w 463 uzaverka

Odpovědět

Autor tématu
petrG350TD
hvězdička
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 08.09.2016, 16:37
Auto: G 350TD

w 463 uzaverka

Příspěvek od petrG350TD »

Ahojte kluci,
Strucne.Nejake temata jsem projížděl,ale.Mam takový menší problém s uzávěrka na G,když jsem je nejvíce potřeboval.Nefungovaly.
G W463 1992..
Čtyřikrát fungují,na druhý den zase ne. Všiml jsem si podivného cvakání u řidiče,občas přestane fungovat otáčkoměr,párkrát poskočí.
A ještě nefunguje ABS.
Nevím jestli to s tím souvisí.
Vyměnil jsem podle rad přepěťové rele,problém přetrvává.ABS nefunguje stale.Prolezl jsem celé auto,kontakty apod.Jeste,bych zkusil relatka,ovšem musím zjistit,které to jsou.
Uzávěrka nefunguje mezinápravova,nejde ani zapnout a když jde,cvakne a vyskočí a už nejde.A pak zase jde za 3 dny🤔 hlavně to dělá v zime.Tudis nezapnu dál ani předek zadek.

Děkuji moc za každý nápad a tip,už je to 30 let staré auto, ale mám ho rád 😊

Gfun
hvězdička
Příspěvky: 117
Registrován: ned 21.11.2010, 12:58
Auto: G300td
Bydliště: Nymburk
Věk: 60

Re: w 463 uzaverka

Příspěvek od Gfun »

tipuji na kostry kabeláže pod přístrojovkou.
P

LukasBA
hvězdička
Příspěvky: 169
Registrován: úte 19.08.2008, 10:10
Auto: Puch 300GE, MB E320CDI 4M

Re: w 463 uzaverka

Příspěvek od LukasBA »

To cvakanie, nefunkcne ABS a asi aj otackomer by som videl na rele prepatovej ochrany (USR), to je pri tychto autach znamy problem, stoji to asi 2500 korun (100 euro) v MB. Uzavierky s tym mozu teoreticky suvisiet, ale skor by som zacal vymenou kvapaliny a kontrolou mechanizmov na napravach. Resp. nefunguju iba uzavierky na napravach alebo aj medzinapravova? Ak nepravidelne nefunguje aj medzinapravova, potom to fakt moze byt elektricky problem.
Odpovědět