Radio - code

Odpovědět

Autor tématu
Strosek
hvězdička
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.09.2013, 7:53
Auto: W124 250td

Radio - code

Příspěvek od Strosek »

Tak jsem to asi pos.al. Měl jsem delší čas odpojenou baterku. Rádio chtělo code. Ten jsem nikde nenašel ( kartičku s k´dem ), tak jsem zavolal do autorizovaného servisu, tam mi řekli kód podle VINu. No problém. Zadal jsem ten kód jako blbec několikrát. Ze začátku jsem nevěděl, které inicializační tlačítko zmáčknout, tak jsem si myslel, že v tom dělám chybu, proto jsem to zadal tolikrát ( špatně ). No, pak mi kamarád pomohl rádio vyndat. Já zadal výrobní číslo rádia na stránkách, kde se dá tento kód zjistit. A samozřejmě rádio nebylo původní - jiný kód.

Teď ale na mě stále svítí nápis "WAIT".

Nevíte někdo, co s tím ? Už to trvá několik dnů. Zkusil jsem na noc odpojit baterku. Furt stejný. Asi jsem zadal špatný kód tolikrát, že už mě to nikam nepustí, nikdy.

Doli
vycházející hvězda
Příspěvky: 826
Registrován: stř 18.09.2013, 8:01
Auto: W126,W168,W219,W638,W212, W221, W246
Bydliště: Tišnov
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio - code

Příspěvek od Doli »

Musíš to nechat zapnutý a čekat, trvá to dlouho, ale těch čárek se zase dočkáš.

Autor tématu
Strosek
hvězdička
Příspěvky: 379
Registrován: sob 21.09.2013, 7:53
Auto: W124 250td

Re: Radio - code

Příspěvek od Strosek »

Čenda píše:Těch několik dnů to máš pořád zapnutý, nebo k tomu vždycky přijdeš, zapneš a zase vypneš?
Jen, když jedu autem, tak zapínám nápis "WAIT" místo rádia.

Mám to napojit na 12V a nechat zapnutý ?

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Radio - code

Příspěvek od trojan »

Kdo mi najde do hodiny kód k audiu 10cd, tomu hodím kilo na účet. Dík AL2910X0826974 jestli je potřeba ještě nějaký číslo-dopíšu

Fredy
hvězdička
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05.12.2017, 20:30
Auto: Mercedes ML 500, BMW E38 750iL, BMW E46 320i

Re: Radio - code

Příspěvek od Fredy »

Doli píše:Musíš to nechat zapnutý a čekat, trvá to dlouho, ale těch čárek se zase dočkáš.
Nevím zda se dočká, měl jsem něco podobného. Borec mě tam naťukal kod, že to je určo on a čekal jsem 14 dní a nic pořád wait, měl jsem i celý den odpojenou baterku a po zapojení zase wait, žádné čárky. Nakonec jsem musel přímo do mercedesu. Borec se v tom rejpal přes dvě hodiny a nakonec se mu to podařilo. I když jsem potom měl venku baterku, tak po zadání toho správného to šlape. Stálo to sice 1500, ale jede to. Když jsem jel do neautorizovaného, ale dělají jen mercedes tak vůbec nevěděl co s tím .....
Odpovědět