Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Volhovič »

Jo ale kolik postavil Bobeš bytových domů pro své zaměstnance , kolik postavil škol nebo učilišť? Baťu nehodlám svatořečit, ale byla to úplně jiná liga , on jen nebral a jen nerozdával z cizího. Ale z vydělaných peněz dokázal něco i vybudovat. Však v těch všech domech lidi bydlí dodnes. Kdyby každý kdo se tolik nakapsoval úměrně tomu postavil domů, nemocnic nebo silnic... čehokoliv, podle poměru peníze/ budování u Bati , tak by naše země vypadala jinak si myslím a byli bychom nedaleko třeba za Rakouskem , jako kdyyyyysi dááávno.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Třeba Pablo Escobar 009 .

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od rudy320e&a140 »

:-! Hrozné!!!!

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Petr H. »

Zkusili jste někdy nereagovat na výzvu policie, otočit se a jít do hajzlu? Schválně zkuste a pak napište jak to dopadlo. Za mě je ten chlap dement, když chtěl dělat rouškovej odboj a mít cajty v prdeli, tak si měl najít chvilku, kdy nebude s dítětem. Třešnička na dortu je jeho stará, která pracuje s coviďákama... To nevymyslíš... tvl. Ten incident navíc vůbec není o roušce....

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Merc124 »

Petr H. píše: ned 14.03.2021, 15:07 Zkusili jste někdy nereagovat na výzvu policie, otočit se a jít do hajzlu? Schválně zkuste a pak napište jak to dopadlo. Za mě je ten chlap dement, když chtěl dělat rouškovej odboj a mít cajty v prdeli, tak si měl najít chvilku, kdy nebude s dítětem. Třešnička na dortu je jeho stará, která pracuje s coviďákama... To nevymyslíš... tvl. Ten incident navíc vůbec není o roušce....
Přesně Péťo, každej chce být anarchista a následky si nepřipouští, těch 30 metrů do auta tu roušku mít měl, je jedno, že na ulici nikdo nebyl, ale ty benga jo ;)

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Pokud okolo nikdo nebyl,nevím, proč by si měl cokoli dávat na držku.Že si to vymyslel nějakej ušatej kuřhuba,není směroplatný. *jokingly*
Ty dva kkty nebudu komentovat, abych si nekazil karmu. :-[

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Merc124 »

robik4 píše: ned 14.03.2021, 17:31 Pokud okolo nikdo nebyl,nevím, proč by si měl cokoli dávat na držku.Že si to vymyslel nějakej ušatej kuřhuba,není směroplatný. *jokingly*
Ty dva kkty nebudu komentovat, abych si nekazil karmu. :-[
nic si na hubu nedávej, ale když na tebe zavolaj, ať dodržíš co máš, tak to udělej, jinak jak říkám odprásknout a je klid ]:->

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Petr H. píše: ned 14.03.2021, 15:07 Zkusili jste někdy nereagovat na výzvu policie, otočit se a jít do hajzlu? Schválně zkuste a pak napište jak to dopadlo. Za mě je ten chlap dement, když chtěl dělat rouškovej odboj a mít cajty v prdeli, tak si měl najít chvilku, kdy nebude s dítětem. Třešnička na dortu je jeho stará, která pracuje s coviďákama... To nevymyslíš... tvl. Ten incident navíc vůbec není o roušce....
Souhlas. I když některým nařízením nerozumím a nesouhlasím s nimi,tak je respektuji.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Navrhuju dojít si pro sichr např. do Billy,kdyby nějaká hlava pojebaná třeba nařídila igelitky na palici... *jokingly*

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od miluna »

Vláda něco vymyslí, že je to pí..vina až na půdu, je v tuto chvíli jedno. Ale, co zrovna platí, nebo neplatí se mám dozvědět jak? Televizi nemám, na internetu si čtu jen to, co mne zajímá a mezi to sračky těch ušatejch blbečků a červenáčka fakt nepatří. Aby to nebylo tak jednoduchý, tak co si pamatuju, tak něco se ráno vyhlásilo snad na nějaký tiskovce a odpoledne to zrušili (níhodou zaslechnuto v rádiu). Prej je to celý nějaký protiústavní (nevim, to bych nechal na právníky). Takže si jdu po ulici a koště v černejch teplákách po mě něco chce. Hele, já teda nevím ale já osobně je mám vždy totálně v p..i. Jak je mám identifikovat? Že maj ty černý hadry? Pche. Vždyť jsou to většinou nějaký totální košťata, co nevzali k fízlům, tak se nechají zaměstnat na radnici a dělají obecní pohůnky. Když je náhodou někdo neposlechne, tak se můžou posrat. Kámoš jednoho seřezal jak koně a ten teď když ho potká, tak raději přejde na druhej chodník :-) Za mě, kdyby tohle někdo na mě zkusil, tak by na to dlouhý léta vzpomínal, jako na největší chybu svýho života.
Kde mám vzít papír abych si něco vytiskl? Kde je jejich dodržování dvoumetrové vzdálenosti? Oni mohou a já ne? Doufám, že to všechno vyústí v nějakou akci, kde se vymete Augiášův chlév.

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Merc124 píše: ned 14.03.2021, 18:22
robik4 píše: ned 14.03.2021, 17:31 Pokud okolo nikdo nebyl,nevím, proč by si měl cokoli dávat na držku.Že si to vymyslel nějakej ušatej kuřhuba,není směroplatný. *jokingly*
Ty dva kkty nebudu komentovat, abych si nekazil karmu. :-[
nic si na hubu nedávej, ale když na tebe zavolaj, ať dodržíš co máš, tak to udělej, jinak jak říkám odprásknout a je klid ]:->
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od kejb »

miluna píše: ned 14.03.2021, 21:28 Doufám, že to všechno vyústí v nějakou akci, kde se vymete Augiášův chlév.
Maximálně v nějakou zoufalou akci, jinak se nestane nic, teda kromě toho, že premiéra zloděje a stbáka vyměníme za smažku a eurohujera *jokingly*

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Slyšeli jste slovo Boží *jokingly*

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Ten kretének ještě nepochopil,že policajti nejsou od toho,aby někoho trestali...A tohle nám dělá ministra vnitra. :smich:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ha ... i-40354026

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Ti "napadení" byli typičtí provokatéři a vysírači. Policajti jim naložili po zásluze.
Odpovědět