jakou hudbu

Odpovědět

Autor tématu
navi
hvězdička
Příspěvky: 308
Registrován: stř 07.11.2012, 23:34
Auto: w 211 320 cdi 190 2.0 d w 203 200 cdi

jakou hudbu

Příspěvek od navi »

Ahoj pánové mám malé dilema přijel zákazník kterému jsem před rokem prodal w 213 cupe auto jsem mu hledal přes pul roku nakonec jsem našel auto s barvou motorem i výbavou co si nadiktoval
jediná věc co tam chyběla bila pořádná hudba .

před pár dny přijel hodil mi klíče od auta at tam dodělám hudbu že se to nedá poslouchat prej jede na měsíc na dovolenou až se vráti chce to mít hotové .

vysvětlil jsem mu že do hudby nedělám .
nezájem někam to odvez at to udělají svojí práci si k tomu připočítej a hotovo .
otočil se a šel doprd.

zavolal jsem mu abych to upřesnil jakou hudby co a jak .
a on že je mu to jedno v esku má harman kardon v q7 Bang & Olufsen a obojí hraje dobře . prej to nechá na mně

začal jsem se teda zajímat co se vubec do 213 dává a zjistil jsem že tam je Burmester

začal jem teda obvolávat ruzné audio ateliéry a nikdo se k tomu neměl v mercedesu řekli
ok bude to stát 9 000 euro. Zakroutil jsem hlavou zavolal jsem zákazníkovy řekl jsem mu že do auto které jsem mu prodal za 36 000 e bude stát hudba 9 tis e .
Odpověděl OK :-$
Zavolal jsem teda do mercedesu že souhlasím s částkou a že se chci objednat .
náhle ticho v telefonu a že at se nezlobím že tu částku řekli abych s tim nesouhlasil že něco podobného ještě nedělali a že je to moc složité.

nakonec jsem našel jeden audio servis co již 4x dělal hudbu na e cupe a že prej to bude stát 5000 euro ale že Burmester dělali je na jednom e kupé a na ostatních 3 dělali vlastní hudby a že prej to znělo prostě nádherně mnohem líp než Burmester a za cenu kolem 2 tis e
vykládal tam něco o 2 zesilovačích 2 subwoofry pod nohamy nové výškové r kabely odhlučnění prostoru kolem repro a spoustu dalších věcí kterým jsem moc nerozuměl .

moje otázka zní je možně si poskládat vlastní hudbu která bude znít lepe než drahej org ?

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: jakou hudbu

Příspěvek od emc3250 »

Ja si teda myslim ze to smrdi. Ono totiz "dobra hudba" je velice subjektivni pojem. Zalezi na tom co posloucha, jaky ma preference, co mu ted vlastne vadi / chybi...

Nebyla by cesta vypachat original z vraku? Vyhoda by byla ze to tam sedi, napr subwoofer pod sedackou je sice ok, ale vestavenej je proste neco jinyho. Mozna by nemusely byt origo kabely a nebo by mohly byt pouzity ty co tam jsou. Verim tomu ze reprak a tlumeni hraje o dost vetsi roli nez kabel.

Tomu, ze neorigo muze hrat "lip" bych i veril, ale jestli zakaznik bude stejnyho nazoru neni zas az tak jisty.

To s tim MB za 9k je dost funny.. *jokingly*
Odpovědět