Zapojení rádia Audio 30 APS


Autor tématu
Marena1
vycházející hvězda
Příspěvky: 687
Registrován: pát 26.03.2010, 6:53
Auto: w124

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od Marena1 »

prcek píše:Marena: kup si starýho Beckera Traffic Pro - slušnej výkon, fantastickej tuner (resp. 2 tunery), bezproblémový AUX. Vzhledově tam sedne (oranžovej). Dokonce jsem ve WISu našel jeho montáž do W124. Pokud teda nechces zachovat kazetu.
Ten Becker má zezadu klasický ISO konektor + ISO mini konektor, že jo? Takže by tam měly jít snadno i výstupy pro zesilovač. Kazeta je mi celkem u zadele. Achjo, ta boška se mi vždycky moc líbila... na Traffica prozatím kašlu, další peníze se mi do toho momentálně cpát nechtěj.

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 878
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od prcek »

Marena1 píše: Ten Becker má zezadu klasický ISO konektor + ISO mini konektor, že jo? Takže by tam měly jít snadno i výstupy pro zesilovač. Kazeta je mi celkem u zadele. Achjo, ta boška se mi vždycky moc líbila... na Traffica prozatím kašlu, další peníze se mi do toho momentálně cpát nechtěj.
jj, výstup na zesilovač přes miniISO

Kaja
hvězdička
Příspěvky: 29
Registrován: pát 04.10.2013, 12:37
Auto: S 210 220cdi
Bydliště: Uherské Hradiště/Prostějov
Věk: 39

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od Kaja »

Zdravím, ten Parrot je co? Můžetehodit odkaz?
Je to ta drahá věc, co se připojuje místo CD Chargeru? Jestli jo, jak to chodí? Command (nebo rádio) Normálně vleze do adresáře a vyberu song? Nebo to načte komplet všecko bez adresáře...
dík

Mika
kometa
Příspěvky: 2209
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:11
Auto: W210 E 300 Turbodiesel
Bydliště: Brno
Věk: 40

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od Mika »

Kaja píše:Zdravím, ten Parrot je co? Můžetehodit odkaz?
Je to ta drahá věc, co se připojuje místo CD Chargeru? Jestli jo, jak to chodí? Command (nebo rádio) Normálně vleze do adresáře a vyberu song? Nebo to načte komplet všecko bez adresáře...
dík
http://www.stualarm.cz/produkt/55xcmc00 ... aux-vstup/" onclick="window.open(this.href);return false;

hyjena
hvězdička
Příspěvky: 436
Registrován: pát 19.08.2011, 10:44
Auto: W202T, 220 CDI
Bydliště: Jihlava - Antonínův Důl
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od hyjena »

Kaja píše:Zdravím, ten Parrot je co? Můžetehodit odkaz?
Je to ta drahá věc, co se připojuje místo CD Chargeru? Jestli jo, jak to chodí? Command (nebo rádio) Normálně vleze do adresáře a vyberu song? Nebo to načte komplet všecko bez adresáře...
dík
Hele já mám tohle:
http://www.alza.cz/parrot-mki-9200-d135446.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
připojí se to na ISO konektory co se strkají do rádia, takovej mezikus.
Na funkci rádia to nemá žádnej vliv, když je zaplé přehrávání s parrotu, rádio to jakoby obejde, nebo jak to říct, když nepřehráváš, funguje normálně rádio....
Zkuš youtebe, tam jsou nějaký videa.

Kaja
hvězdička
Příspěvky: 29
Registrován: pát 04.10.2013, 12:37
Auto: S 210 220cdi
Bydliště: Uherské Hradiště/Prostějov
Věk: 39

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od Kaja »

Dík kluci.
Našel jsem něco podobného: http://www.mp3auto.cz/mercedes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jenom mě zmátlo.jestli na command 2.0 stačí ten levnější s 10 pin zástrčkou, nebo musí být ten blázinec D2B...
mám rok 2001, dozadu nevidím, v kastlíku mám 3,5 jacka, a nevím k čemu je, když tam není tlačítklo aux

p.i.v.a.s
hvězdička
Příspěvky: 5
Registrován: pon 18.05.2015, 22:50
Auto: Mercedes-Benz W210, E320CDI, AMG kombi

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od p.i.v.a.s »

Ahoj, nevíte náhodou jak to chodí s vestavěným připojením telefonu k rádiu?
Mám W210, APS30, MB handsfree s připojením pro telefon NOKIA 6310, ovládání na volantu, ukazování na displeji pod tachometrem (hovor-jméno, radiová stanice, navigace), BOSE audio.
Chci si připojit smart phone buď přes bluetooth, nebo USB do sestavy, eventuálně zrušit originální telefon, ale chci aby kvalita hovoru byla stejně dobrá jako u originálu, a MP3 přehrávané z telefonu v solidní kvalitě a vše bylo do jisté míry funkční přes volant. Nevím jestli to XCarlink umí, nebo jestli to umí DENSION a zdali je to vůbec možné. Jsem schopen si to udělat, ale nemám problém to někomu i zadat. Děkuji za radu. Josef.

jospivonka@gmail.com

tommyW202
hvězdička
Příspěvky: 19
Registrován: pát 08.11.2013, 18:00
Auto: W202 C180, W210 E 240

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od tommyW202 »

Pán nebojuje, je to v rádiu , piny jsem přehazovat zkoušel.
Prodávám ho já, nebo vyměnim za něco do masařice ;-)

Tony380SEC
hvězdička
Příspěvky: 455
Registrován: pon 08.09.2014, 8:18
Auto: W126 380SEC,Fiat 127A,Renault 6,Porsche 911 3.0SC

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od Tony380SEC »

Koupil jsem tohle rádio a chci ho dád do SEC,bohužel po zapojení iso konektoru nic,jen bliká ledka,zapnou nejde,dám ho do jiného auta,hraje ok,jen když ho vypnu a zpnu,chce to opět kod,ale aspon hraje,v sekačce mám konektor zapojen stejně a nic,poradí mi někdo kde je zakopaný pes?Děkuji.

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od W463 »

tak asi ten konektor nemas zapojeny stejne ]:->

MichalCZ40
hvězdička
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06.07.2020, 9:01
Auto: S210 E280 4Matic

Re: Zapojení rádia Audio 30 APS

Příspěvek od MichalCZ40 »

Takže vážení bastlíři. Nechápu, proč by se někdo měl loučit s changerem, CD playerem, nebo kazetou. Kolik z vás poslouchá AM rádio? Asi nikdo, že? Takže nejlepší je se rozloučit právě s ním. Aby nastalo při přepnutí do režimu AM ticho místo šumu, je zapotřebí odpojit mono vstup do nf integráče. Je to myslím nožička 8, u ní je černý rezistor 333. Ten odpojit a nechat viset jen jednou stranou pro možnost znovuzprovoznění AM rádia. Dál stačí naletovat na NF vstupy L a R kondenzátory 4,7 mikrofarad a na jejich druhou stranu buď linkový vstup, nebo ještě lépe Bluetooth modul z AliExpress - krásně se vejde dovnitř vedle CD mechaniky. Pro poslech z externího, nebo Bluetooth zdroje jednoduše přepněte na AM a hurá, jede se...
Odpovědět