kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od scout76 »

Pobavilo mě,že Škodovka se má stát lidovým vozem . Netvrdil bych,že koncernem jezdí lidi bez fantazie a invence. Naopak lidi,kteří si dovedou spočítat kolik je 1 +1. A není to tím,že v tom posledních pár let jezdím (plánuji změnu). Ty auta si oproti konkurenci drží cenu,jsou relativně spolehlivá,provozní náklady jsou nižší než u většiny konkurence a víc od toho asi nikde nechce. To zázrak z Nošovic je teprve sračka.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 471
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od All-koholik »

Chtěl jsem zadat nové téma, ale sem se to hodí! Mám kolegu celoživotního Škodivkáře. Je to poměrně znalý člověk aut, neustále čte dění kolem motorismu, určitě více než já.. Vždycky mi říkal co si jako dokazuji tím že jezdím Mercedesem, že v tom jezdí vexláci nebo cigáni.. Dokonce nedávno měl pujčený Karoq a troubil mi před barákem ať se jdu svézt. Nové auto a měl zamlžená světla vlhkostí🙈 (to je jedno) Už před tím jsem ho vezl mojí W212, SEC560 a teď 213 a vždycky se tvářil jako by ho to nezajímalo.. Je to malinko egoista a nikdy nepřiznal že jeho Ochcávka za 700 000 je totalní mrdka oproti jakémukoliv MB😀 A právě toho Karoqa si chtěl pořídit jako životní auto k padesátinám.. Ale jelikož dění kolem aut sleduje a není až zas tak blbej, uměl si spocítat že ta sračka Karoq vyjde dráž než prémiový Mercedes GLA..Před pár dny mi oznámil že už složil zálohu a v říjnu bude majitelem nového GLA🤗 Co se týče mého Názoru ke Škodovce.. Kdyby stála třetinu ceny, řeknu že je to super auto! Ale dávat mega za plasťáka který stojí na každem rohu, to bych musel být totální dement!
Tímto chci jen poukázat kam až ta Škodivka se nestydí zajít co se týče ceny! Jinak to není špatný výrobce aut ve srovnávi z Nošovic jak píše Scout👍

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od robik4 »

Určitě nikdy nebudu vlastnit Nosovický zázrak,ani Embéčko,ale pamatuju si,že Hyundaie bývaly v základu vybavebý prakticky vším,za co se jinde těžce platilo.A minulý týden jsme likvidovali Sonatu r.2002 a troufám si tvrdit,že v tý době to bylo i docela pěkný.Současná produkce je ovšem tristní a počet konzumentů obojího,je k zamyšlení... *jokingly*

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od Petr H. »

Hele vy se tu pozastavujete nad cenami Škodovky, ale ruku na srdce, copak vy by jste za svoje produkty nechtěli utržit co nejvíc peněz? Když to lidi zaplatí, proč to zlevňovat. Btw. hledám nějakej povoz s 63 engine. neví někdo o něčem? :-)

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od eMBéčko »

Ahoj! Ano, tak nějak to bude - jedna věc je, jaké ceny za škodovky koncern stanoví/požaduje, druhá pak je, že za jejich produkty lidi ty prachy dokážou dát a ještě z toho mnohdy mají radost... :? Ale jo, rozumím tomu, jsou prostě zmasírovaný, protože VAGmarketing je věc, která funguje naprosto skvěle. Kdoví jestli ty současný řeči kolem škodovky nejsou jeho součástí - aby si lidi řekli hele, mámo, radši si tu škodovku koupíme nejčko, bůhví, jak to s těma autama z Boleslavi bude dál...

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od Petr H. »

přesně tohle mě napadlo taky, vzhledem k situaci na trhu. Byl by to dobrej PR tah.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 471
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od All-koholik »

Petr H. píše: stř 05.08.2020, 10:24 Hele vy se tu pozastavujete nad cenami Škodovky, ale ruku na srdce, copak vy by jste za svoje produkty nechtěli utržit co nejvíc peněz? Když to lidi zaplatí, proč to zlevňovat. Btw. hledám nějakej povoz s 63 engine. neví někdo o něčem? :-)
V případě škodivky bych to srovnal prodej rohlíku za 1000 kč. V podstatě mi je jedno kolik to stojí, mě prostě hlava nebere kolik lidí je schopno dát celoživotní úspory za takový kus plastu🤔🤔

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od emc3250 »

Trosku nechapu tuhle debatu. Porovnavate novou slepici se starym MB? Nebo co?

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od Petr H. »

už jednou proběhla taková malá PR kampaň o Superbu, jakože se VW "zlobí" že jim kanibalizuje Passata, pamatujete? :-)

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 41

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od Waterfall »

robik4 píše: stř 05.08.2020, 8:21 Určitě nikdy nebudu vlastnit Nosovický zázrak,ani Embéčko,ale pamatuju si,že Hyundaie bývaly v základu vybavebý prakticky vším,za co se jinde těžce platilo.A minulý týden jsme likvidovali Sonatu r.2002 a troufám si tvrdit,že v tý době to bylo i docela pěkný.Současná produkce je ovšem tristní a počet konzumentů obojího,je k zamyšlení... *jokingly*
Ty hnůjdaje jsou i dneska vybaveny v základu věcma, za které jinde draze zaplatíme. Ono je to však spíš jen na papíře. Všechna ta výbava, kterou tam HKMC namontuje je oničem. Resp. nelze po ní chtít, aby fungovala jako v prémiovce. Všechno je to takový odbytý, nedotažený a napůl. Sedadla katastrofický, tempomat pro autisty, vyhřívání sedaček okamžitě spálí prdel na jednom místě, ale všude jinde chlad, volant hřeje jen na vnějšku prstence, příjem rádia jako u autorádia z aliexpressu, klimatizace dělá pořád průvan, motormanagement u dieselu katastrofální, sladění motoru s převodovkou ještě horší, vysoká hlučnost od kol, smradlavý plasty v interiéru ...Jediný, co má taková i30 opravdu fajn je podvozek.

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od zz.top »

Waterfall píše: čtv 06.08.2020, 8:38
robik4 píše: stř 05.08.2020, 8:21 Určitě nikdy nebudu vlastnit Nosovický zázrak,ani Embéčko,ale pamatuju si,že Hyundaie bývaly v základu vybavebý prakticky vším,za co se jinde těžce platilo.A minulý týden jsme likvidovali Sonatu r.2002 a troufám si tvrdit,že v tý době to bylo i docela pěkný.Současná produkce je ovšem tristní a počet konzumentů obojího,je k zamyšlení... *jokingly*
Ty hnůjdaje jsou i dneska vybaveny v základu věcma, za které jinde draze zaplatíme. Ono je to však spíš jen na papíře. Všechna ta výbava, kterou tam HKMC namontuje je oničem. Resp. nelze po ní chtít, aby fungovala jako v prémiovce. Všechno je to takový odbytý, nedotažený a napůl. Sedadla katastrofický, tempomat pro autisty, vyhřívání sedaček okamžitě spálí prdel na jednom místě, ale všude jinde chlad, volant hřeje jen na vnějšku prstence, příjem rádia jako u autorádia z aliexpressu, klimatizace dělá pořád průvan, motormanagement u dieselu katastrofální, sladění motoru s převodovkou ještě horší, vysoká hlučnost od kol, smradlavý plasty v interiéru ...Jediný, co má taková i30 opravdu fajn je podvozek.
V popisu uplne vidim mou w212. Sice po 3 kilech ale cast zavad sedi.*jokingly*

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od emc3250 »

zz.top píše: čtv 06.08.2020, 12:21
Waterfall píše: čtv 06.08.2020, 8:38
robik4 píše: stř 05.08.2020, 8:21 Určitě nikdy nebudu vlastnit Nosovický zázrak,ani Embéčko,ale pamatuju si,že Hyundaie bývaly v základu vybavebý prakticky vším,za co se jinde těžce platilo.A minulý týden jsme likvidovali Sonatu r.2002 a troufám si tvrdit,že v tý době to bylo i docela pěkný.Současná produkce je ovšem tristní a počet konzumentů obojího,je k zamyšlení... *jokingly*
Ty hnůjdaje jsou i dneska vybaveny v základu věcma, za které jinde draze zaplatíme. Ono je to však spíš jen na papíře. Všechna ta výbava, kterou tam HKMC namontuje je oničem. Resp. nelze po ní chtít, aby fungovala jako v prémiovce. Všechno je to takový odbytý, nedotažený a napůl. Sedadla katastrofický, tempomat pro autisty, vyhřívání sedaček okamžitě spálí prdel na jednom místě, ale všude jinde chlad, volant hřeje jen na vnějšku prstence, příjem rádia jako u autorádia z aliexpressu, klimatizace dělá pořád průvan, motormanagement u dieselu katastrofální, sladění motoru s převodovkou ještě horší, vysoká hlučnost od kol, smradlavý plasty v interiéru ...Jediný, co má taková i30 opravdu fajn je podvozek.
V popisu uplne vidim mou w212. Sice po 3 kilech ale cast zavad sedi.*jokingly*
aha.. =-o

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od metrák66 »

robik4 píše: stř 05.08.2020, 8:21 Určitě nikdy nebudu vlastnit Nosovický zázrak,ani Embéčko,ale pamatuju si,že Hyundaie bývaly v základu vybavebý prakticky vším,za co se jinde těžce platilo.A minulý týden jsme likvidovali Sonatu r.2002 a troufám si tvrdit,že v tý době to bylo i docela pěkný.Současná produkce je ovšem tristní a počet konzumentů obojího,je k zamyšlení... *jokingly*
To je všem jasný,že na novej zázrak ať je od kohokoliv mít nikdy nebudeš *jokingly* *jokingly* *jokingly* .V Sonátě by si byl masér.Nešrotuj to *stop*

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 41

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od Waterfall »

zz.top: Čas změnit značku. Já si služební auto vybrat nemůžu. Co dostanu, tím jezdím. Ale Ty si předpokládám svý auto vybrat můžeš, takže pokud Tě MB sere, není nic jednoduššího, než pořídit jiný povoz. ;-)

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: kde udělali soudruzi chybu ? :-)

Příspěvek od zz.top »

Waterfall píše: čtv 06.08.2020, 23:04 zz.top: Čas změnit značku. Já si služební auto vybrat nemůžu. Co dostanu, tím jezdím. Ale Ty si předpokládám svý auto vybrat můžeš, takže pokud Tě MB sere, není nic jednoduššího, než pořídit jiný povoz. ;-)
To mohu. Ale pomůžu si? Asi ne. Viděl jsem to u manželky s Fordem, Škodičkou, Rendlem a teď s WV. A hledat zase novýho opraváře nový značky se mi nechce. Navíc mám pouzdro na doklady s :stern: , a to ještě na výměnu zralé dlouho nebude. *jokingly* To jediný s tímto logem vydrží ještě dlooouho.
Odpovědět