Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od scout76 »

S tvýma službama jsem byl vždy nad míru spokojen. Že by to bylo tím,že tě to baví a nemáš v povaze něco odfláknout? Jinak souhlasím.

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od Džejár »

A proto s autama koncim ;)

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od feketos »

Já servisuju jen v MB v Budějcích a nemůžu říct nic špatného ;-)

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od scout76 »

Pokud mění jen olej tak budiž *jokingly* . Kolega z konkurenční firmy u nich servisoval Actrose na kterého si zaplatil 5-ti letý servis a poruchu do dnes neodstranili stejně jako v :stern: Plzni. Nemůže servisovat za hranicemi,protože se smlouva vztahuje jen na CZ. Pouze v případě poruchy za hranicemi mu auto opraví :stern: servis v zemi poruchy. Tak se prý modlí,aby se to posralo v Německu.
Btw. náš pan domácí koupil nového DAFa v Nýřanech. Ujeli cca. 8 Km a rozsvítil se motor. Když to přivezli zpět,tak jim technik,řekl,že neví kde je chyba *jokingly* .

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od sněhulák »

scout76 píše: úte 11.06.2019, 22:39 Než nám předali poslední auto,tak ho dali na kontrolu k Mercedes Hošek Otravačice. Auto prohlídli,vyměnili jemně rosící těsnění pod ventilovými víky s tím,že je auto naprosto v pohodě. Za to si naůčtovali 50 000Kč.
Kolik hodin práce tam nafakturovali?

Já mám z minulýho týdne kladnou zkušenost u Hoška v Brně na Vídeňské. Oprava odumřelý Audio 20 v mojí :stern: 204
Cena s DPH 1550 Kč byla velice příjemná. Hrozila tam výměna za nový a cena mezi 40-50.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jedna automobilka a její serv. síť nyní přišla se sloganem " Mechanik zná vaše auto,vy znáte jeho" Protože nemám nová či nejnovější auta,mají medvědi léta svého doktora.Ten je zná dlouho a ví,kam sáhnout a jak sáhnout.Má i EKG a EEG tedy diagnostiku,ale ne vše se dá opravit,manuál výrobce říká také vyměnit po xy km nebo letech.Problém u starších vozů je s náhr. díly některé prostě již nejsou.Nebo jsou ale musí se k tomu koupit to či ono,protože je to jiné a nepasuje to,viz vodní pumpa u W140 a visc. spojka a další lahůdky,třeba před léty kabely,chladič oleje převodovky.V servisu značkovém byl mamut 2x,jednou v Reichu,to ladili motor a po druhé na geometrii náprav to bylo v Ústí.SL značk, servis vidělo jednou na výměně ABC a SBC opět v Reichu.Co se týká Reichu,tak Drážďany néééé,pan Kahnt ale ano.Ústecký servis ze změnil k lepšímu,jiní lidé,jiný přístup,díly dovezou kam řeknu a do 2 dnů.A pěkné slečny v recepci co vaří výbornou kávu.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od scout76 »

sněhulák píše: úte 18.06.2019, 20:05
scout76 píše: úte 11.06.2019, 22:39 Než nám předali poslední auto,tak ho dali na kontrolu k Mercedes Hošek Otravačice. Auto prohlídli,vyměnili jemně rosící těsnění pod ventilovými víky s tím,že je auto naprosto v pohodě. Za to si naůčtovali 50 000Kč.
Kolik hodin práce tam nafakturovali?

Já mám z minulýho týdne kladnou zkušenost u Hoška v Brně na Vídeňské. Oprava odumřelý Audio 20 v mojí :stern: 204
Cena s DPH 1550 Kč byla velice příjemná. Hrozila tam výměna za nový a cena mezi 40-50.
Zdarec,
hele to nevím. Platil to Jerex v rámci záruky. To,že to dokurvili je holý fakt. Minulý týden kolega přebíral v Nýřanech novýho DAFa. Po ujetí 8 Km se mu rozsvítil motor a auto padlo do nouze. Přivezeno zpět a technik prohlásil,že neví co tomu je. Další překvápko bylo,že při vyzvednutí mělo auto najeto 9 Km. To by nebylo nic divného,kdyby auto nejelo po ose do Kroměříže,kde montovali nástavbu a ruku. Na dotaz proč tam nejsou najeté Km nedostal odpověď. Takže i kupovat auto a servisovat v ČR je opravdu radost. Já mám jasno. Budu jezdit na servis jen k mechanikovi,kterého mám vyzkoušeného a nebo do Německa (na západ). Škoda,že sem nemůžu vložit mail od zastoupení v K.Varech (patří pod Ústí).

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od sněhulák »

Výše zmiňovanou chválu beru zpět. Audio 20 mi včera opět umřelo. V rádiu hrál hit z 90tek, okouřil jsem volume a po chvilce bylo ticho 009
To vypadá na Nekonečný příběh

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od scout76 »

Ne,na neschopný kundy,co mění stylem pokus omyl,zákazník platí a oni jsou ještě drzí.

tomasb
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: pát 07.06.2019, 22:05
Auto: E400d 4matic kombi 2019

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od tomasb »

Má někdo zkušenosti s FaRene?

tomasb
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: pát 07.06.2019, 22:05
Auto: E400d 4matic kombi 2019

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od tomasb »

A co MB FaRene v HK?

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od scout76 »

Dnes jsme chtěli nechat odblokovat CANAL (což je povolení přístupu k připojení GPS a monitorování spotřeby) a chlapci ve Varech za to chtěli 11000Kč + materiál a práci. Naskočil servisní časový interval,tak jsme chtěli nechat udělat kontrolu a odmáznout. Aniž by nám řekli co budou dělat,tak vyměnili magnety na retardéru,servis vymazali a za to si řekli bratru 26000Kč. CANAL jsme odblokovat nenechali a za tu super časovku jsme jim zaplatili. To byla moje poslední návštěva ve značkovém servisu Mercedes v CZ. Zítra jedu do Německa a nechám tam zaregistrovat všechny naše auta,protože nehodlám podporovat neschopné zmrdy a platit jim nesmyslné částky.

tomasb
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: pát 07.06.2019, 22:05
Auto: E400d 4matic kombi 2019

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od tomasb »

Není tady fakt nikdo, kdo by měl zkušenosti s Farene v HK?

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od robik4 »

Zkušenosti s nima nemám bohužel žádný,ale moc se mi líbí jedno esko,co mají právě v nabídce...☺

tomasb
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: pát 07.06.2019, 22:05
Auto: E400d 4matic kombi 2019

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od tomasb »

Já mám u nich zaplaceno E400d, objednával jsem začátkem března, slibováno bylo do konce června, že bude určitě. Aktuálně už je to přes týden po termínu ve smlouvě a stále nic. Prej je už někdy od 28.6. vyrobený a stojí v Sindelfingenu. Jsem už dost nasranej.
Odpovědět