Přemek Doležal

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Zamčeno

h@vran
hvězdička
Příspěvky: 446
Registrován: úte 02.02.2016, 9:01
Auto: W203 longbi 200cdi
Bydliště: Prešov

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od h@vran »

Premek mi vzdy poradil pomohol
Prisiel nas pozriet az k ukrainskej hranici (obrazne) na zraz kde sme fajn pokecali rad som ho spoznal

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od m666 »

Prosím o přesunutí celé diskuze do vlákna s názvem jeden na pátek.
Děkuji.
m.

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od W463 »

m666 píše: pon 15.07.2019, 16:38 Prosím o přesunutí celé diskuze do vlákna s názvem jeden na pátek.
Děkuji.
m.
*jokingly* *thumbs up*

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od W463 »

Aci píše: pon 15.07.2019, 11:01 ...je tady banda nějakejch sebestřednejch dementů, je druhá věc.
zrovna ty nemusis az tak sebekriticky ]:->

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od scout76 »

Jak ve školce *jokingly* .

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Džejár »

Nikdo nepise ze neporadi nebo ze neumi, jen vystupovanim shazovanim, nectenim temat jen nutnym odpovidanim obsahujici uplne neco jineho, coz je tak 50% odpovedi. Prca lidi, ze v inzeratu nemaj A-Z a pak vytvori inzerat obsahujici jmeno a telefonni cislo. Vtipnost nadavat vsem do šulinu - Olinu a kdyz napises neco na Premka, odpoved se zahadne smaze. Nekdo tu psal verejne forum - sam znam lidi co sem chodi zamestnanci STK, COiky, PCR a radiovka tady pise jak vyjebava na stk a co vsechno zvladne obejit, tohle si manechat jako rady do sz. Odbornost fora je uz miziva, byvala lepsi, zase kdyz uz mam svoje know how, proc se o to delit dal, kdyz stejne, ted ruku na srdce, kdo muze tak si rejpne taky nebo to proste dela lip a clovek aby sepakbalkoupit si starline pojistku nebo namontovat ate desky, protoze original je " lepsi " . Spousta clenu sem chodi jen proto aby si pocetli, radsi ani nic nepisou.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od scout76 »

Pod to se podepisuji. Je tu spoustu lidí,kteří veřejně píšou jak s čím vyjebou a pak se diví. Tímto zdravím pana Ivana Nováka a Jaromíra Manharta. Myslím,že by rádi některým zdejším šulinům poděkovali osobně.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Thomas_124 »

Já čerpám z toho zdroje, že se pohybuju mezi pohodovými lidmi, i typu PD, a jsem spokojen, v mém okolí žádné levárny, jen pohodička. Já bych čr nazval dobrým místem k životu. Kamarádi, kteří vždy pomůžou, perfektni kolegové, skvělé peníze za odvedenou práci bez starostí a s čistou hlavou - problémy řeší šéf, výborní automechanici atd atd. Pokud bych byl idiot a stýkal se se z...y, pak bych chápal některé jejich názvy, ale proč bych to měl dělat? Bavím se s tím, s kým chci a je mi fajn. Mám vše, co můžu potřebovat, tečka.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pánové,já znám Přemka řadu let,potkali jsme se poprvé tuším v Jedovnici před léty,to žil ještě Pavel G,Měl jsem pocit,že něco na přední nápravě mé ex číny není v pořádku,oba se v tom projeli,oba určili stejnou diagnozu a pak v servisu řekli to samé,Na Přemka jsem se několikrát obrátil s dotazem a vždy opakuji vždy rád poradil a jeho diagnoza byla správná.Pak je tu historie s Géčkem,mnho očitých svědků,mnoho řečí,já u toho nebyl a tak jen mohu říci,že











Pánové,rád bych něco podotkl,to co má Přemek na nehtu malíčku své nohy nemá většina zde píšících v hlavě.Já poznal Přemka před léty tuším v Jedovnici,kde jsem poznal i Pavla G a myslím,že jsme se stali přáteli,ta známost trvala a trvá řadu let.Pavel nás bohužel opustil,i když jsem na dálku burcoval známé kolegy,posílal léky,prudil kolegy doktory v Brně,převoz k nám brněnští kolegové zakázali,nebyl jsem rod. příslušník.Oba dva jsem poznal na srazu,povídali jsme o mé dnes ex.číně a já se svěřil,že se mi něco cestou přestalo líbit na před. nápravě.Oba se v káře projeli,oba určili stejnou diagnosu.Oba řekli,že v pohodě dojedu,což se stalo.Servis diagnosu potvrdil a opravil.Přemek mi několikrát rád a hned a nezištně poradil,no nebýt Jihlava tak daleko,servisoval by mé mazlíky on.Je tu ta neustále omílaná záležitost s Géčkem,já tam nebyl,nemohu se vyjadřovat.Myslím že došlo k nedorozumění a pak to nějak gradovalo a pře
rostlo zcela zbytečně do konfliktu začali mluvi co o tom prd věděli.Co vím,je že Přemek neměl a nemá proč někoho " obrat,obtáhnout,ošidit,podvést či promiňte výraz ojebat.Fakt ne,Přemkovi klidně svěřím ženu,děti,vnuky a peníze.Díky mercedesům jsem získal pár přátel,nevidíme se často,já jsem buď na cestách nebo sedím v ordinaci,času je málo,taky mám syna a dva vnuky.Ale za všechny bych dal svou pravici do ohně jako kdys jeden Říman u Germánů tedy za své přátele.
Tohle forum se nějak změnilo,proč nevím ale není to změna k lepšímu.A protože víte,že mám rád auta,dějiny a víno a hezké slečny,jak by řekl Přemek " svlečny " tak forum Romanum stále existuje,i ten kámen,kam si stoupne řečník,tedy místo pro svobodnou řeč každého,nikoli pro urážky či kydání špíny.Jen věcná a dokazatelná fakta,jináč by ten řečník neodešel po svých.Říká se tomu demokracie,ale vynalezli to Řekové.No a díky internetu a přezdívkám píše kdokoli,cokoli.A je tu to přeměřování pindíků a ty jsi mi tenkrát vzal můj kyblíček atd.Na adresu mnohých bych navrhl soutěž teda já bych raději souboj ( chladné či palné zbraně mám,ale Rudolf II souboje zakázal a platí to furt, ani Babiš,o tom neví,posranej motor,určete diagnozu.No a pak by se vidělo,kdo si honí pindíka a kdo ví.Řada kecálistů nikdy neležela pod autem.A já k nim patřím,ale já kecám o věcech,co potkaly mé mazlíky a kdo mi poradil a pomohl,když můj veterinář přes medvědy zrovna nebyl v ordinaci.Je pondělí,mamut má v nohách,tlapách či kolech přes 2000 km,vyjel jsem v pátek ráno,jo můj věčný oponent Marko tu není aby řekl,že se to za ten čas nedá zvládnout,ale můj Modrásek,Blauer Blitz,mamut,Pandořina ne skříňka ale almara svištěl po dálnici několika států v horku,dešti,též malá ter, vložka v Rakousku,tam neprojedete říkaly rak. placaté čepice při objížďce,počkejte do rána v motelu.Mamut to zvládl a dovezl nás domů,díky práci Rudiho,radám přátel,na to si dej pozor atd.A Přemek k těm,co mám rád patří.Kdysi jsem se na 2 roky zde odmlčel,bylo to z důvodů špíny na člověka,kterého jsem se zastal,Zastal jsem se i svého oponenta a někdy nenávistného Marka,když byl v právu a ostatní ho uráželi.Přemek mé zastání nepotřebujeje,jen jsem vyjádřil svůj názor,podložený argumenty a léty.No a komu se to nelíbí,nechť se …………………. kousne do zadele.Konečně já jako důchodce,tedy Prdůch ( pro méně chápavě či neznalé prac. důchodce) mám dosti času se odmlčeti na xy let,než se vzedmuté vody uklidní,navíc je mi víc jak 60 a viděl jsem vycpaného Lenina a ……………………….

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od kejb »

Co se týká nesdílení know-how, jistě, každý má na to právo - jeho věc. Nicméně je dobrý zapátrat v historii (mimo aktuální stránky) a přečíst si, co a jak řešili před lety jistí odborníci *jokingly*
Nutno si také přiznat, že fóra jiných značek jsou v tomto smyslu vstřícnější.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od metrák66 »

Hergot...Herr Fajfka se nám rozjel...Pravda je tak nějak všude.Rádijofka občas poradil.Někdy dobře někdy plácnul blbost,ale to je spíš tím,že za každou cenu musel napsat i blbost.50% jeho komentů byly kecy o ničem a občas někoho i pěkně vyfakoval.Aféra Géé byla asi opravdu nad jeho možnosti a cenu co si řekl byla nesmysl.Jestli měl v plánu majitele podojit ví jen on.Nebyl by prvním a možná ani posledním,kdo mu dal opravit auto v dobré víře a vrátilo se mu roze.raný víc než k němu přijelo.Tím nechci říct,že je levej,ale pánbůh zcela určïtě taky ne.To,že se tady moc neřeší technika,ale spíš chujoviny o Babišovi je tím,že se tak nějak vyčerpalo táma,protože ty nevý kýbly si doma opraví jen pár lidí díky tomu,že nemají vybavení a taky je to daný tím,že s tím vybavením musejí umět dělat.Dalším faktorem je to,že se dnes věci neopravují(leckdy ani nejdou opravit),ale mění.Přijde mi celkem trapný,když tu někdo pořád dědkovi omílá jakej je podvodník a křivák kvůli jedné eskapádě,která se ho nijak netýkala.Ten člověk by měl vyhledat odbornou pomoc.Marko asi dostal padáka,protože tu dlouho nepsal a jeho komenty mě vždy pobavily a byly k věci.Stejně jako třeba Fusion nebo Viano.

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 41

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Waterfall »

Vnímám to tak nějak podobně...

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od kejb »

Vsechno se casem nejak srovna a i ti,kteri to tady tapetoval 24/7/365 nejsou vecny...Cest jejich pamatce ale netreba truchlit,to myslim obecne...mrtvoly nebudit.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od K2 »

kdybyste všichni ty kompjůtry a mobily vypnuly uděláte líp...tohle vlákno je strašně smutný zjištění, kam až se dá klesnout...

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Merc124 »

Znám Přemka už hezkých pár let za sebe můžu říct jen to, že co se domluvilo platilo a nikdy nebyl problém. Pár vysíračů a rejpalů sem chodí, to je fakt *tired* často přemýšlím, jestli se jich nezbavit bananasem]:-> ale vyhodíš někoho dveřma a on sem vleze oknem pod jiným nickem :-/ Chtěl bych vidět práci "mahrů" co Přemka zesměšňují v oblasti tech.odbornosti. Nikdo není dokonalý, ani já ne, ale nemusíme se v každém druhém komentu furt otírat o další členy classicu. Mám taky moc rád chytráky, jak furt řeší jak co ojebat, aby je to nestálo moc peněz, díly si nakoupíme přes internet a pane jenom to chci vyměnit, jo a vím kolik je na to norma *jokingly* Takže Přemka nechte v klidu a každej si zameteme před svým prahem o:-)
Zamčeno