Nové eSko

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Nové eSko

Příspěvek od Lord Iffy »

Co na to říkáte? Za mě exteriér špatný a interiér důvod pro změnu značky... Asi je dobře, že dle všeho od tohoto verze kupé nebude. Přemýšlím, která automobilka ještě bude dělat velkou limuzínu s hezkým interiérem (napadá mě jen Bentley, ale cenovka je jinde)

https://www.instagram.com/p/CAFBULNJOL9 ... e=ig_embed

https://www.novinky.cz/auto/clanek/vlaj ... paign=null

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Nové eSko

Příspěvek od W463 »

tohle S uz neni vubec pro evropsky trh, tak je zbytecne se tim zabyvat :-$

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 619
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Nové eSko

Příspěvek od big.trucker »

Přístrojovka je hnus. Mě ty debilní tablety fakt serou. Ale já beztak nejsem ten co by si to koupil, i kdybych na to měl. Mě stačí v autě kůže, kvalitní hudba a minimum displejů.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Nové eSko

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Abch řekl pravdu,tahle přemnožená elektronika je na ……. Už je toho moc,když chci něco,musím koukat na obrazovku a hledat,to není nic pro mě a myslím,že by se měl někdo povolaný zamyslet nad bezpečností.Sice jiný namítne,že povel se dá hlasem.Nechci auto co mluví hlasem.Chci auto co cejtím zadkem,na volantu a na plynu.A to lezení do zadku čínským zákazníkům tvarem karoserie a jinými fičurami se mi nelíbí.Naštěstí mám to dobré,co se vyrobilo a jiné nechci.Pokud bych kupoval něco na úrovni S Klasse pak jedině Bentley.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Nové eSko

Příspěvek od All-koholik »

Jsem asi jeden z nejvetších fandů Mercedesu a eSko je pro mě vždycky top! Chtěl jsem vás uklidnit ať neřešíte fotky, že reál je vždycky jinej.. Ale co je tohle sakra za hnus? 😰😰😰
Předek ještě ujde, ale zbytek? Já se tak těšil na nové S a ono tohle🤔🤔 Aspoň nebudu nasranej, když si koupím w222 a budu vědět, že je zas novější😎
Ach jooo!
Lorde: Neboooj, mám pro tebe Auto :
https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list
V tom bych i spal klidně😍

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Nové eSko

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re All-koholik to je jiná sklenka vína,to bych mohl a snesl a měl rád.Ale jinak je to na prd,tedy u nás.Na co je mi kára co jede 300 když nemám kde? Tohle není náčiní na okresky,na to je třeba BRZ nebo Miata nebo jiné.Jezdím často,mám dost výkonu ( 300 a 400 kobyl) ale nepředjedu,stále někdo v protisměru,aut moc,silnic málo a na dálnici 130.Hlídací systém je mi na prd,páč dnes to točí na kameru a na tu detekční systém není.A nechci přijít o ŘP to by byla má smrt být bez auta.Okruhy mě přestaly bavit,znám je všechny,navíc vlezné se stále zvyšuje,vždy je tam někdo,co má papír,kontroluje ví o tom prd ale má ten papír,nebaví mě to.Proto jsem prodal Goodzilu ( Nissan GTR).Když mě svrbí zadek,najedu na dálnici " nach Dresden " no nyní né s SL a jedu,tedy zatím.Jinak útěk do terénu,bez policajtů a ostatních,lezu po kopcích a loukách a lese.Vždy ale prověřím kudy cesta vede,nehuntuji louky,po mě v krajině nezůstane stopa.Pokud řádím v terénu,tak na svém nebo na tratích off-road nebo v bývalých voj. prostorech.Jinak tichošlápek,co vyleze na horu,dělá fotky,pozoruje zvěř a nikoho neruší a neobtěžuje.No za pár let se bude bzučet el. auty s autonom. řízením,nasedneš ono doveze podle směrnic EU z bodu xy do bodu yx nic pro mě,snad se toho nedožiju,to bych umřel 2x.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Nové eSko

Příspěvek od All-koholik »

Ladislav.Lapáček píše: úte 12.05.2020, 21:16 Re All-koholik to je jiná sklenka vína,to bych mohl a snesl a měl rád.Ale jinak je to na prd,tedy u nás.Na co je mi kára co jede 300 když nemám kde? Tohle není náčiní na okresky,na to je třeba BRZ nebo Miata nebo jiné.Jezdím často,mám dost výkonu ( 300 a 400 kobyl) ale nepředjedu,stále někdo v protisměru,aut moc,silnic málo a na dálnici 130.Hlídací systém je mi na prd,páč dnes to točí na kameru a na tu detekční systém není.A nechci přijít o ŘP to by byla má smrt být bez auta.Okruhy mě přestaly bavit,znám je všechny,navíc vlezné se stále zvyšuje,vždy je tam někdo,co má papír,kontroluje ví o tom prd ale má ten papír,nebaví mě to.Proto jsem prodal Goodzilu ( Nissan GTR).Když mě svrbí zadek,najedu na dálnici " nach Dresden " no nyní né s SL a jedu,tedy zatím.Jinak útěk do terénu,bez policajtů a ostatních,lezu po kopcích a loukách a lese.Vždy ale prověřím kudy cesta vede,nehuntuji louky,po mě v krajině nezůstane stopa.Pokud řádím v terénu,tak na svém nebo na tratích off-road nebo v bývalých voj. prostorech.Jinak tichošlápek,co vyleze na horu,dělá fotky,pozoruje zvěř a nikoho neruší a neobtěžuje.No za pár let se bude bzučet el. auty s autonom. řízením,nasedneš ono doveze podle směrnic EU z bodu xy do bodu yx nic pro mě,snad se toho nedožiju,to bych umřel 2x.
Samozřejmě tě chápu, ale nebuď tak negativní✌️😀 Mě u auta nejde až tolik o výkon, ikdyž je to super, ale mě jde hlavně o design a to AMG GT splňuje😍 Jinak Goodzila by mě asi taky bavila🤗

fonda
hvězdička
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09.07.2011, 10:37
Auto: S124 E250TD 1995
Bydliště: Plzeň - domov Prazdroje
Věk: 45

Re: Nové eSko

Příspěvek od fonda »

interiér ve předu je naprosto strašnej, na S-kládu nepochopitelný. Na zadních sedadlech toho moc zmrvit nejde - tam to ujde.
Nenajal si Mercedes Elona Muska na design interieru?
Příď je celkem dobrá, zadek useklej z Hyundae.
Nazval bych to Mercedes Galaxy Tab S 007
Naposledy upravil(a) fonda dne úte 12.05.2020, 22:02, celkem upraveno 1 x.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Nové eSko

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jsem stará struktura,nezapírám a horuji pro klasiku.Pravidlo 3 vymysleli antičtí stavitelé,sochaři,malíři.Platí i dnes.To AMG je fajn.Moje bývalá Goodzila si dá na svačinu to AMG,jezdí stále ale jinde.Ale chápu,že svět je dnes jinde a musí se prodávat a akcionáři chtějí své renty a....Pro mě je krásné auto třeba čína,racek a jiné.Vyvážené linie,žádná obrovská kola se šlupkami pneu.Co se týká výkonu,nejde mi o vteřiny z 0 na 100,jde o to,jak výkon je generován na silnici a jak to cítím já,nechci turba,chci lineární sílu,které nedojde dech.Navíc sedím v autě,ne na něm jo chci aby se mi líbilo,ale spíše ocením interiér,sedačky,ze kterých vylezu po xy hodinách a nebolí mě záda.Mamut je tichý,což oceňuji na dlouhých jízdách.SL zařve,když ho přišlápnu ale jinak ticho a klid dostatek výkonu bez okázalosti a hlasitosti.Jsou to cestovní auta.Goodzila řvala,střílela do výfuku,prostě zvíře ale to jsem měl přilbu.Jo je mi po ní smutno.

hasi
hvězdička
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03.08.2008, 19:35
Auto: Mercedes
Bydliště: PRÁGL

Re: Nové eSko

Příspěvek od hasi »

Celkově je zvláštní, že se lidem (většině) líbí autonomní auta a různé chujoviny. Vždyť, co je to za zábavu být jen hostem a nemít ten požitek z ovládání auta. Ještě k tomu, když má člověk z auta respekt, neboť jej chce pořád zabít :-)
Automobilky na to reflektují a dělají z nich holící strojky. Jen elektronika, že na mobilu můžeš sledovat nějaký blbosti. Snižujou počty válců a můžeš si zapnout zvuk třeba 20 válce :-D
Hrozná doba, jen pozlátko... Zlaté staré Mercedesy z dob, kdy se poctivě testovaly po světě a ne jako teď, kdy neopustí testovací tunel...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Nové eSko

Příspěvek od adam w140 »

Asi odnoš z nošovic

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Nové eSko

Příspěvek od metrák66 »

big.trucker píše: úte 12.05.2020, 18:55 Přístrojovka je hnus. Mě ty debilní tablety fakt serou. Ale já beztak nejsem ten co by si to koupil, i kdybych na to měl. Mě stačí v autě kůže, kvalitní hudba a minimum displejů.
Ta palubka je fakt k :-! ,ale zvenku mě to neuráží a s každým novým modelem od :stern: se lidem zvedá nejdřív kufr než tomu příjdou na chuť.Mě to zvenku nevadí a kromě té uchylárny místo palubky je to auto slušný.Je jasný,že tak dobrý auto jako Seat Cordoba nebo T4 už nikdo nevyrobí,ale svý zákazníky si to najde.

Autor tématu
Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Re: Nové eSko

Příspěvek od Lord Iffy »

All-koholik: nad tím sem přemýšlel, ale za mě je to proti eSku krok dolů. Navíc když už, tak leda 63:) ale to AMG GT v 63 je už prý dost nepohodlne a úplně zbytečně ostré. V nástupci mám jasno, S63 coupe po FL, ale potom nevím, nevím.

Ještě sem teda někde četl, že ten displej za volantem bude v tom prostoru dále ke sklu... ale nechápu, proč opustili ty dva displeje vedle sebe, to mi příjde jako super řešení.

Frankmaniator
hvězdička
Příspěvky: 335
Registrován: pát 01.06.2012, 19:13
Auto: w115 300D US spec a jiné.

Re: Nové eSko

Příspěvek od Frankmaniator »

Myslím, že spoustu lidí postrádá nadhled a skutečnou představu o čem to skutečně dnes je. Málokdo, kdo je skutečnou cílovkou pro nové S-ko, bude chtít cokoliv jiného než to, co ho převeze pohodlně z A do B, ukáže svůj společenský status a sníží si daňovej základ. Pokud si chcete koupit auto na všechny ty emoce a vášně, rozhodně to není sedan vyšší třídy ze současnosti. Koneckonců, takhle je trh i smýšlení cílovejch skupin dnes nastaveno. Nelze kombinovat emoce sportovních aut s rozumným inženýringem aut pro dlouhé přesuny na obchodní schůzky. Jakkoli můžu souhlasit s tím, že auta jsou dnes plná elektroniky, která omezují jejich praktickou životnost, nesouhlasím s tím, že by zrovna Sclass měla probouzet nějaký emoce, kromě dlouhých cest na dálnici a při projížďkách po nákupních domech vysoké módy. Toto si myslím, že výše zmíněné auto zvládne víc než dobře.
F.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové eSko

Příspěvek od miluna »

To jen dokazuje, jak jsou v prdeli, bez vize, bez nápadu. Tesla přilepí na žehlící prkno tablet a ... Mercedes to za pár let okopíruje, BMW neví kam dál, vymyslej hnusnej obrgrill a šašci z Mercedesu to za pár let zase jen přenesou na aktuálně vyvíjenej model. Ekonomové a manažeři hlídaj zisk a na techniku, styl a nadčasovost se sere z vejšky. Tohle je přesně výsledek. Naprosto nicneříkající, bezpohlavní, bezemoční paskvil, kterej nemá nikoho urazit a všem se zalíbit. Ve finále se to nelíbí nikomu. To už raději Hnujdaj než tohle. Bejvaly doby, kdy jsem o nových modelech snil a čekal, až si je třeba budu moci koupit. Tohle mezi ně určitě nepatří.
Odpovědět