Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

Prodám CLK 200 kompressor rv 2001 - PRODÁNO

Prodej aut značky Mercedes-Benz
Odpovědět

Autor tématu
l_brazda
hvězdička
Auto: CLK W208 200K exW201 exW123 exW124 exW210 290TDT
Místo/Bydliště: Praha
Věk: 40
Stav: Offline

Prodám CLK 200 kompressor rv 2001 - PRODÁNO

Příspěvek od l_brazda » Po 28.06.2021, 18:51

PRODÁNO - prosím smazat, díky.

Prodám své CLK z důvodu dalšího nevyužití. Jde o rv 2001, 200 kompressor, 6 kvalt, stříbrná metla, najeto cca 177tis, stk tuším 5/2022. Na letních pneu, k autu sada zimních na elektronech. Loni na podzim vyměněna převodovka (za orginál repas MB s nájezdem cca 70tis km) u Přemka v Jihlavě (viz vlákno tady na fóru), u Dana zadní brzdy komplet. Byly dělaný nějaký komponenty podvozku. K autu jsem nechal udělat druhej klíč.
Klady - bez koroze, lze používat na běžné ježdění bez nutných investic.
Zápory - prověšená stropnice (drží, ale je to vidět), náladová kontrolka SRS, klasicky rozsypaný vedlejší displaye palubky, na pravých dveřích provizorně přichycený kryt s výškovým reprákem, prázdná klima. Kosmetika na předním nárazníku a pravým zadním lemu. Nějakej pražskej zm*d mi po tom, co jsem auto nechal stát pár dní po koupi přes noc před garáží, přejel klíčem přední kapotu (provizorně zakápnuto stříbrnou barvou).
Celkově je to fajn auto, používal jsem ho přechodně (cca 8 měsíců jako daily car).

Cenovka 30tis Kč. Jinde neinzeruju a nabízím i požaduju férový jednání, bez zbytečných řečí a příběhů.

Edit: pro forum cena 26tis. Kč, inzerát už je venku.

Kontakt do sz, nebo na 7 tři 4 tři 75 24 osm.

Dík za prostor, L.
Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Odpovědět