potká se Twingo?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Jenze nafta ma vetsi tlaky a tohle asi stejne pujde prodat. Mozna by se vyplatilo zjistit jestli nestoji ventil v druhosce dvacku pak skoda prace s rovnanim.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

už jsou tam všechny nový, líznout, novej dichtung, rozvody s pumpou, nová nemrzka, všechno za třipade a jezdí jak vítr... Nechám to jako strko u baráku, do školky, pro nákup, pro díly, náhradní vůz pro kamarády.... Akurát teď řeším dilema, jak to pomaluju aby nebylo vidět, že je to renolt....

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

DSC01779.JPG
už jsem začal...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od robik4 »

Postav pick-up ! *jokingly*
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1505
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od Volhovič »

A co se do toho opřít trochu víc? Koupit sedmu kořaly a tři spreje a huráá :-D
15019300448_696cc24058_b.jpg
Navíc tenhle renolt pochází z doby, kdy byl svět ještě v pořádku -W124 ještě byla mladá bobina, v kosočtverci dělali možná ještě před důchodem poslední konstruktéři a montéři , kteří měli co do činění se slavným Saviemem , kterýma dodnes hojně jezdíme a velebíme je... v telce dávali českou sodu , v Gorkém se dělala Volha nejmodernější verze 24.7611085200053 se zrcátkem a i vpravo a bubnama vpředu aby se v Rusku pozabíjeli všichni na silnicích sami a netahali do toho jiné země 009
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Misto kosoctverce (diamantu) dej hvezdu a nebudes prvni mercedesar co chvali tvingo.....

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od kejb »

Takže rovnání ventilů nakonec neproběhlo? Při těch cenách nemá smysl se s tím dr.at...Ale je to dobrá edice 007

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

jsou tam všechny nový, fakt to stojí tak málo, že to není ani možný

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Jojo nekdy se clovek divi. Byli doby kdy ty motorovy dily byli levny i na 123 ale to uz je davno

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

Tak mám nahrkáno prvních 500 okolokomínových... Nejdřív strašné rozčarování a nasranost, že jsem se s takovým kýblem vůbec mazal. No a postupně se to zlepšovalo až mne to začalo bavit. Nemá to servo, člověk tak musí držet volant správně a nedá se nevěnovat řízení a dělat věci, které nesouvisí s řízením. Šaltrpáka chodí trošku ztuha a ne úplně přesně, člověk se prostě musí soustředit na kvrdlání a nedělat blbiny okolo. Nástup nevelkého točivého momentu je vzestupný, ne plochý a zase se člověk při řízení a zvláště při rozjíždění musí soustředit na to, co dělá, jinak mu to prostě chcípne nebo zbytečně řve. Je proto nutné si s pedály trošku hrát. Protože to je malé a lehké, dá se s tím frčet a na úzkých pneumatikách je zase potřeba pracovat volantem, jinak to nezatočí či tomu uskočí a ustřelí prdel. Výsledné resumé je: Naprosto primitivní auto, s mizerně skloněným volantem a špatným věncem na držení, se kterým mne právě kvůli těm všem nedokonalostem a nutnosti opravdu ,,řídit,, zase baví jezdit.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od popelnice »

Kamarádka co ma stejny auto nerikala ze je to takovej ridicskej zazitek :smich:
Asi to budu muset zkusit , popisuješ to jak pilotování lambo huracan :smich:
Naposledy upravil(a) popelnice dne úte 16.07.2019, 15:53, celkem upraveno 1 x.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od kejb »

Asi jsem nenarocnej ale prijde mi to uplne normalni vzhledem k veku a kategorii.Navic to ma debilni pristrojovej panel na kterym pri slunicku neni nic videt,nespolehlivej samostav spojky,razeni slo vzdycky ok ale s francouzskou presnosti, stejne tak rozjezd a reakce na plyn,malo to zere,ma to uvnitr dost mista v pricnym smeru a zadni lavice se da posouvat.Jizdni vlastnosti ( jestli se tomu tak da rikat)+ brzdy jsou rozpacite... zjm u predfl. Nicmene 130 se s tim jezdit dalo :D

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od miluna »

Normální to asi je. Jen mne prostě začalo bavit, to nedokonalý retro, který vyžaduje koncentrování na jízdu. Kamaráda když jsem s tím kousek svezl, tak byl zelenej jak slíva, držel se křečovitě chňapky a řval něco ve stylu že jsem debil, že chce vystoupit a až dodělá Poršáka, že mi ho určitě nepůjčí, že na to mám zapomenout.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od kejb »

Taky záleží jak s tím jezdíš ]:-> :)

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1505
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od Volhovič »

Takovou hysterii spolujezdců jsem ve Warťasu zažíval i přesto, že nejsem řidič se soutěžáckými zkušenostmi, díky náklonu v zatáčkách už v 70km/h
A popsané pocity z řízení tedy chápu - prostě jakmile je člověk zvyklej na těžký auta a jejich chování a najednou sedne do něčeho
o mnoho lehčího a k tomu staršího, je to jako v závodní bugyně :-)
Odpovědět