici za volant a zbytek co se jízdy týče auto udělá samo. Kdysi to bylo o tom,co umí řidič,dnes spíše co umí elektronika

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

09medved píše: čtv 01.08.2019, 14:02
metrák66 píše: čtv 01.08.2019, 13:10 Napsal závistivej čecháček,kterej bude plácat nesmysly o elektronice,protože na ten novej vergl nemá....

no ono to zase až tak nesmysly nejsou.Dřív si musel o autě něco vědět,vnímat jak se chová,posluchat co ti říká motor,jaká rychlost do zatáčky je ještě v reálu když máš motor vpředu nebo naopak vzadu a třeba takový brždění v zatáčce ve větší rychlosti to bys udělal jen jednou,příště by sis to už rozmyslel a tak by se dalo vyjmenovat X
věcí,ale dnes? V autě je tolik elektroniky(netvrdím,že všechna je zbytečná) že ti stačí posadit cvičenou opici za volant a zbytek co se jízdy týče auto udělá samo. Kdysi to bylo o tom,co umí řidič,dnes spíše co umí elektronika
Tak nejak jsem to myslel az na to ze jen rozdil vyhozenyho financniho obnosu do ty kraksny dela rozdil v jizde takze ani ne ridic, ani objem motoru uz hlavne kolik vyplivnete za kopice plastu - jiste velmi setrneho k prirode.
Odpovědět