Kersko 2017 9.-11.6. - Děkujeme za účast!


Autor tématu
vitek
vycházející hvězda
Příspěvky: 575
Registrován: stř 13.08.2008, 23:44
Auto: W108 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL, C55
Bydliště: u Kolína je rovina, tam je všechno vidět...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kersko 2017 9.-11.6.

Příspěvek od vitek »

Již tento víkend!!!

A opakování je matka moudrosti, takže ještě jednou je tu rekapitulace detailů, kdyby náhodou někdo hledal nějaké informace.

Sejdeme se v pátek v podvečer v areálu bungalovů v Kersku (instrukce v prvním příspěvku).

Večer bude muzika (aparatura dostatečná na to, aby probrala místní zahrádkáře), jídlo, pití, zábava. Snad i kytara zazní u ohně. Dřevo je připravené.

Během dopoledne dorazí ostatní a kdo bude chtít, může se připojit ke společnému obědu v restauraci U Pramene, kde jsme byli na podzim docela spokojeni. Rezervace je na dvanáctou.

Po obědě pojedem rally. Plán je vyrazit cca ve 14:00 na trasu po okolí v několika vědomostními úkoly, resp. drobnými zkouškami zručnosti.

Po návratu zasedne komise a vybere tři vozy do soutěže elegance a vyhlásíme společně s výsledky rally. Jsou připravené nějaké drobné ceny. Již tradičně bude vyhodnocen i nejkurioznější povoz srazu.

Večer bude zase zábava a legrace.

Ráno se pokusíme dát tak nějak dohromady, abychom mohli cca v 11 hodiny vyrazit na spanilou jízdu.

Trasa i cíl bude stejný jako vloni. Kudy pojedeme ale upřesníme až na místě, nyní je po cestě tolik uzavírek, že by jsme se do cíle snad ani nedostali. Neměli bychom minout historické centrum Poděbrad. O chvíli později už dojedeme na letiště s krásnou rovnou plochou, kterou máme pronajatou na celé odpoledne. Tam už na nás bude čekat připravená trať na sprinty, občerstvení, hudba. Pokud se to povede jak předpokládám, bude to opravdu báječné odpoledne. Budou pravidla, která umožní vyhrát komukoliv bez ohledu na výkon vozu.

Později odpoledne, se rozjedeme k domovům. Snažil jsem se objednat pěkné počasí, ale radši se také přimluvte.

Po celou dobu srazu bude k dispozici restaurace. Na ráno snídaně a k večeři by měla být připravena grilovaná kýta, guláš, nějaký studený jídlo atd. Ceny rozumné. Točí se Staropramen a Plzeň, a malinovka.

Oba večery se bude grilovat kýta!

Startovné zůstává i letos pouze dobrovolné.

Těším se na vás
V.

P.S.: Sledujte toto vlákno, koncem týdne zde pro účastníky zopakuju pravidla sprintů.

Autor tématu
vitek
vycházející hvězda
Příspěvky: 575
Registrován: stř 13.08.2008, 23:44
Auto: W108 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL, C55
Bydliště: u Kolína je rovina, tam je všechno vidět...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kersko 2017 9.-11.6.

Příspěvek od vitek »

Budou sprinty, rally, společný oběd, spanilá jízda, večer oheň, hudba a hlavně spousta zábavy s fajn lidmi!



A ještě jedna důležitá zpráva: Tento sraz bude na 90% v Kersku bohužel naposled!
V.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ano nějak jsme si zvykli na Kersko,bylo to vždy prima.Najdeme jiné místo tedy jak se dnes říká " destinaci ".Vítek něco najde a když ne,tak to uděláme na Šumavě.Domluvím to s majitelem hotelu a hospody,času dost i na podzimní akci.Sraz nedělá lokalita,ale lidé,ti blázniví človíčkové co mají staré vrány zn. Mercedes.Dáme o tom řeč všichni v Kersku,uvidíme.Já rád přijedu třeba do Černé pri Čopě tedy kamkoli.Já to už jednou na Šumavě plánoval pro pravda vyšší mot. kubatury,ale nebyl zájem.Tak to pojmeme globálně,něco vymyslíme.
Těším se na Vás v Kersku.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od adam w140 »

Pozitivni je ze kersko muze bejt i na sumave. Osobne bych preferoval neco pobliz ale pokud to bude poradat vitek jedu kamkoliv bohuzel ne mercedesem jako vzdy.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Myslím že to bude vždy Kersko,jen jinde a bez Vítka to nejde a je dost času to probrat a připravit.

Autor tématu
vitek
vycházející hvězda
Příspěvky: 575
Registrován: stř 13.08.2008, 23:44
Auto: W108 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL, C55
Bydliště: u Kolína je rovina, tam je všechno vidět...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od vitek »

Kluci, upřímně děkuju za slova chvály. Moc se na vás těšíme! V.

majchy124
vycházející hvězda
Příspěvky: 511
Registrován: pát 01.05.2015, 13:07
Auto: MB W124 200E automatic, 89", zlaťák-plasťák
Bydliště: Stověžatá
Věk: 45

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od majchy124 »

Ahoj Výtržníci,

no, 90% jsou pořád nadějné, nicméně přesně jak píšete, Kersko bude všude a věčné, u nás třeba fajn kempík http://www.miloviceuhoric.cz/kemp/" onclick="window.open(this.href);return false;

Moc se na vás všechny teším, užijeme si to ;)

Majchy

Autor tématu
vitek
vycházející hvězda
Příspěvky: 575
Registrován: stř 13.08.2008, 23:44
Auto: W108 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL, C55
Bydliště: u Kolína je rovina, tam je všechno vidět...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od vitek »

Slíbené info k nedělnímu programu:

Kdo nebyl minule na sprintech, doporučuji přečíst pravidla. Důležité je, že způsob bodování umožňuje vyhrát v podstatě komukoliv. Důležitá je taktika a znalost možností vlastního auta.

Provoz na letišti
• Parkujeme vlevo od příjezdové cesty, na vysekané ploše
• Veškerý pohyb na letištní ploše probíhá proti směru hodinových ručiček.
• Řaďte se na obrátce. Pokud možno již v párech
• Vlastní start je řízen startérem/kou, pokud nahlásíte, tak s dohodnutým hendikepem
• Jezdí se dvěma prostředními pruhy, Vyhrává ten kdo bude první u značek cíl
• Po odbrždění se zařadíte za sebe v pořadí vítěz poražený
• Obracíte se a vracíte se v zcela pravém pruhu za sebou, již nezávodíme, vítěz první!
• Startér eviduje výsledek dle pořadí příjezdu.
• V oblasti startu-cíle-občerstvení je rychlost omezena na 20km/h
• Pokud chcete jet další jízdu, řadíte se na konec kolony na start
• Další jízda začíná vždy po návratu předchozích jezdců do prostoru startu a na pokyn startéra

Pravidla
Cílem těchto pravidel je zajistit co nejvíc vyrovnaných soubojů, ať to bude V12 proti 55AMG, nebo 300D proti 250D ve W124. Tzn. pojedeme vždy v páru, kdy soupeře si volí každý sám tak, že jej vyzve k jízdě s vyrovnaným vozem. Je již jen na soudnosti každého vyzvaného, zda tuto výzvu přijme protože:
Za každou vyhranou jízdu je +1 bod do soutěže, ale za každou prohranou za -1bod. Vyhrává ten s nejvyšším score. Počet jízd není omezen, je na každém, jak si body vybojuje. Aby mohla jezdit auta i různých kategorií proti sobě, je možná i jízda s hendikepem. Tzn. např Kuba s piánem vyzve Pirxe s žehlou V12. Dohodnou si hendikep 5 minut, který odměří startér. No a Kuba se bude radovat v cíli, zatímco V12 bude ještě na startu. Teď vážně: vloni se ukázalo, že hendikepy fungují a cca 5 vteřin je opravdu hodně a umožní Kubovi vyhrát nad čímkoli na startu.

Co se nesmí, aneb hlavně bezpečně!
Kdokoliv ohrozit ostatní účastníky akce
Pěší diváci nesmí za startovní čáru
Jezdit v prostoru startu rychleji než 20km/h
Závodit a předjíždět se při návratu na start

Co se musí
V případě jakýchkoliv škod na zařízení letiště, organizátora nebo účastníků, tyto škody napravit o zcela původního stavu
Dbát pokynů startéra
Vyhrát co nejvíc jízd a užít si zábavu 

Každý se účastní na vlastní nebezpečí
Za porušení pravidel bude závodník okamžitě vyloučen z dalších jízd

Svou účastí se zavazujete bezvýhradně dodržovat veškerá výše uvedená pravidla. Děkujeme za pochopení
V.

Náčrtek letiště:
Letiste.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Doli
vycházející hvězda
Příspěvky: 826
Registrován: stř 18.09.2013, 8:01
Auto: W126,W168,W219,W638,W212, W221, W246
Bydliště: Tišnov
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od Doli »

Ahoj. Sraz na oběd v Hájence je ve 12 ?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od fíkus »

Díky všem za pěkný víkend s dobrou partou a mezi hvězdami :stern: *thumbs up*

K@rlos
hvězdička
Příspěvky: 83
Registrován: pon 22.12.2014, 21:42
Auto: Mercedes-Benz W201 / 190 2.5D

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od K@rlos »

Sice jsem mohl být pouze včera a ne na moc dlouho, ale parádně připravenou rallye a fajn partu lidí jsem si užil. Vítkovi a všem co se podíleli na přípravě děkuju a doufám, že to není poslední akce i když všichni víme, že na stejném místě se už asi bohužel nesejdeme ...

Tady pár fotek co jsem udělal ... Snad nepohorší :)

https://www.flickr.com/photos/148374274 ... 4902683615" onclick="window.open(this.href);return false;

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od m666 »

I jen za ten dnešek velkej dík Vítkovi i všem ostatním co se podíleli. Poprvé sem viděl sprinty. Velmi silnej zážitek. Největší dojem na mě sice udělala ta červená italská rajda bez hvězdy. Ale i ostatní vozy mi chvílemi způsobovaly zástavu dechu. Černá uřvaná vítkova kočka ( nemyslím manželku, ale tu druhou z výprodeje ). Obě Adamovy pojízdné 3D tiskárny na brikety (jedna údajně s centrifugou na odstřeďování uranu v zadním úložném prostoru, druhá s uštěkaným a kousacím autoalarmem). Líbův plíživej asiat. Ležící řvoucí kouřící :P Mystykova zákeřná spící moucha. Větší sviňárnu na biturbený passaty v kombíku na silnici si fakt nedokážu představit :P :P. Po tom, co sem viděl dnes, se s tvojí mouchou odmítám utkat dřív, než budu mít taky v motoru nainstalovanej vysavač s reverzním chodem. I ta železná s-kláda s nádherným zvukem mě vzala za srdce. Nejvíc sem se bál při startech a brždění toho motokola.... Vždycky sem zatínal zuby a čekal, kdy pilotující jezdec hodí při startovním odskoku pětimetrovýho tygra ...... Ale nakonec vše v pohodě. Uhodím co nejdřív na zadka a vyměním obě hardyny. A příště vyzvu minimálně Adamovu rote bachyni. Mám v techničáku čtyřikrát 50kw.... To je papírově na každý kolo tolik co on dohromady. Twl to musím dát.....
Díky. Fakt to pro mne dnes byla čistá radost.

Mystik4l
vycházející hvězda
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 17.09.2009, 18:17
Auto: W210 E200CDI ~200kW, W203 C30 AMG ~220kW 660Nm

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od Mystik4l »

Obrovský zážitek. Byl jsem zcela poprvé na setkání Mercedesů. Musím poděkovat všem, co se podíleli na pořádání tohoto srazu. Zúčastnil jsem se jen chvíle na začátku meetingu, ale o to víc jsem si užil připravený program na neděli. Poznal jsem spoustu skvělých lidí a při tom jsem si užil trochu rozumného adrenalinu při sprintech, u kterých jsem měl pokaždé úsměv na rtech od ucha k uchu. Snad se nikdo neurazí za fotku. Mám jich ještě pár, včetně několik videí :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od m666 »

Nasdílejte prosím obrázky a videa. Na ulož to nebo na rajče nebo kamkoliv. Děkuji.

Líba
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: ned 21.12.2008, 17:36
Auto: MB W124 250D, W126 300SE, W211 220CDI
Bydliště: Praha

Re: Kersko 2017 9.-11.6. - Tento víkend!!!

Příspěvek od Líba »

Zde jsou moje fotky a pár videjí: https://uloz.to/!YtAOiAIKaFKr/17-06-10- ... kersku-zip" onclick="window.open(this.href);return false;
Musím říct, že jsme toho o tomto víkendu prožili opravdu dost. Ale stálo to za to. Vyslechněte si ještě můj příběh z odjezdu z letiště. Po pár kilometrech mi přestal fungovat větrák, za chvíli rádio, pak už ani nešly blikačky. Na baterce 8,4V, nedobíjíme. Jak vidno, z těch vysokých otáček při sprintech se odporoučel alternátor. Co teď. Volám Vítkovi, nezvedá (bo má ukradenej mobil). Volám Monice, nic. Tak nakonec mi to zved Adam a po krátké poradě jsme rozhodli, že plaťák je naše jasná volba. Pak už to šlo jako na drátkách. Odvezlo se to k Danovi a ten měl naštěstí na skladě zánovní altík a rovnou mi ho tam fouk (jakákoli podobnost s lascivním dvousmyslem je čistě náhodná). Díky kluci. Takže na konci fotek je jedna nedůstojná, jak čína stojí na plaťáku :-)
Odpovědět