Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od metrák66 »

kejb píše: čtv 11.03.2021, 15:33 Tak máte nosit FFP2, případně mít papír když je to nutný.
Hrdina musí holt počítat s komplikacema :)
Nebojte, tohle bude trvat jenom do do voleb a pak už bude všechno zalitý slunce, včetně represí 007
Asi tak nějak.Samtnýho mě sere mít na hubě náhubek,ale to je tak vše co můži.Mocipáni nakázali a mělo by se to dodržovat.Piráti tady povolí všechno,kapitalistům zabaví majetek,rozšérují mezi netáhla a bude tu ráj na zemi :hop:
Máma zachraňuje lidi v COVID centru....tak to je její starej pěknej píííčus :-!

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Humungus »

126560 píše: čtv 11.03.2021, 17:04
Humungus píše: čtv 11.03.2021, 15:48 jediny co posrali, ze tam nechali to dite bez dozoru, to je demence.
Jediný co posrali je , že se nenaučili vážit si lidí, nebo snad schvaluješ tohle násilí za skutek bagatelního charakteru?
Neschvaluju, ale nevime co tomu videu predchazelo...
Vyzvali ho, at si nasadi respirator... odmitnul, obcanku taky odmitnul ukazat, tak mu meli poprat peknej den a odejit ?

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Merc124 »

v USA by ho zastřelili na místě a byl by klid ]:->

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od miluna »

abych ukazoval občanku kdejakýmu kreténovi, to zas hovno. Hele televizi nemám, zprávy nečtu a někde v Praze nějaký ušouni vyhlásej nelegálně něco jako nouzovej stav? Jestli ode mne někdo něco chce, tak mi to musí taky říct, ne?

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od big.trucker »

jj, jsou to skutečný hrdinové, minimálně metál za statečnost by měli na hradě dostat. zajimave je, že když je zavoláš,že se ti u baraku rvou kofoly a poškozuji auta, nebo jiny majetek tak v lepšim případě přijedou za 3/4h a ani nevylezou z auta, nebo nepřijedou vůbec. ale když zaparkuješ na zákazu stání protože si chceš koupit ve večerce cigára, tak tam jsou do minuty aby tě mohli vosolit. za mě je MP ten největší póvl co znam, nesnášim ty příživníky a byl bych pro aby jim odebrali většinu pravomocí.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 09medved »

na občanku resp.na součinost při prokázání totožnosti měli nárok,místo předložení ale postačí i nadiktovat data.Mě osobně přišel zákrok jako nepřiměřený a hlavně neprofesionální s ohledem na přítomný malý dítě.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 126560 »

Redakci Seznam Zpráv se ozval Filip Petráš, advokát muže, který se dostal se strážníky do konfliktu. „Incident proběhl tak, že pan M. Z. byl spolu se svým tříletým synem na cestě z obchodu zdravé výživy ke svému automobilu, který byl zaparkován zhruba 30 až 50 metrů od obchodu. V rámci nákupu měl pan M. Z. ochranný prostředek řádně nasazen, stejně jako jeho syn. Poté, co vyšli z obchodu, si na cestu dlouhou přibližně 30 metrů ochranné prostředky sundali a směřovali k zaparkovanému automobilu. Na jejich cestě se v dané chvíli nenacházely žádné další osoby,“ konstatuje Filip Petráš. „Při této cestě byli zastaveni hlídkou městské policie, která k nim přistoupila, a pan M. Z. byl upozorněn na to, že nemá ochranu úst a nosu. Pan M. Z. odpověděl, že o tom ví, že je pouze na cestě k automobilu a vzhledem k tomu, že se v okolí nenachází žádné jiné osoby, se chce jen nadýchat čerstvého vzduchu. Následně byl hlídkou městské policie vyzván, aby se legitimoval, načež uvedl, že pouze posadí své dítě do automobilu a bude se hlídce věnovat. Na otázku, jestli se tedy nebude legitimovat, odpověděl, že nyní ne, ale bude se jim věnovat po usazení syna do automobilu.“

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 126560 »

big.trucker píše: čtv 11.03.2021, 19:36 jj, jsou to skutečný hrdinové, minimálně metál za statečnost by měli na hradě dostat. zajimave je, že když je zavoláš,že se ti u baraku rvou kofoly a poškozuji auta, nebo jiny majetek tak v lepšim případě přijedou za 3/4h a ani nevylezou z auta, nebo nepřijedou vůbec. ale když zaparkuješ na zákazu stání protože si chceš koupit ve večerce cigára, tak tam jsou do minuty aby tě mohli vosolit. za mě je MP ten největší póvl co znam, nesnášim ty příživníky a byl bych pro aby jim odebrali většinu pravomocí.
Jsi jeden z mála kdo to má v hlavě zcela v pořádku.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od kejb »

Tak jasně, cajti budou zase říkat něco úplně jinýho. Já teda jsem klidně pro nedodržování nošení roušek za určitých situací, taky s Blatným nesouhasím a je to pí..vina abych na vesnici, kde nikdo není, měl neustále v činnosti EGR. Je mi ale jasný, že to nebude jenom tak, když mě budou chtít cajti řešit, stejně tak, že neudělám přesně to, co mi řeknou , nebo se nebudu tvářit dostatečně poníženě. Prostě s tím počítám a nesu následky a hlavně se nedivím jako bych přilétnul z jiné planety, jak to v reálným světě funguje. Městapo je soubor hovad, to se přece ví, nebo ne?
To si fakt někdo 18+ myslel, že tyhle situace nebudou ??

konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od konyRF »

Já jsem tam též nebyl a ukvapené závěry dělat nehodlám. Udělal chybu, nějakým způsobem něco porušil a nereflektoval na výzvu. OK. Ale bylo to jeho jednání tak nebezpečné? Konání MestaPA se mi hrubě nelíbí. Pokud dotyčný není agresivní, či se snaží někomu ublížit či poškodit majetek dá se přeci vše řešit v poklidu či s nadhledem. Ke všemu pokud je s osobou nezletilou mělo by MestaPO ubrat na hormonech. Líbí se mi mistři co to komentují slovy :"dobře mu tak, sám si za to může."Budu tedy věřit, že se tito lidé dočkají řádné odplaty ze strany MestaPA třeba za rychlou jízdu, parkování na místě zakázaném a pod. chujoviny. Navrhuji místo řešení prestupku rovnou ránu pendrekem přes držku, zahození klíčů od auta do kanálu a připoutání železy k volantu. Vždyť to není normální, kam se to dostáváme pánové!
KonyRF

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Souhlas *thumbs up* .
Btw, - tomu vysvětlení na Seznamu věřím stejně asi jako by politici řekli,že od zítra nekradou *jokingly* .

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Přemek Doležal »

Merc124 píše: čtv 11.03.2021, 19:00 v USA by ho zastřelili na místě a byl by klid ]:->
... kor, kdyby měl tmavou pleť. @=
Pokud to bude chtít někdo vyšetřit, ale Opravdu Vyšetřit, všichni tito pohůnci by měli mít na své hrdinné černé hrudi kameru, takže - Noproblem.
Ale jelikož se naše maličkatá a vždy připosraná repoublička řítí do prdele temný, pochybuju silně, že se něco stane.
Nemyslete si, že nejsem na naši vlast hrdej, jsem, ale jen na ty lidi, co naši republiku proslavili, nebo mohli proslavit, kdyby je ty svině nazařízly. :'( ... Z+H, Sodomka, Ba'ta,....

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od metrák66 »

Baťa byl dobrej mrďoch.Takovej Andrej první republiky.Jen ne s takovýma ostrýma loktama.Stačí zapátrat v historii.Když budeš mít na palici rádijofku,tak tě nezmastí *jokingly*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Přemek Doležal »

Tvl, ty seš fakt marod. :'(

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od metrák66 »

Jestli myslíš pana Baťu,tak se podívej jak čile obchodoval za války s oběma stranama.Stejně jako třeba pan Ford.Oba si pak nechali po válce zaplatit za rozflákaný fabriky.Takže vlastně jeli taky dotace *jokingly*
Odpovědět