stěrače Bosh - možnosti


kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od kafry »

Kilek píše:Řekl bych, že Neny by jen tak neprovokoval, kdyby jsme si nemohli sami poradit. Jak to napsal, tak jsem prostě jen chvilku hledal a našel třeba tohle: http://shop.navaseauta.cz/Sterace/BOSCH ... CEDES.html

Nicméně, mě stačej ty stěrky do nich za 300 ;)


Super. Tomu říkám kloudná odpověď. Díky *thumbs up*

Neny
Administrátor
Příspěvky: 1241
Registrován: ned 27.07.2008, 20:24
Auto: W460 300GD, W463 G500,560SEC,560SL,SL60AMG, W205
Bydliště: Nádražní ulice 3740, Mělník, tel.777 126 560
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Neny »

Já je koupím ve velkoobchodě, něco jako Kelly, ale jiný dodavatel, takže když by někdo měl zájem, není problém mu je objednat a vyzvedne si je u mě v Mělníku, to už je na dohodě :-) Rozhodně neprovokuji, koukám ještě na jiné dodavatele a tam je cena stejná.

kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od kafry »

Neny píše:Já je koupím ve velkoobchodě, něco jako Kelly, ale jiný dodavatel, takže když by někdo měl zájem, není problém mu je objednat a vyzvedne si je u mě v Mělníku, to už je na dohodě :-) Rozhodně neprovokuji, koukám ještě na jiné dodavatele a tam je cena stejná.

*thumbs up*

Karlos2
hvězdička
Příspěvky: 422
Registrován: sob 12.09.2009, 11:23

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Karlos2 »

Jsem měl rozthaný gumičky tak jste mě navnadili, koupil jsem ty boš z odkazu.
Ale mě to teda vubec nepasuje, jak jste to tam dostali? Máte jiná ramínka, nebo nějaká redukce?????
]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od kafry »

[quote="Karlos2"]Jsem měl rozthaný gumičky tak jste mě navnadili, koupil jsem ty boš z odkazu.
Ale mě to teda vubec nepasuje, jak jste to tam dostali? Máte jiná ramínka, nebo nějaká redukce?????
]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->

Máš tam ještě starý ramínka.To asi nenasadíš :-(

hedva
hvězdička
Příspěvky: 57
Registrován: úte 05.04.2011, 1:49
Auto: S classe 500 Long
Kontaktovat uživatele:

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od hedva »

Ahoj,

stalo se mě to taky, redukci jsem nesehnal a i kdyby se dělala, tak myslím že lepší se vykašlat na shánění redukce a koupit stěrače přesně podle rozměru v OBI nebo někde v mototechně. Ten tvůj typ stěračů mají všude. Ale doporučuju si je vzít s sebou do obchodu, jednak má myslím každý stěrač jiný rozměr a hlavně nevěř tomu co píšou na těch etiketách, už jsem se nachytal.....

Hedva :stern:

Autor tématu
Kilek
hvězdička
Příspěvky: 412
Registrován: sob 11.12.2010, 7:32
Auto: w220 s320l
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Kilek »

Pochybuju, že neexistuje redukce, nebo něco co ti tam půjde.

http://renaultscenic.kvalitne.cz/sterace.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Karlos2
hvězdička
Příspěvky: 422
Registrován: sob 12.09.2009, 11:23

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Karlos2 »

hedva píše:Ahoj,

stalo se mě to taky, redukci jsem nesehnal a i kdyby se dělala, tak myslím že lepší se vykašlat na shánění redukce a koupit stěrače přesně podle rozměru v OBI nebo někde v mototechně. Ten tvůj typ stěračů mají všude. Ale doporučuju si je vzít s sebou do obchodu, jednak má myslím každý stěrač jiný rozměr a hlavně nevěř tomu co píšou na těch etiketách, už jsem se nachytal.....

Hedva :stern:
Ale jo, stěrač nebo gumička do něj za 50.-kč není problém, jen jsem se nachytal na tyhle aeroboš, tak nevím co s tím.

Karlos2
hvězdička
Příspěvky: 422
Registrován: sob 12.09.2009, 11:23

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Karlos2 »

Kilek píše:Pochybuju, že neexistuje redukce, nebo něco co ti tam půjde.

http://renaultscenic.kvalitne.cz/sterace.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Jestli jsem to správně pochopil, kopie techle stěraču mají v balení i redukci na staré klasické raminko.

Gordon
hvězdička
Příspěvky: 62
Registrován: stř 23.09.2009, 21:23
Auto: Mercedes-Benz S320i W220

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Gordon »

já tam mám ještě klasické stěrače. Existuje tedy nějaká redukce na bezramínkové stěrače? Má to někdo vyzkoušené? Díky

Karlos2
hvězdička
Příspěvky: 422
Registrován: sob 12.09.2009, 11:23

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Karlos2 »

Zrovna včera jsem proserfoval asi hodinu a nic.
Jen jsou snad nějaké retro aerotvin, ty jsou snad na háčky rovnou, ale nenašel jsem je v 680mm délce.
Takže milé aerotwinsy už mám zabalené a pojedou z5 do ešopu.
Tady mám snadné řešení http://www.gumicky-steracu.cz/gumicky-s ... ks-blistr/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gordon
hvězdička
Příspěvky: 62
Registrován: stř 23.09.2009, 21:23
Auto: Mercedes-Benz S320i W220

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Gordon »

Čenda píše:Ty stěrače v Lidlu jsou za 199,- :x ]:->
a mohl by ses trošku rozepsat. To jsou bezramínkové stěrače? na uchycení na háčky? rozměr? pasují na Sko?

Gordon
hvězdička
Příspěvky: 62
Registrován: stř 23.09.2009, 21:23
Auto: Mercedes-Benz S320i W220

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Gordon »

Karlos2 píše:Zrovna včera jsem proserfoval asi hodinu a nic.
Jen jsou snad nějaké retro aerotvin, ty jsou snad na háčky rovnou, ale nenašel jsem je v 680mm délce.
Takže milé aerotwinsy už mám zabalené a pojedou z5 do ešopu.
Tady mám snadné řešení http://www.gumicky-steracu.cz/gumicky-s ... ks-blistr/" onclick="window.open(this.href);return false;
tak já včera našel tady tyhle: http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... s-s-class/" onclick="window.open(this.href);return false; . Rovnou jsem je i objednal, pak dám vědět, zda pasovaly bez problémů

Karlos2
hvězdička
Příspěvky: 422
Registrován: sob 12.09.2009, 11:23

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Karlos2 »

Jj, ty tam pujdou, ale je to zas jen klasická gumička. :(

Gordon
hvězdička
Příspěvky: 62
Registrován: stř 23.09.2009, 21:23
Auto: Mercedes-Benz S320i W220

Re: stěrače Bosh - možnosti

Příspěvek od Gordon »

tak dneska stěrače přišly, ale nejdou tam. Je to na ty klasické tenké háčky, ale Sko má atypickou šířku háčků 9mm ... nechápu, jak to mohou prodávat s tím, že je to na Skový mercedes
Odpovědět