Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 126560 »

Kde to žijeme? A jak dlouho si to ještě necháme líbit. Až mi vytryskly slzy z tohoto zásahu. Nemám valné mínění ohledně policie a městské policie už vůbec ne, ale tohle mě dostalo.Dva primitivní měšťáci sráči , napadli vcelku úplně bezproblémového člověka, že neměl respirátor. Na ulici nikde nikdo a ty zkurvenci si museli dokazovat svou inteligenci.
Tímto si politici říkají o pěkný průser. A až to někoho přestane bavit nechat se mlátit , ponižovat a ohrožovat se budou divit.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... sko-656828
Naposledy upravil(a) 126560 dne čtv 11.03.2021, 8:33, celkem upraveno 1 x.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Takovejhle čurák,přijde z tý svý "práce" domů a řekne svý zapařený starý :"Dneska to byla ale dřina,dej mi ještě knedlík,mámo !"
Po lampách by ten ksindl měl vlát. *jokingly*

SantaJenda
hvězdička
Příspěvky: 141
Registrován: sob 26.08.2017, 15:08
Auto: S210/420,S210/320cdi, hovnaj santa fe 2,7 a další

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od SantaJenda »

Tihle sráči se budou jednou dožadovat lidských práv, vymlouvat se na to,že konali dle rozkazu....z minulosti to známe

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Přemek Doležal »

Teď jsem na to kouk, je to legální fašistysko-komunystyckej hnus.
Jménem zákona, jakej je on, nedoštudovanej arogantní blb, zákon ? :-!
Skoro jsem čekal, že ho zmydlej pendrekem..... naštěstí ho nemaj, jinak už by měl jelita, a ty bolej, vím to ze svých mladických zkušeností.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 126560 »

Jaký je asi adekvátní zákrok policie, vůči člověku co nemá respirátor, čímž tedy porušuje nařízení vlády jak uvádějí policisté. Dle mne pětikilo pokuty, nebo zastřelení?!!!!!!!!!!!!!!!!
Musíme to této vládě toho zkurvysyna a STBáka u voleb spočítat. Takle nás likvidovali policajti , když jsem za mlada jezdil na Plastiky. Je mi z toho velice těžko. Ta nemohoucnost toho člověka. Kdyby to udělali mně už je mám v lese u stromu na výslechu.Nenechal bych si to.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od K2 »

126560 - šéfa místní městské policie úkoluje starosta, dle jeho pokynů se přitrzuje nebo povoluje, v Praze to tak funguje a nedělám si iluze že v UH to bude jinak...

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Humungus »

vzdyt to tam neni cely, hlavne ze v tom mate jasno 😂

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od kejb »

Tak máte nosit FFP2, případně mít papír když je to nutný.
Hrdina musí holt počítat s komplikacema :)
Nebojte, tohle bude trvat jenom do do voleb a pak už bude všechno zalitý slunce, včetně represí 007

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Volhovič »

Hrdina... komplikace ... ale dnes tu není totalita a hrůzovláda a cajti jsou tu pro nás jako strážci zákona a ne jako represivní složka , tedy kdo není agresivní nebo nebezpečný vůči ostatním občanům , tak legitimovat , vyfotit , zaprotokolovat a ať si ide bez roušky třeba do hajzlu, dom mu přijde předvolání ke správnímu a tam ať mu daj třeba 5000,- nařízení je nařízení ... ale dupat po něm na chodníku je debilita a porušování všeho, co se
tu nějak posledních 30 let drželo- jako že svoboda a demokracie- právní stát.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Humungus »

jediny co posrali, ze tam nechali to dite bez dozoru, to je demence.

Jarda K
hvězdička
Příspěvky: 147
Registrován: ned 05.06.2011, 18:07
Auto: Jeep Grand Cherokee 2,7CRD
Bydliště: Vlašim
Věk: 53

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Jarda K »

Ono je to divný. Co vlastně platí? Co se musí? Co se nesmí. Počátkem loňského podzimu jsem to nějak přestal vnímat... (asi plný buffer) Když jdu pod střechu (obchod, nádraží, ...) tak si hubu zadekluju. Ale víc? Každý ráno jdu kolem MěÚ. 2 metry vývěsek. A na nich nic! Žádná oficiální Vyhláška, že ode dne XY platí ... něco.
Za Hitlera aspoň vyvěsili co ti zmetkové chtějí, co platí, a co je zakázané. Dnes, kdy má každý úředník přístup k tiskárně, nic takového nedokážou. To jako StBáci řídí stát pomocí výblitků na instagramu (nebo jak se to prý jmenuje)???? :-!

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od K2 »

neplatí nic co ti nedojde s doručenkou do vlastních rukou nebo do datovky, vždy můžeš dělat blbýho....případně stačí říct, že nejsi schopen přes roušku ani respoš dýchat a dělá se ti mdlo po půl minutě aprávě si si to sundal...nikdo ti nic neřekne a pustí tě dál.

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od eMBéčko »

Ahojte! Čekal jsem, jestli (až) se tu objeví nějaké další reakce a zkusím přispět i se svou troškou do mlýna. Předesílám, že jsem jednak víc jak třicet let sloužil tomuto státu a druhak o pracovnících městské či obecní policie, tedy zaměstnancích obce narozdíl od státní policie, nemám mínění úplně nejlepčí. Tedy i můj názor nemusí být tak objektivní, jak byste si možná přáli. I mezi státními policisty se najdou z jistého pohledu ne zrovna chytří lidé s dostatečným morálním kreditem, v případě strážníků to bývá ještě markantnější. Odjakživa tvrdím, že všechno je v lidech, policisté i strážníci dělají svou práci a pokud je to v rámci zákona, chovají se jako lidi a přemýšlí u toho, sluší se jim za to poděkovat. A taky chápu některé reakce v tomto vlákně, s velkou pravděpodobností ovlivněné špatnými zkušenostmi z valné části z mládí.
Na zveřejněném videu je napohled prakticky všecko špatně. Avšak, jak už tu kolegové poznamenali, je to jen část a nikdo z nás neví, co tomu předcházelo, jak s situace vyvíjela od počátku, jak dotyčný reagoval na výzvy strážníků - víme jen, že odmítal nasadit si tu zatracenou roušku. Nařízení ochrany dýchacích cest platí v intravilánu měst a obcí a z pohledu zákona je zcela jedno, je-li ulice liduprázdná. Osobně se s tím taky moc neztotožňuju, ale tak je to uvedeno. A věc se podle informací (doufám, věřím) řeší, strážníci jsou do té doby postaveni mimo službu, což je v pořádku. Nedělejme však, prosím, předčasné (=unáhlené) závěry a nevynášejme soudy ve stylu "z jedné vody šup na plot!" Jednou ze základních zásad římského práva je "Audiatur et altera pars" aneb Budiž slyšena i druhá strana, chcete-li "nedělejme účet bez vrchního." Chápu okamžitou nasranost lidí po shlédnutí videa (a ve vztahu ke všeobecné neoblíbenosti strážců zákona obzvlášť), ale zkusme zapojit nadhled, respekt a zdravý rozum, nic víc a nic míň. Děkuju!
P.S. Článek v plátku Parlamentní listy je sám o sobě koncipován poměrně tendenčně a ve spojení s videem k nasrání přímo vybízí. Vpodstatě klasický bulvár.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 126560 »

Humungus píše: čtv 11.03.2021, 15:48 jediny co posrali, ze tam nechali to dite bez dozoru, to je demence.
Jediný co posrali je , že se nenaučili vážit si lidí, nebo snad schvaluješ tohle násilí za skutek bagatelního charakteru?

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od dawider5 »

kejb píše: čtv 11.03.2021, 15:33 Tak máte nosit FFP2, případně mít papír když je to nutný.
Hrdina musí holt počítat s komplikacema :)
Nebojte, tohle bude trvat jenom do do voleb a pak už bude všechno zalitý slunce, včetně represí 007
*thumbs up* taky se snažím bejt neviditelnej,náhubek nosím podle selského rozumu,městský poštáci bejvaj dost často primitivní živočichové,netřeba je dráždit a přidělávat si zbytečné patálie,za prvé nevíme jestli je chlápek nevyprovokoval,jak se říká moudřejší ustoupí....tím je nechci obhajovat jsou to opičáci zakomplexovaný *jokingly*
Odpovědět