Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od 126560 »


Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Merc124 »


Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od 126560 »

ty čteš tyhle zase tyhle sračky ? =-o Kde teda je pravda.
Je pravdou, že nás stále straší, nejsem popírač Covidu prošel jsem si jím. Ale také je pravdou, že ten zkurvenec Babiš vlastní minimálně 75% odběrových míst, tím pádem nemá zajem na uklidnění občanů spíše naopak, jeho média národ neustále straší falešnými čísly. Porovnej si Švédsko. Mají podstatně méně úmrtí na Covid než my. A to nemají omezující opatření jako my. Nikdy jsem státu a vládám nevěřil a nevěřím ani tomu STBákovi. Ale jelikož nejsem ničím na státu závislým,vidím věci v lepším reálu než takzvaná většina a jsou mi u zadele.

Je spočítáno, že Babiš vydělává na testech každý den 7 000 000 korun !!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil(a) 126560 dne ned 14.02.2021, 9:18, celkem upraveno 3 x.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Merc124 »

jo chlapče, pravda je dneska relativní pojem :(

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Přemek Doležal »

Celá naše vlast je nyní jeden velkej Kocourkov a komedie.....smutná.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od adam w140 »

S pravdou se musi setrit aby zbyla...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od scout76 »

S těma tísícema mrtvých straší ten psychopat Flégr už půl roku. Díval jsem se už na jařa na statistiky úmrtnosti v předchozích letech a nijak se nevymykaly tomu co 2020. Známý z UK mi včera volal a říkal,že v roce 2019 zemřelo na chřipku 57 000 lidí. V roce 2020 na chřipku žádný,ale na Covid 78 000. Covid tu je vážnou hrozbou pro starší a dlouhodobě nemocné,ale zdravý jedinec to prostě dá. Sám jsem tím prošel určitě 2x. A za uzavření okresu Sokolov a Cheb prý můžeme poděkovat našim hnědým spoluobčanům,kteří sem natáhli anglickou mutaci navrátiv se z Anglie,kde je po Brexitu kopli do prdele,protože neuměli řeč,občanství nežádali(pobírali dávky tam i u nás). Samozřejmě po návratu nezapomněli navštívit své početné příbuzenstvo a předali jim dárek z UK. V Chebu na náměstí u pohřebky je vyvěšených spousty parte růzvých Siváků,Ferenců a jim podobných. Očekávám tedy,že to brzy vypukne na mostecku,chomutovsku,teplicku a ústecku,kam se budou vracet a rozsévat nadílku,kterou si sebou přivezli.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od robik4 »

Obrovská ztráta ! :'(

kridlak
hvězdička
Příspěvky: 340
Registrován: stř 01.01.2014, 16:45
Auto: w210

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od kridlak »

já už tomu lidi vubec nerozumim.jezdim obcas do SRN,tam na ulici rousky nema skoro nikdo.do obchodu a td si je nasazuji.v autohausech to nema nikdo.rekl bych,ze u nas ma na ulici rousky mnohem vice lidi, nez tam.vlada porad krici,ze nedodrzujeme pravidla.kam vlezu,nakoupit,na urad,vsude lide s rouskama,dezinfekce.nikdo se na nikoho vylozene netlaci.kazdy uz tak nejak instinktivne drzi distanc.presto jsme jedni z nejhorsich v evrope.kde tedy je chyba?siri se to v podnicich?v mhd?nebo to jinak pocitame nez jinde?moje zena jezdi jako ridicka tramvaje,řika,ze jedine co nema logiku,jsou prazdninove turnusy a mene vozu.melo by to byt dle zdraveho rozumu naopak.vice vozu,aby se ty lidi nemackali a meli moznost pouzit dalsi spoj.

kridlak
hvězdička
Příspěvky: 340
Registrován: stř 01.01.2014, 16:45
Auto: w210

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od kridlak »

a snad jeste dovetek.sel jsem na antigenni test abych teoreticky mohl vycestovat.95% tam bylo duchodcu.nejcastejsi veta u prijimaciho okenka:dobry den,tak uz jsem tu zas,nebo:tak pozitri nashledanou.kdyby se testy zpoplatnily ,tak jsme nezdravejsi narod v evrope.v nemecku pokud neni zadanka od lekare stoji nejlevnejsi test 35eur.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Přemek Doležal »

...... slinící si prsty pod rouškou, aby mohli otevřít mikrotenový pytlík .....
Čendo, tys mě musel někde někdy vidět. To jsem přesně Já. *jokingly*
Máš recept, jak ten pytlík otevřít ? ... asi 3x v životě se mě to podařilo jen třením, protože foukat dnes nelze.
PS. ty housky beru do ruky proto, abych si je moh dát do toho pytlíku, ..... to jen tak na okraj. @=

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 970
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od eMBéčko »

Ich auch, ty pytlíky jsou za trest... :oops:

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od 126560 »

Vratislav Šerý
t5.Sp ofnsfleortedoandrftaa ·
KAM SE PODĚL LÉK ISOPRINOSIN?
Přátelé posílám Vám jenom dvě části článku o léku Isoprinosin, je to lék zvyšující přirozenou obranyschopnost organismu i proti virovým infekcím. Lék je tady už asi 50 let a perfektně zabírá na koronaviru.
Nedalo mně to sedl jsem na kolo a objel jsem všechny lékárny včetně Dr.Maxe.
Výsledek byl nulový, většinou se na mně divně dívali a v jedné lékarně kde nikdo nebyl mně lékárník důvěrně sdělil, že ten lék zablokovaný.
Co k tomu dodat je to jenom banda všiváků která hraje s lidmi svou špinavou hru. Jdu blejt velebnosti !!! Ahoj
I donesl se ke mně skrz jednu takovou diskuzi odkaz na vystoupení MUDr. Berana v poslanecké sněmovně. Tedy alespoň to tvrdil titulek. Ano, pan doktor zmínil ve svém vystoupení antivirotikum staršího vydání, nesoucí jméno Isoprinosin s tím, že dosáhl velikého úspěchu, když nasadil tento lék v domově důchodců, kde bylo nakaženo 50 % osazenstva. S výsledkem podle mne ohromujícím: počet úmrtí – nula. Počet nově nakažených – nula. V jeho vystoupení zazněla i větička, nad kterou jsem doslova zajásal.
V Polsku je lék volně prodejný! Sice se prodává s pozměněným názvem, ale to je kromě poloviční ceny oproti Čechistánu jediný rozdíl! Já dodávám pro vysvětlení.
Autor tohoto článku si chtěl lék v Polsku objednat a dozvěděl se že to mají zakázané.... Hádejte od koho ? Přímo z České republiky !!!!!!!!!!!!
Další pokračování.
Dobře naladěn jsem zatelefonoval svému ujcovi, který se věkem blíží k číslovce devadesát a dává si na kovid velebacha, protože jak sám řekl, tak velký důchod těm hajzlům na České správě sociálního zabezpečení jen tak dobrovolně nenechá.
Ujce jsem se chtěl pozeptat, zda o zázračném léku ví a jestli by o nějaké balení z Polska měl zájem. Ujec mne sejmul na první dobrou, páč pravil, že o
tomto léku ví už od jara, akorát, že se mu ho v Česku nepodařilo za osm kalendářních měsíců sehnat, a to i přes skutečnost, že mu tento lék předepsal jeho lékař a on si jej objednal v několika českých lékárnách.
Šel jsem do vývrtky podruhé.
Po deseti minutách chytrého patlání jsem naťukal další číslo a zavolal dceři
své středoškolské spolužačky do Kladna, která provozuje lékárnu.
Dotyčná byla velmi milá a ochotná.
Ihned projela databázi dostupných léků ve všech velkoskladech i maloskladech na území ČR.
Pak mi hrdě sdělila, že v ČR není ve skladech a prodejnách ani gram.
Paráda.
Po chvilce váhání pak dodala, že lék se prý dováží pořád ve stejných kvantech, jako před kovidem, ale že ona jako lékárnice jej neumí sehnat ani pro sebe.
Lék, který existuje padesát let!!!
A sebranka (jiné slovo mne nenapadá), která – mírně řečeno – není schopna ho
pro ČR zajistit.
Sebranka, která nám to ani není ochotna sdělit.
Sebranka, která nás žene od jednoho omezení do druhého a tváří se, že je všecko v Ou Keji.
Sebranka, která v klídečku utrácí stovky miliard korun českých za opatření, která by vůbec nebyla nutná, kdyby byl tento lék nasazen alespoň v
nemocnicích, když už ne ve starobincích – pardon – v domech s individuální péčí o klienty…
Sebranka, která dopustí, aby se u nás prodával lék za dvojnásobek ceny obvyklé v sousedním Polsku.
Sebranka, která se nám směje do ksichtu a dělá všecko pro to, aby nás vychcípalo co nejvíc. Jde přece jenom o peníze, velký obchod hlavně pro USA.
…………………………………………………………………………..
Kdo po mně může chtít, abych se v tomto státě cítil doma?

kridlak
hvězdička
Příspěvky: 340
Registrován: stř 01.01.2014, 16:45
Auto: w210

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od kridlak »

nedalo me to a zavolal jsem kamaradce co dela v lekarne.v rumburku.pokud prijdes s receptem lek normalne dostanes,pokud by nahodou nebyl skladem,zajisti max do 3dnu.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od 126560 »

Já jsem měl recept a také jsem ho nesehnal. Někdo mi radil, že se dá sehnat v Bulharsku, ale potřebuješ jejich recept.
Odpovědět