Carsoft


Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6239
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Carsoft

Příspěvek od Merc124 »

Na ty carsofty a nebo KTSky já moc nedám, v brzké době si chci pořídit tento přístroj, tak to ma byt a tak je to v poradku ;)
http://cgi.ebay.de/Mercedes-Benz-STAR-D ... 7C294%3A50" onclick="window.open(this.href);return false;

Zviratko
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:32
Auto: Velké
Bydliště: Praha
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Zviratko »

Fusion: me se to vestaveny libi, predevsim na to nic nepotrebujes - a ja bych vic veril vestaveny diagnostice nez externi.
Ten carsoft mozna tu klimu nacte, mozna ne. U me na 400E ji nacet a zobrazil jednu neznamou chybu ktera uz se neobjevila (klima funguje a no problem), u 600SEL se s ni nespojil - ale moc jsem nelaboroval jeslti nemusi byt treba nastartovano...
A taky je mozny ze to keca ;-)

JirkaK: pokud moc nekupujes pres paypal tak se da jen zaplatit skrz paypal kreditkou (to ma tu vyhodu ze obchodnik se k tvymu cislu kreditky ani nedostane ale vsechno tece pres paypal - kterymu v principu veri pulka internetu :). Klidne ti to koupim kdyz mi posles predem penize na ucet... Telefon mam v profilu, ozvi se ;-)

Ripper: nemel by byt problem, samozrejme jak co...

Forman: zavolej, neda se ti tady napsat :)

Ripper
hvězdička
Příspěvky: 18
Registrován: úte 09.12.2008, 19:55
Auto: W211 320 CDI
Bydliště: Kyjov, Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Ripper »

JirkaK píše:https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16919
Zkuste mi prosím někdo srozumitelně vysvětlit, jak se to platí. Dík
Na vysvětlenou - angličtina je pro mě španělská vesnice a o paypalu mám jen nějaké matné tušení že se přes něj dá nějak platit. Raději bych nějaký klasický bankovní převod.
Nebo kdyby někdo odsud objednával, jestli by byl té dobroty a za přiměřenou odměnu vzal i pro mě.
Jenom pro doplnění - musíš mít kreditku, kde máš povolené platby přes internet. Pokud to tak máš, tak se toho vůbec neboj, je to bezpečné přes paypal (koupeny desítky věcí přes paypal...). Už sem si tu hračku objednal. :stern: *jokingly*

Autor tématu
JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Carsoft

Příspěvek od JirkaK »

Ne, kreditku nevedu a kvůli tomuhle si ji rozhodně pořizovat nebudu. Jinak je mi na nic. Jen další zbytečná karta, další starost a poplatky nenažrané bance. I tu obyčejnou debetní mám jen kvůli tomu abych si jednou měsíčně vybral výplatu z bankomatu a kdyby mi v práci peníze dali rovnou do ruky, tak ji zruším i s bankovním účtem. A navíc v dnešní době se nechat uvrtat do čehokoliv co byť jen zdálky smrdí úvěrem je cesta do pekla.
Jestli se tam nedá zaplatit normálním bankovním převodem, tedy že bych po objednání dostal zprávu s číslem účtu a variabilním symbolem a po přijetí platby odeslali zboží, tak prd.

Autor tématu
JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Carsoft

Příspěvek od JirkaK »

Abychom tady nedebatovali o hloupostech, znova nadhodím původní téma. :)
Mám Carsoft, který naprázdno funguje, jen po spuštění diagnostiky napíše "Wrong communication" a "Diagnostic cable faulty". To je jasné protože není nikam připojený. Když k němu připojím převodník 1) s multiplexem nebo 2)bez něj, co se stane? Bude to normálně fungovat, nebo budu potřebovat ještě "zásuvný modul"?

Milan777
hvězdička
Příspěvky: 81
Registrován: ned 18.01.2009, 17:43
Auto: Mercedes-Benz C180, W202, r.v.96 ELEGANCE
Bydliště: Slovenská Republika
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Milan777 »

Ahoj zdravím všetkých aj ja sa chcem pustiť do diagnostiky MB mám W202 a tá by to už potrebovala, nejde mi ABS/ETC a predná ventilátory + ostrekovače predných svetlometov, Rozmýšlal som na CARSOFT-om soft mám 7.4 no potreboval by som poradiť všetko k tomu potrebujem (Notebook-aký, kable-aké, multiplexer-???, porípade nejaké redukcie pre USB k tomu nejaké ovládače-aké?. Bral by som aj to čo kúpil Zviratko. Jednoducho potrebujem poradiť. ĎAKUJEM

Autor tématu
JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Carsoft

Příspěvek od JirkaK »

Noťas by měl stačit v podstatě jakýkoliv starší s Pentiem a sériovým portem, minimum je tuším P I /90 MHz a W95. Kabely by měly být přibalené k převodníku.
Ty se dělají ve dvou druzích, levnější bez multiplexeru a dražší s multiplexerem. V autě je 38 pinový konektor popsaný v jednom mém předchozím příspěvku, bez multiplexeru musíš přepojovat datový vodič na správnou dutinku konektoru ručně, s multipexerem to funguje automaticky se zvolením dané jednotky v Carsoftu. Od různých lidí ale slýchám varování, že ten bez multiplexeru bývá problémový.
Jinak by ještě měly existovat převodníky na OBD II a na bošáckou diagnostiku (KTS?)
To je všechno co zatím vím, přímo jsem to ještě nezkouše, zatím nemám převodníkl. Jinak bych se sám v předchozích příspěvcích tak blbě neptal :)

Zviratko
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:32
Auto: Velké
Bydliště: Praha
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Zviratko »

ber s multiplexerem, dyt to stoji prd...

notes jakejkoliv s USB, chodi to i s USB-RS232 redukci bez problemu

na ten prevodnik na OBD II bacha, taky jsem na nej narazil ale on to je jen OBD konektor ale carsoftem to nenactes. Potrebujes soft od vyrobce a pochybuju ze ten umi vsechny kody...

Milan777
hvězdička
Příspěvky: 81
Registrován: ned 18.01.2009, 17:43
Auto: Mercedes-Benz C180, W202, r.v.96 ELEGANCE
Bydliště: Slovenská Republika
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Milan777 »

ďakujem soft mám, PC kúpim asi P3 XP, kde zoženie prevodník + kabel a multiplexor?

Autor tématu
JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Carsoft

Příspěvek od JirkaK »

Jeden odkaz se o kousek výš X-krát probíral.
Nebo se můžeš podívat sem:
http://uobd2.com/Products/Product.asp?ID=1345" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo sem:
http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=22" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo tady taky určitě něco bude:
http://www.aukro.cz/7744_naradi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mimochodem, natrefil jsem i na tohle:
http://www.diagnostik.pl/testery_diagno ... cedes.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jelenia Góra, kde je jeden z distributorů, není zas tak daleko. Za ty peníze co za to chtějí by se to dalo risknout.....

Ygor_
hvězdička
Příspěvky: 89
Registrován: čtv 18.09.2008, 19:39
Auto: W124 250TD, W208 CLK 200
Bydliště: Vyškov

Re: Carsoft

Příspěvek od Ygor_ »

Zkuste tohle:
http://www.motordiag.cz/motordiag/produ ... statni/095" onclick="window.open(this.href);return false;
v kontaktech si najděte Pavla Kloce a zeptejte se ho na verzi za 3200,- Kč včetně DPH.
Má to multiplexer a záruku, jinak je to stejné provedení a jakém se tady kecá.

Zviratko
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:32
Auto: Velké
Bydliště: Praha
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Zviratko »

teda jak koukam na ty ceny tak to snad zacnu taky dovazet :)) to je vic jak 100% marze...

Autor tématu
JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Carsoft

Příspěvek od JirkaK »

To víš, to je cena pro nás co jsme se ještě ve škole učili ruskij jazyk a o kreditce jen občas slyšíme. ]:->
Ale na ruských stránkách je občas taky lecos zajímavého. :)
A když si vezmu, že na druhém odkazu je to za 120 USD, k tomu bych dal čtyři sta čechokreditů za platbu přes Western Union, a pak ještě čekal jestli se to cestou neztratí, tak už to není moc velký rozdíl.

Milan777
hvězdička
Příspěvky: 81
Registrován: ned 18.01.2009, 17:43
Auto: Mercedes-Benz C180, W202, r.v.96 ELEGANCE
Bydliště: Slovenská Republika
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Milan777 »

ďakujem za info idem do toho...dám vedieť keď to rozbehám *jokingly*

Zviratko
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:32
Auto: Velké
Bydliště: Praha
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Re: Carsoft

Příspěvek od Zviratko »

ja tam teda ctu $105, tj. cca 1920 Kc. Nic vic. Ani kacka. Jaka western union proboha?
Odpovědět