Kolečko se polámalo....


Autor tématu
Paty
hvězdička
Příspěvky: 24
Registrován: ned 18.12.2011, 12:57
Auto: E300 D 95
Bydliště: Praha

Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Paty »

Zdravím všechny příznivce :stern: jak rychle jsem se k mercedesu dostal, tak rychle se ho zbavím a už nikdy víc si to domů nevezmu. Po vyřešení problému s tím imobilizerem mi dneska vylítla pružina na levým předním kole. Tolik oprav za 3 měsíce vlastnictví toho auta je na mě moc. Takže Vám všem přeju hodně úspěchu, málo poruch a plno pohodových kilometrů. Mějte se fajně. Ahoj.

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Džejár »

Cituji:
" No chlapci, tak medvídek mi už stojí před barákem naloženej na odtahovce, dám si kafe, sundám baterku z nabíječky a veze se na Stodůlky do mercedesu, já to nevzdám ((: Chci mít doma prostě mercedes a tenhle je vyvolený ((: Jen jsem zvědavej co z nich vypadne, objednal jsem se jen na to párování a ře..."

Tak já nevím,kde je chyba... ;)

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od zadek524 »

No, je toho pro začátek na jednoho asi trochu moc..:(
Co se teda všechno posralo? Podělalo se něco s klíčkem, prdla pružina nebo co se stalo a je toho víc??

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Džejár »

To Zadek: najdi si uživatelovy příspěvky a topic.

Řešil nějaký svíčky, relé apod...vcelku zajímavě..

Jasný je, že toho je zprvu moc,ale s tím snad každej počítá...nemůžu přece doufat v to, že si koupím 15let starý auto a bude to jezdit samo a ještě mě každý ráno vítat slovy huntuj mě, jak se ti zlíbí...

Nic ve zlém, jen je potřeba trocha péče a usilí.
;)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Přemek Doležal »

Žádná pružina, opěra, svině schnilá, ulítla.
Furt to říkám: v roce 1995 přestal Mercedes dělat AUTA.

Daimler
hvězdička
Příspěvky: 319
Registrován: čtv 31.07.2008, 17:03
Auto: W210 E300 TD Avantgarde, 1998

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Daimler »

007 Presne tak.

Ja som tiež už menil všetky pružiny, predné misky (jednu mi roztrhlo počas jazdy...), ložisko kardanu, tyčky stabilizátora, čapy, trikrát som musel dávať opravovať deravý výfuk (vždy na inom mieste), menil som zrkadlo, lebo antireflexná tekutina "stiekla" =-o , tlmič vibrácií na motore mením každé 2 roky... a bolo by toho ešte viac (a to ani nehovorím o hrdzi... pre značku ako Mercedes by mal byť tento pojem neznámy).
Auto samotné ma ešte nesklamalo, zato Mercedes ma sklamal viac ako by bolo vhodné...

maros15
vycházející hvězda
Příspěvky: 733
Registrován: pon 05.10.2009, 15:10
Auto: W245 180CDI ex:W210 270CDI,W201 2.0D
Bydliště: Bratislava
Věk: 48

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od maros15 »

Nechcem sa nikoho dotknut,ale tieto problemy maju vacsinou ludia co si kupia auto za 5,50 a cakaju od toho zazraky.

Autor tématu
Paty
hvězdička
Příspěvky: 24
Registrován: ned 18.12.2011, 12:57
Auto: E300 D 95
Bydliště: Praha

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Paty »

Chlapci, některý věci jsou tu od vás i povzbudiví a těm dalším povím, že k údržbě auta jsem se nemohl za tak krátkou chvíli dostat a už vůbec ne tak hluboce jako zjistit uhnilou opěru pružiny, nějak jsem s tím ani na chvilku nepočítal. První závada byli žhavičky, ty jsem už vyměnil za funglovky od boshe, druhá věc bylo vadný relé, kdy mě nenechal imobilizér nastartovat auto a zdálo se, že se jen nepáruje klíč. Další věc která přišla, byla chyba trakčního systému, vyřešeno vrácením na auto letní kola a včera přišla tahle rána.
Navíc auto nestálo 5.50,- kdyby ano, neřeším to a investuju klidně dál, ale pro obyčejnýho člověka jako já není sranda vyhodit tolik peněz a hned šetřit další a další jen na takový závady. Na červenec jsem měl už domluvenou větší investici a to rozebrání auta a kompletní zakonzervování kastle a novýho laku, po tomhle mě ta představa taky přešla. Asi jsem od toho čekal malinko víc a možná to byl jen nepovedenej kousek, který předčil mé možnosti oprav, na který nestačím, když pominu finance.

masie
hvězdička
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 13.08.2009, 18:44
Auto: MB W210 320CDI HELMUT

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od masie »

Davam zapravdu.Prosim Vas,proc si kupujete auta podle ceny ? Je to sice jedno z nejdulezitejsich ukazatelu,ale pred nim je stav a km.Vzdy je to risk koupit ojete auto a pocita se s opravami ci vymenou nekterych casti.Je treba delat i pravidelnou udrzbu a nekupovat nejlevnejsi nahradni dily.Pokud mozno original,ale ne v MB (pokud je to cenove vyhodne,pak ano).

Muze to byt i smula.

schicklgruber

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od schicklgruber »

Sice w210 je model který se může označit za Mercedes jen kvůli tomu, že to má hvězdu ale zde šlo evidentně o zanedbaný kus, počátečním investicím se člověk nevyhne ale co je moc to je příliš. A člověka to unavuje. Například já a moje S123, to se zde také mnozí divili, co je u takového etalonu spolehlivosti možné. *jokingly*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Přemek Doležal »

Pravda, 210 se moc nevyvedlo. Po stránce elektriky a koroze šlápli soudruzi v NSR do lejna.
Ale nejen 210.......

order
hvězdička
Příspěvky: 152
Registrován: pát 01.08.2008, 19:56
Auto: W210 TDT
Bydliště: Bystřice p.Hostýnem

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od order »

Si myslím že ostatní auta jsou na tom hůř než :stern: ,co vidím kolem sebe tak sypou do těch svých kár daleko víc než já a to mám 13 let starou vránu,najeto 400000km.Průměrnej servis a nakládám mu dost,prostě :stern: je nezničitelný *jokingly*

Mika
kometa
Příspěvky: 2209
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:11
Auto: W210 E 300 Turbodiesel
Bydliště: Brno
Věk: 40

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Mika »

obdivuji všechny co čekají od ojetého auta zázraky,já jsem koupil 210 za nadprůměrnou cenu ,všem připadala za ty pěníze drahá tak ji nikdo nechtěl jenže v rámci udržby po 200tis km,nová předná náprava,tlumiče pružiny,brzdy,oleje,absolutně bez koroze,všechny návody v CZ,nadstandartní výbava
dnes investice nelituji,vše vypadá jako nové,jízda naprosto nesrovnatelná z jakou koliv jinou 210,prostě draze udržovaný kus za vetší cenu,dnes kdybych prodával tak pod 130 nejdu

maros15
vycházející hvězda
Příspěvky: 733
Registrován: pon 05.10.2009, 15:10
Auto: W245 180CDI ex:W210 270CDI,W201 2.0D
Bydliště: Bratislava
Věk: 48

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od maros15 »

To sme na tom podobne :)

Dokec
hvězdička
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 06.01.2011, 14:44
Auto: MB 290 TD
Bydliště: Brno
Věk: 56

Re: Kolečko se polámalo....

Příspěvek od Dokec »

No a já jsem zas koupil megalevně, tak od toho nečekám žádný zázraky. Za ty prachy jsem taky mohl sedět třeba ve Feldě, tak si říkám, že jsem na tom pořád dobře i za cenu investic do oprav. Ovšem důvěru v to auto nemám, sice mě nenechalo nikdy ve štychu ale toho blbýho pocitu, že se něco vysere, se nemůžu zbavit. No tak budu doufat, že si ho ještě nějakou chvíli užiju bez větších nervů 006
Odpovědět