špatný studený start E200

Odpovědět

Autor tématu
Kareeel
hvězdička
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 17.10.2019, 0:01
Auto: W124
Bydliště: Ostrava

špatný studený start E200

Příspěvek od Kareeel »

servus soudruzi,

mám na vás prosbu jestli by někdo nemohl poradit jak na diagnostiku...
MB vlastním chvíli a nemám s něma moc zkušeností. Mám problém se studeným startem,hodně blbě chytá a když chytne tak chvilku jede hodně tupě až kolikrát vynechává jakoby na 3válce. Pak se vzpamatuje a už startuje normálně a i běží v klidu,nicméně se mi zdá hodně líný.

prvně co jsem po koupi udělal,tak byly filtry,olej a svíce. Objevil jsem totálně rozpadlou motorovou elektriku,tak jsem objednal z Ebaye novou,včetně svazku k cívkám. A motor jede furt úplně stejně na pi.u. Nechápu jak to mohlo před tím vůbec jet.

Jeví se mi to,jak kdyby to chtělo za studena obohatit sytičem. Koukal jsem,že je tam částečně elektronická škrtící klapka,která by dle mě měla za studena nastavit vyšší volnoběh,zdá se mi jak kdyby byl celý problém v ní. Snímač teploty jsem proměřoval a zkoušel i měnit. Něco jsem se dočetl,že často odcházejí i řídící jednotky,ale jelo by to pak vůbec? Svíčky jsou jinak čisté,spíše jak kdyby byla chudá směs. Nechci kupovat tu klapku na slepo,jelikož ani nevím,jestli se mi podaří sehnat novou. Chtěl bych to nejlépe prvně zdiagnostikovat nebo se s někým poradit. Diagnostika by měla jít nějak vyblikat,ale netuším jak??

Díky za případné reakce...

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 878
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: špatný studený start E200

Příspěvek od prcek »

To Hfm už se dá připojit na Starku, dost věcí to na sebe umí říct.

Autor tématu
Kareeel
hvězdička
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 17.10.2019, 0:01
Auto: W124
Bydliště: Ostrava

Re: špatný studený start E200

Příspěvek od Kareeel »

no nevím,budu muset pozjišťovat,kdo je to schopný v Ostravě napojit,zatím jsem nikde nepochodil,nikdo nemá tu starou redukci. Hlavně ani nevím,jak by se daly udělat oficiálně emise,když to nemají ani na stk :roll:

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 878
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: špatný studený start E200

Příspěvek od prcek »

nejlépe najít někoho s diag STAR C3, kabel s banánky.
Odpovědět