K Babišovi.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od scout76 »

Na chvíli....

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

To doufám, že příště sešívky dostanou nakládačku :-D

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: K Babišovi.

Příspěvek od robik4 »

Tihle čuráci,dostanou nakládačku hlavně ve volbách a vzápětí v exekuci,krz Lidový dům. *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od scout76 »

Nakládačku možná dostanou,ale ten zbytek bude jen zbožné přání. Upřímně bych byl radši za ně než za Bartoše.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

Jestli se chcete zdravě znechutit z našeho Andreje tak Razíma si s tím dal docela práci a je to neprůstřelně vyfutrované: https://www.kverulant.org/cases/drahy-bioomyl/ Předem upozorňuji, že text není určen pro voliče ANO, protože by jim mohl hrozit infarkt či mrtvice :-D

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Přemek Doležal »

Mě je z něj na blití už několik let, takže děkuji, stačilo.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pan B. má skříně plné kostlivců a oni vylézají ven.Pro nás starší je STB něco,co nepřekousnem,pro mladé nezajímavý fakt starý desítky let.Budou volby a jistě někdo přesně spočítá ony kostlivce,dá to přehledně na papír.Jak to uchopí voliči je ve hvězdách.Ale sdílím Scoutovy obavy z Pirátů,kteří se mi jeví jak odnož " mladých,vše reformujících komunistů " . Letos volit půjdu,třeba půjdou i jiní co nevolili jako já a bude to něco platné.Nesleduji prognozy a statistiky a průzkumy,je jasné,že Piráti se k " politickému lizu " dostanou,stejně jako komunisté přelezou 5% hranici.Také je jasné,že nastane " ne utahování,ale daňové škrcení " protože příjmy státu jsou v souvislosti s Covidem a jiným nedostatečné.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: K Babišovi.

Příspěvek od robik4 »

Fetky jsou řádní zvyjebanci,to je bez debat.
Příjmy státu,jsou pochopitelně bídné,když si ten stát všechno zavřel.Především by měl ale někdo udělat řádný účet za výdaje. :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od scout76 »

Tady už začínají. Novodobí soudruzi to nazvali Daní za Babiše. Kdo má všech pět pohromadě,tak si spočítá,že by to zase obsrali normální lidi. Co kdyby to vzali za jiný konec a dotáhly se ty kauzy,kde by stát dostal prachy zpět včetně úroku? Andrej by měl z čeho odsypat. Problém je ten,že v tom brutálním zářezu mají prsty všichni. Proto opozice toliko neštěká a drží hubu. Stát zase takovej chudák není. Pořád mu kape do kasy dost,aby se z toho vylízal po nějaké době sám. Naopak by se mělo tlačit na korporáty a naše oslavované multimiliardáře,aby danili tady a ne v daňových rájích. Vyděláváš tu peníze? Tak plať daně tady - Easy. Já včera zatlačil slzu a doplatil za svou pidifirmu 760 :'( .

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pi ... .seznam.cz

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Scout Stát by měl dotáhnout do konce svoje cauzy.Omezit přebujelou administrativu,dnes díky technice není třeba zástupů úředníků,jeden s počítačem co umí a zná svou práci nahradí nejméně 4 možná víc.Omezit až zrušit tzv. " neziskovky na podporu " bůh možná jen on ví čeho.Členství státu v organizacích,které léta nic nevymyslely,podpůrné projekty všeho možného.Danit tam,kde vzniká zisk,tedy u nás.Jinak to jako vždy odsereme my občani,podnikatelé, OSVČ.Máš pravdu,že opozice drží pysk,dokonce i komouši,ti řvali jen kvůli prachům pro armádu.Já tu psal o cikánech,co stojí ročně,lze vyčíslit jejich podporu,ale oni stojí další prachy v systému zdravotním,který jim vše platí a kam nedali nic.A když by se to sečetlo,bude to nezanedbatelná suma,co by pomohla jinde.Také jsem zatlačil slzu loni a doplatil 400,kolik to bude letos nevím,daním v červnu,jen vím,že to bude víc.Dávám práci lidem,laboratoř zubní,prádelna,opravy mašin v ordinaci,kontroly všeho možného,také pán s cisternou,co odváži vše z jímek.A platím za to že jsem lékař zubní komoře,dále musím mít ze zákona elektr. evidenci receptů,prac. neschopností,evidenci ani nevím čeho,ale musím to mít a platit za tyto služby.Takže 1. ledna nového roku musím na tom všem,ze zákona ( také za radia v pod. autech),testy el. instalace,testy užívaných přístrojů,testy tlak.nádob,testy rtg,testy odpad. filtrů,pojištění profesní,pojištění ordinace,sil. daň.Suma sumárum kolem 100 000.Ty to máš určitě jiné a dražší,také máš víc zaměstnanců.Fakt se bojím,že po volbách se na nás podnikatele vrhnou.Uvidíme,možná to urychlí mé přesídlení do jiné země.Nevím co bude,takže bůh chraň českou zem a její lid.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: K Babišovi.

Příspěvek od kejb »

Korporace si na svoje peníze sáhnout nenechají, na to mají velkou moc, stejně tak neziskovky. Fakto to nevypadá, že by to po podzimních volbách mělo být lepší, špíš naopak. Pokud by se to mělo změnit, muselo by dojít k nějaké výrazné, celospolečenské změně a tím nemyslím Víc Evropy, jak nám slibují fetky.Tohle není ale specifikum ČR, takhle to funguje i jinde.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

K tomu dnešku...vyhoštění diplomatu trva minimálně 4 dny...vse melo jit ven az v pondeli ale provalilo se to tak to slo ven uz dneska...o vsem vedel i bývalý ministr zahraničí TP a hrad...tam bude velky bolehlav 😁

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: K Babišovi.

Příspěvek od robik4 »

Ale tam žádnej bolehlav nebude,nedělám si iluze, že by o tom ten posrandíra nevěděl.To je provokace na objednávku,zajímalo by mě, co za to ty svině mají slíbeno. :-!

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

Hrad to vedel o tri dny drive než veřejnost takze pripraveny bohuzel posrandira je, ale stejne mu čučkaři neudelali radost 😂
Doplnění: Hamacek se pro cestu do Moskvy rozhodl až po té, co se dozvěděl o Vrbeticích. Já se nemohu dočkat jak tento fakt vysvětlí....i kdyz vodu kali pekne a podava TO na neznameho pachatele kvuli uniku utajovaných informací.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

No já jsem zvědav jak se uzavře ptačí hnízdo,ta nejvyšší paní prohlásila,že se čeká jen na něco z jiného státu a pak je to hotové.
Odpovědět