Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Tak nevím,o inteligenci pánů s čepicemi,co se chtějí podobat " drsňákům z USA " dost pochybuji,stejně tak o jejich myšlení,empatii,porozumění.Chápu,že policajt je brán obyvatelstvem jako repres. složka vládní moci,pořád máme v mysli ty "esembáky a tajné "Slogan " pomáhat a chránit " nějak nesedí.No povídal jsem si o zákroku s několik policajty v ordinaci,všichni řekli blbost,nebylo to nutné,já bych to řešil jinak,v klidu,o nic nešlo,bylo tam dítě.Náčelník sedíc na nikoli stom. křesle pravil,blbci,nevyhodil bych je ale byli by bez prémií a dostali by služby navíc.Co příslušník,to názor.Já ten blbej náhubek nosím furt,musím a už mi to ani nepřijde,jo ve sprše ho sundám.Ale než budeme proočkováni,než ten zasranej Covid nějak pomine,tak je fakt nutnost,máme snad něco jiného ? Jinak hulíš léta ? můžeš mít rakovinu plic,bez roušky ? můžeš chytit Covid,bez ochrany s nějakou xy ? jo tak mohou být chlamydie,kapavka,syfilis,HIV. Takže chránit se musíme.Proč se hádat s blbcem v uniformě ?

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Myslíš 50 odstínů šedi?

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od K2 »

ono to taky mohlo být tak, že na to místo jsou vedené kamery a jestli ti dva předtím nikoho neřešili a dostali vysílačkou pojeb od šéfa tak zabrali prvního kdo si o to řekl...švestky jsou blbý, ale jsou to taky lidi a teprve po nich se vozí ti praví sráčové, co ovlivňují výslechy, vynášejí ze spisů, překládají vyšetřovatele atd. bez cajtů bychom zvlčili ruku na srdce, moc dobře si pamatuju devadesátej a souteže kdo projede zleva kolem nástupního strůvku tramvaje rychleji z křižovatky na křižovatku :-) pokuty byly směšný cajtům to bylo jedno a ještě fandili - ta doba se vrátí až po další změně/revoluci a bude zase jen krátká, jsem rád, že jsem ji zažil. Kovid skončí prvního června, dovolené budou, jen si každý zavedeme elektronický dohled, teda pas aby o nás vševědoucí EU věděla úplně všechno - těšte se :-D

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od 126560 »

metrák66 píše: úte 16.03.2021, 8:30 Další imunolog a odborník *jokingly* *jokingly* *jokingly* .V říši se náhubky nosí taky všude.Venku teda jen někdo.V Rakousích je nosili i po venku,ale nikdo si nedovolil hádat se s policajtama.Schválně zkus někdy poslat německýho policajta do řiti a uvidíš co s tebou udělá.Samej chytrák a hero tady *jokingly* *jokingly* *jokingly*
No myslím , že nemáš moc pravdu. Po revoluci jsem měl firmu v Hamburku. Víkendy jsme trávili na St. Pauli. Jednou jsme se servali s rusákama v takové tančírně v dolní části náměstí. Nejdříve v podzemní garáži , kde se hrálo a pak venku na náměstí. Na St. Pauli je služebna policie. Jsou na ledacos zvyklí. Rvalo se nás tam tak 50. Několik antonů nás obklíčilo a čekali až se dorveme. Pak pozbírali ty co leželi a odvezli je. My se vrátili do podzemní garáže chlastat a trdlovat. A nikdy jsem neviděl za ty 3 roky takové chtěné násilí jako u nás. Němci jsou prostě profíci. O víkendu je St. Pauli narvané lidmi, podnik vedle podniku přeplněné a na náměstí korzuje a chlastá půlka Německa.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Nejsem fanda policie,protože mi pomohli maximálně od peněz,ale vidím to stejně jako ta policajtka.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... 2rt0GPDGLk

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Když ji to poslání nenaplňuje,může dělat například kuchařku,nebo uklízet. :)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Podle právníků se to nedá omluvit,je to i proti paragrafu,který přesně vymezuje ono zakleknutí.Nevím.Já si myslím,že to bylo zcela zbytečné.

big.trucker
vycházející hvězda
Příspěvky: 618
Registrován: ned 08.11.2009, 13:49
Auto: W 123 230, W 124/300TD,MAN TGA 430 HR, 914Kipper
Bydliště: Teplice
Věk: 47

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od big.trucker »


scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše: čtv 18.03.2021, 17:10 Podle právníků se to nedá omluvit,je to i proti paragrafu,který přesně vymezuje ono zakleknutí.Nevím.Já si myslím,že to bylo zcela zbytečné.
Taky mi to přijde nepřiměřené,ale většina těch videí je vyložená provokace s cílem vyvolat zákrok policie. Zbytečné to bylo i ze strany vysírače. Měl si to dát na hubu a za rohem sundat. Tak to dělám já a nemám problém.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Humungus »

Psali, ze je to nejakej znamej rapák.
Me na to uz prijde nejakej sedivej

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Možná z toho,že zapadnul a tohle je dobrý PR 009 .

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já nevím,sám jsem pruďas,startuji na první otočení klíčku a hned plnej výkon.Ale co klídek třeba pane xy,nemáte roušku,přestupek,dostanete pokutu,půjdu s vámi,musíte se legitimovat.Vyřídíme to,jistě znáte pravidla Covid,pokud ne budete poučen.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od scout76 »

Na videu s tím děckem není vidět počátek,takže se lze jen dohadovat co tomu předcházelo. Děvče v Ostravě bylo taky hubaté a nepřizpůsobivé(k tomu se přiznala druhý den) a smažka z Budějovic byl drzý celou dobu. Souhlasím,že ty zákroky jsou absurdní,ale pokud někomu x minut vysvětlujete,že si má dát hadr na hubu a on má na háku a začne vás častovat vulgarismy,tak i policajt vybublá(ano,neměl by). Debilní doba.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Teda tohle mne úplně dostalo!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od robik4 »

Chlapi,kteří skáčou na jiné chlapy a válí se po nich,působí zlehka teple. *jokingly*
Odpovědět