Přemek Doležal

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Zamčeno

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od popelnice »

Ja bych to shrnul asi tak “co nedá guru na :stern: necháme dodělat borce od pežotů “
Se tady bavíte jako kdyby dědek natáh brka :ramena: namísto toho na vás jen z vysoká sere :smich:

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od scout76 »

Merc124 píše: úte 16.07.2019, 21:23 Znám Přemka už hezkých pár let za sebe můžu říct jen to, že co se domluvilo platilo a nikdy nebyl problém. Pár vysíračů a rejpalů sem chodí, to je fakt *tired* často přemýšlím, jestli se jich nezbavit bananasem]:-> ale vyhodíš někoho dveřma a on sem vleze oknem pod jiným nickem :-/ Chtěl bych vidět práci "mahrů" co Přemka zesměšňují v oblasti tech.odbornosti. Nikdo není dokonalý, ani já ne, ale nemusíme se v každém druhém komentu furt otírat o další členy classicu. Mám taky moc rád chytráky, jak furt řeší jak co ojebat, aby je to nestálo moc peněz, díly si nakoupíme přes internet a pane jenom to chci vyměnit, jo a vím kolik je na to norma *jokingly* Takže Přemka nechte v klidu a každej si zameteme před svým prahem o:-)
Každá mince má dvě strany. Na jednu stranu chápu ty,co si přinesou svoje díly,protože většina mechaniků by jim napálila plnou palbu. Na druhou stranu chápu i mechanika,který má nějakou svou marži a taky vyzkoušený díly od určitých výrobců a má snahu nabídnout vyzkoušené,aby se mu zákazník nevracel,že segment z Polska nebo Číny se rozbil s představou,že to servis namontoval blbě. Pokud mechanik ukrojí ze své marže z dílů nějakou částku,tak se o práci nemusí bát.
Já jsem svůj názor na servisy v CZ sdělil v jiném topicu a je jen pár lidí,kteří mají mou důvěru a svoje auto bych jim svěřil. Na tomto fóru to jsou tři
lidi,protože zkušenost hlavně se značkovými servisy je tragická. Naopak jsou lidi,ke kterým bych auto odsud k opravě nedal,protože jejich práce je třeba i dobrá,ale neskutečně předražená.

PS - možná začnu využívat Xalera pokud mi dá dobrou hodinovku a slevy na díly z Aliny*jokingly* .

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od kejb »

Nějakým lidem asi trochu vadí, že se tady ne vždy měřilo stejným metrem.
Co se týká autoopravárenství, tak je to u nás fakt problém a nechat si auto spravit v německu vyjde v mnoha případech lépe. Zase můžu z vlastní zkušenosti říct, že ani tam to není s odborností nic extra ale ve většině případů to dokážou spravit tak, aby to fungovalo :). Taky ty český mají proti nim 1/3 plat. Řada malých servisů stejně zanikne, tak se situace trochu změní. Vzhledem k vzdělávacímu systému ale nevim, kdo bude ty nový auta spravovat. =-o

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od feketos »

Merc124 píše: úte 16.07.2019, 21:23 Znám Přemka už hezkých pár let za sebe můžu říct jen to, že co se domluvilo platilo a nikdy nebyl problém. Pár vysíračů a rejpalů sem chodí, to je fakt *tired* často přemýšlím, jestli se jich nezbavit bananasem]:-> ale vyhodíš někoho dveřma a on sem vleze oknem pod jiným nickem :-/ Chtěl bych vidět práci "mahrů" co Přemka zesměšňují v oblasti tech.odbornosti. Nikdo není dokonalý, ani já ne, ale nemusíme se v každém druhém komentu furt otírat o další členy classicu. Mám taky moc rád chytráky, jak furt řeší jak co ojebat, aby je to nestálo moc peněz, díly si nakoupíme přes internet a pane jenom to chci vyměnit, jo a vím kolik je na to norma *jokingly* Takže Přemka nechte v klidu a každej si zameteme před svým prahem o:-)
...lépe bych to nenapsal! *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* 8)

Milánek
hvězdička
Příspěvky: 30
Registrován: pát 12.09.2008, 14:26
Auto: W123,W124,R129,W140,W211
Bydliště: Dolní Žandov
Věk: 65

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Milánek »

*thumbs up*

Tomis
hvězdička
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 02.10.2008, 17:26
Auto: S210 270CDI r.v.1999 automat
Bydliště: u Jičína
Věk: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Tomis »

Merc124 píše: úte 16.07.2019, 21:23 Znám Přemka už hezkých pár let za sebe můžu říct jen to, že co se domluvilo platilo a nikdy nebyl problém. Pár vysíračů a rejpalů sem chodí, to je fakt *tired* často přemýšlím, jestli se jich nezbavit bananasem]:-> ale vyhodíš někoho dveřma a on sem vleze oknem pod jiným nickem :-/ Chtěl bych vidět práci "mahrů" co Přemka zesměšňují v oblasti tech.odbornosti. Nikdo není dokonalý, ani já ne, ale nemusíme se v každém druhém komentu furt otírat o další členy classicu. Mám taky moc rád chytráky, jak furt řeší jak co ojebat, aby je to nestálo moc peněz, díly si nakoupíme přes internet a pane jenom to chci vyměnit, jo a vím kolik je na to norma *jokingly* Takže Přemka nechte v klidu a každej si zameteme před svým prahem o:-)
... *thumbs up* má pravdu předsedo *thumbs up*

M.Kelly
hvězdička
Příspěvky: 249
Registrován: čtv 12.02.2009, 16:02
Auto: W163 320i, W163 55AMG, BMW E39 350i
Bydliště: Praha - východ
Věk: 68

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od M.Kelly »

Merc124 píše: úte 16.07.2019, 21:23 Znám Přemka už hezkých pár let za sebe můžu říct jen to, že co se domluvilo platilo a nikdy nebyl problém. Pár vysíračů a rejpalů sem chodí, to je fakt *tired* často přemýšlím, jestli se jich nezbavit bananasem]:-> ale vyhodíš někoho dveřma a on sem vleze oknem pod jiným nickem :-/ Chtěl bych vidět práci "mahrů" co Přemka zesměšňují v oblasti tech.odbornosti. Nikdo není dokonalý, ani já ne, ale nemusíme se v každém druhém komentu furt otírat o další členy classicu. Mám taky moc rád chytráky, jak furt řeší jak co ojebat, aby je to nestálo moc peněz, díly si nakoupíme přes internet a pane jenom to chci vyměnit, jo a vím kolik je na to norma *jokingly* Takže Přemka nechte v klidu a každej si zameteme před svým prahem o:-)
Dobře shrnuto !! *thumbs up* *thumbs up*

Jirka W126
hvězdička
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:05
Auto: W 126 SEL , W 124 DT
Bydliště: Brno

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Jirka W126 »

... ono je, ale taky možná rozdíl když jsi kamarád a nebo zákazník "ryba" který přijde tzv. z ulice ... pak může nastat přesně to jak zde bylo již trefně napsáno - "nebyl první ani poslední kdo k němu dal auto v dobré víře opravit a vrátilo se rozesraný než když tam jelo" ...

xaler
hvězdička
Příspěvky: 492
Registrován: pát 18.03.2011, 18:21
Auto: W163 ML500
Bydliště: Louny

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od xaler »

Když si opravuju auto tak ze mě děláte socana a už to z vás leze a to máte daleko víc možností.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od scout76 »

Myslím,že by mělo být jedno jestli je někdo kamarád nebo člověk z ulice. Možná pro člověka z ulice bude cena vyšší než pro kamaráda,ale oprava by měla být provedená ve stejné kvalitě. Pokud se vrátí auto rozesraný ještě víc než bylo a ten člověk se prohlašuje za odborníka,tak negativní reference je zcela na místě. Otázkou zůstává jestli člověk,který není spokojen s nějakou prací najde dostatek odvahy to napsat veřejně (přes svou nasranost na dotyčného nebo třeba,protože se cítí jako podvedený trouba).
Pro mě negativní zkušenost je důvodem k napsání negativního komentu,abych upozornil na výjeb potencionálního dalšího klienta. Proto jsem třeba upozornil na kvalitu,ochotu a odbornost zdejších servisů :stern: .

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od scout76 »

xaler píše: čtv 18.07.2019, 18:53 Když si opravuju auto tak ze mě děláte socana a už to z vás leze a to máte daleko víc možností.
Tady nikdo netvrdí,že v servisech nejsou výjebové. Když si dostal tip na někoho,kdo by ti ten vergl opravil,tak si v každým viděl leváka a rozhodul si se v tom vrtat sám aniž by si věděl co vlastně děláš a jak co funguje. To je,ale tvůj boj. Na tomto fóru je spousty lidí,kteří :stern: rozumí a několik let je opravují. Po internetu dost dobře auta opravovat nejdou. Maximálně ti někdo může poradit,kde zhruba je problém a co otestovat. Pokud nevíš jak která součástka v autě funguje,k čemu tam vlastně je,tak ti ty rady přes net jsou k hovnu. Je to asi jako bych se zeptal Ladislava Lapáčka jak si doma ošetřím kořenový kanálek a vytrhnu nervy,protože od zubaře to bude bolet a doma si to udělám líp a bezbolestně.

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od zadek524 »

Kdyby takovejch, jako je Přemek, bylo víc!!! Bylo by lépe nejen v motoristickém světě!!!

Strosek
hvězdička
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.09.2013, 7:53
Auto: W124 250td

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Strosek »

Podepisují v plném rozsahu.

musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od musketyr »

zadek524 píše: čtv 18.07.2019, 21:07 Kdyby takovejch, jako je Přemek, bylo víc!!! Bylo by lépe nejen v motoristickém světě!!!
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od robik4 »

Taky bych řekl.Sice jsem ho viděl na živo jen jednou u Tebe,ale myslím,že mám na lidi celkem čuch...☺
Zamčeno