Comand - rozchodím D2B comand na facelift MOST optice?

Odpovědět

Autor tématu
Martin Kostka
hvězdička
Příspěvky: 162
Registrován: stř 24.12.2008, 13:15
Auto: W220 320CDI, O2 1.9TDI, Golf4 1.9TDI
Bydliště: Děčín
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Comand - rozchodím D2B comand na facelift MOST optice?

Příspěvek od Martin Kostka »

W220 poface 2004 Bose, optika MOST (Media Oriented System Transport).

Můj původní Comand APS NTG1 umřel už dávno, dlouho jsem přemýšlel, čím to nahradit. Pokusy z čínskou alternativou na androidu zatím nevyšly (nehraje zvuk), tak jsem si řekl, že koupím nějaký jiný jetý origo Comand, aby mi tam zase hrálo aspoň rádio a zoufalé MP3 CD.

Comand jsem sehnal, po prodejci jsem výslovně požadoval Comand APS NTG1 (posílal jsem mu i foto konektoru), bohužel mi od něj dnes přišel Comand 2.0 MOPF, takže sice faceliftový Comand (jen pro W220 2003), ale stále se starým hardware, optika D2B (Domestic Digital Bus), která se dávala do předface.

Otázka zní - lze tento "starý" Comand rozchodit na té novější optice? Konektory samozřejmě nesedí, takže pokud to nějak jde, bude s tím práce, hlavně to bude chtít nějaký adaptér na tu novější optiku, kterou bude potřeba asi "rozkódovat" a dostat do jednotlivých pinů...

Ideálně, kdyby se k tomu vyjádřil někdo, kdo to zkoušel nebo ví o někom, kdo to zkoušel a kdo řekne, že to jde a jak... Nebo nejde a hotovo.

Předem díky za reakce :stern:

Ibonis190E
hvězdička
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 17.12.2009, 14:31
Auto: W201 190E 2.0 -RIP, W202 C240 A5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Comand - rozchodím D2B comand na facelift MOST optice?

Příspěvek od Ibonis190E »

nelze,
most funguje inak ako D2B, koli tomu ti najkor nejde zvuk u ciny, u mostu sa zosilovac nachadza vzadu,samostatny modul.
D2B Command 2.0 ma v sebe aj zosilovac.

Autor tématu
Martin Kostka
hvězdička
Příspěvky: 162
Registrován: stř 24.12.2008, 13:15
Auto: W220 320CDI, O2 1.9TDI, Golf4 1.9TDI
Bydliště: Děčín
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Re: Comand - rozchodím D2B comand na facelift MOST optice?

Příspěvek od Martin Kostka »

Ibonis190E píše: pát 24.01.2020, 10:39 nelze,
most funguje inak ako D2B, koli tomu ti najkor nejde zvuk u ciny, u mostu sa zosilovac nachadza vzadu,samostatny modul.
D2B Command 2.0 ma v sebe aj zosilovac.
Díky moc za reakci. Mám pak ještě jeden dotaz - můžu si ten D2B Comand 2.0 aspoň nějak provizorně doma napojit a zapnout, případně k tomu připojit i nějaké repro bez jakékoliv optiky, abych si ověřil jeho funkčnost? Rád bych ho pak nafotil a prodal, prodejce mě ignoruje, takže mi to tu teď leží k ničemu...
Odpovědět