Nové značení modelů Mercedes

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od scout76 »

Myslel jsem,že o S kupé nebyl takový zájem,když uvažují o konci. Přeci jen je posledních několik let móda SUV,kterých se prodává víc a víc. Osobně bych si taky koupil velký kupadlo,ale jsem moc chudej 009 .

Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od Lord Iffy »

scout76 píše: ned 11.08.2019, 18:35 Myslel jsem,že o S kupé nebyl takový zájem,když uvažují o konci. Přeci jen je posledních několik let móda SUV,kterých se prodává víc a víc. Osobně bych si taky koupil velký kupadlo,ale jsem moc chudej 009 .
Nestudoval sem prodejní čísla, ale minimálně ze začátku to bylo díky množství objednávek nedostatkové zboží. Zrovna u tohoto auta bych si nemyslel, že pro něj SUV bude konkurence/alternativa, ale kdo ví. Já se po několika dnech v GLE zcela vyléčil z SUV (z aktuální nabídky mě teoreticky zajímají snad že jen tří, Porsche, TrackHawk a Bentayga, ale ta je cenově mimo jakékoli současné i budoucí možnosti).

Pořiď si to AMG GT 4door, v tom bych se strašně rád svezl :))

Philip
hvězda
Příspěvky: 1412
Registrován: čtv 07.08.2008, 11:37
Auto: W115/W116/W201/W129/W463/W464

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od Philip »

Lord Iffy píše: pát 16.08.2019, 22:16
scout76 píše: ned 11.08.2019, 18:35 Myslel jsem,že o S kupé nebyl takový zájem,když uvažují o konci. Přeci jen je posledních několik let móda SUV,kterých se prodává víc a víc. Osobně bych si taky koupil velký kupadlo,ale jsem moc chudej 009 .
Nestudoval sem prodejní čísla, ale minimálně ze začátku to bylo díky množství objednávek nedostatkové zboží. Zrovna u tohoto auta bych si nemyslel, že pro něj SUV bude konkurence/alternativa, ale kdo ví. Já se po několika dnech v GLE zcela vyléčil z SUV (z aktuální nabídky mě teoreticky zajímají snad že jen tří, Porsche, TrackHawk a Bentayga, ale ta je cenově mimo jakékoli současné i budoucí možnosti).

Pořiď si to AMG GT 4door, v tom bych se strašně rád svezl :))
Copak Tě zklamalo v GLE ? Já jsem s GLE Coupé 350 projel kus Evropy a pohodlné svezení s očekávaným projevem motoru, oproti GLC víc prostrou a
oproti GLS zase lepší ovladatelnost. Co mě ve srovnání nadchlo je nový model G, svezení a chování auta ve smyslu zpětné vazby s řidičem je o velký
krok dopředu. Situace je ted s G podobná na nějaké zvláštní přání do výbavy je čekačka poměrně dost dlouhá.

Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od Lord Iffy »

Neříkám, že je to špatné (to vůbec), ale není to auto pro mě. Jednak to chtě nechtě, byť samozřejmě nelogicky, srovnávám s tím, na co sem zvyklý (s výjimkou SL poslední tři auta byla eSka) a z toho mi vychází, že za ty peníze je to místy až příliš lacině působící, a potom mi celkově nesedí celý koncept SUV, kdy jediné plus vidím v hezkém výhledu, ale za cenu výrazně horších jizdních vlastností (proto ta SUV, která sem psal, ta přeci jen dokáží nabídnout něco navíc:)). Jde taky o 350d (taťka s tím jezdí) a tady je další kámen úrazu, nikdy sem neměl diesel a prostě mi to nesedí, možná že v 500/63 bych to hodnotil jinak :)

Nové G se mi líbi hrozně moc, ale nechtěl bych to. Rodinné auto zatím nepotřebuju, ale až to příjde, mám jasno - S sedan :)

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od metrák66 »

Lord Iffy píše: pát 16.08.2019, 23:10 Neříkám, že je to špatné (to vůbec), ale není to auto pro mě. Jednak to chtě nechtě, byť samozřejmě nelogicky, srovnávám s tím, na co sem zvyklý (s výjimkou SL poslední tři auta byla eSka) a z toho mi vychází, že za ty peníze je to místy až příliš lacině působící, a potom mi celkově nesedí celý koncept SUV, kdy jediné plus vidím v hezkém výhledu, ale za cenu výrazně horších jizdních vlastností (proto ta SUV, která sem psal, ta přeci jen dokáží nabídnout něco navíc:)). Jde taky o 350d (taťka s tím jezdí) a tady je další kámen úrazu, nikdy sem neměl diesel a prostě mi to nesedí, možná že v 500/63 bych to hodnotil jinak :)

Nové G se mi líbi hrozně moc, ale nechtěl bych to. Rodinné auto zatím nepotřebuju, ale až to příjde, mám jasno - S sedan :)
Mám na to stejnej pohled.Do bláta to vzít nemůžeš a celková užitkovost nula.Kolikrát je to hnusný jak cikánský hračky a jedinej,kdo to může ocenit jsou vytuněný čubky,kterým se takovej paskvil hodí ke kabelce.Třeba to Bentley mi přijde extra hnusný :-!

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od sněhulák »

All-koholik píše: ned 11.08.2019, 10:03
Napadá mě otázka, kdyby vám někdo dal neomezený rozpočet, co by ste brali?
Ja jsem hotovej z AMG GT 😍😍😍😍
Z AMG GT jsem na tom stejně. Ale mám ho pouze obhlídnutý z autosalonu u Hoška, když jsem si tam 4 x v poslední době krátil čas při předávání, nebo přebírání auta v servisu. Jediný co se mi na tom nelíbí, je už v základu vysoká pohotovostní hmotnost 1650 Kg. Přitom má skelet z hliníku, některý části z ještě lehčího duralu a spousta věcí z karbonu. Ve finále je z toho něco jako Usain Bolt, kterej by běžel sprint na 100m po svíčkové s osmi knedlíky, zapitý třemi škopky *drink* *drink* *drink*

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Nové značení modelů Mercedes

Příspěvek od robik4 »

o:-) Ale za prdelí by měl roztopenýho dobrmana ! ;)
Odpovědět