Přemek Doležal

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Zamčeno

Laja22

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Laja22 »

Volhovič píše: pát 12.07.2019, 15:46 A to že nesložil z hromady harampádí a šrotu superturbo Géčko ale je tak blbej, že to někomu slíbil za 10,50Kč to je stařecká demence a ne že je zlej a zamindrákovanej otrava jako ti co tu furt vysírají ... už mě to nebaví číst furt dokola a šel jsem sem do toho tématu, protože ho založil pohodový člen a doufal jsem že bude nějaká sranda a zase kydání špíny furt dokola a zaujaté negativní bláboly k ničemu ... tak a už mám špinavou hubu taky...
twl. Volhovici, tebe povazuju za slusnyho cloveka... lidi kolem me te osobne znaji...
majitele Geladenwagenu asi neznas, vid?
jinak by ses hluboce stydel za to cos ted napsal... :'(

dolezal je lump nejvyssiho kalibru :-!

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od adam w140 »

Na jadranu radili bourky....
Myslim ale ze premek neni nijakej grazl jak ho tu nekteri lici a ani zadnej super borec. Nekdy se neco nepovede jindy zase jo to je cely. Me osobne pomohl informacema ktery ja nemel a on jo tedy nevahal se o ne podelit pri diskuzi a hlavne o tom tady tohle forum od davnych dob bylo. Prece je fajn poradit se napsat svuj nazor a ne tady resit kdo ma vetsi pytlik....

126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od 126560 »

adam w140 píše: ned 14.07.2019, 1:46 Na jadranu radili bourky....
Myslim ale ze premek neni nijakej grazl jak ho tu nekteri lici a ani zadnej super borec. Nekdy se neco nepovede jindy zase jo to je cely. Me osobne pomohl informacema ktery ja nemel a on jo tedy nevahal se o ne podelit pri diskuzi a hlavne o tom tady tohle forum od davnych dob bylo. Prece je fajn poradit se napsat svuj nazor a ne tady resit kdo ma vetsi pytlik....
Máš naprostou pravdu a souhlasím s tebou. Jak se říká-nikdo není dokonalý. Již několikrát jsem se zde ptal na různé technické závady. Většinou mi nikdo neodpověděl, jelikož sem staří praktici přestali chodit.
Před mnoha lety na starém foru jsme dnes a denně debatovali, byla sranda a málo kdo se rozčiloval a pomlouval. Jak klesala cena 124,190,202 a126 tak klesala úroveň členů a debatujících na tomto foru. Teď ceny stoupají tak se snad situace zlepší. *jokingly* přál bych nám to.
Chtěl jsem s Medvědama skončit , řekl jsem si vše prodám, koupím si Lexuse(momentální indispozice) a už jich mám zase 5 010 *jokingly* .

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Thomas_124 »

Přemek je normální chlápek a nevím, proč ho musí lája v každém topicu přispěchat špinit. Někdo, kdo nazýva čr zmrdozemí, by měl být rád, že je tam, kde je a nevotravovat. A to zastupování estébáckého synka, který se sám neumí obhájit, je trapné. Zrovna ty jsi ten, kdo tady dobrou náladu rozhodně nepřináší.

Laja22

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Laja22 »

ano, zeme plna zmrdu, tys toho chudaku bohuzel zarnym prikladem 😿

hlupakem byls, zakernym hlupakem zustanes 😐

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od robik4 »

Estébák je zmrd,jehy syn je trotl,zmrdozem je skutečně zmrdů zem,minimálně z 80%. A Přemek je v pohodě.
Toť můj názor ☺

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od adam w140 »

Lidi uvedomte si ze se prezentujete ve verejnem prostoru. Vetsina vasich vypadu je na ban. Nereknu nekde vedle v zumpe k tomu urcene ale tady by to mozna zaslouzilo zvolnit.
K tematu: nic neni jen cerny nebo bily tak se na to nekdy zkuste kouknout z druhe strany. Tim chci rict ze chapu i ty kteri jsou na premka nastvany.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Thomas_124 »

Myslím, že ti, kteří nějak nazývají tuto zemi, čerpají především z toho, mezi jakými lidmi se tu pohybují.

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od tomaso »

Thomas_124 píše: ned 14.07.2019, 21:36 Myslím, že ti, kteří nějak nazývají tuto zemi, čerpají především z toho, mezi jakými lidmi se tu pohybují.
Mi celkem přijde, že se to poslední roky lepší o:-)

Jinak Rádio asi točí eRŤákem Bulharsko ne? *jokingly* *jokingly*

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Džejár »

Nejel do fabriky Kia je poucit o vyrobe?

rubigs
hvězdička
Příspěvky: 319
Registrován: úte 01.02.2011, 15:55
Auto: W124 250Dt, CLK 430
Bydliště: Plzeň

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od rubigs »

Přemka Doležala osobně neznám, ale je jeden z mála členů fóra, který mi několikrát věcně poradil ať přes topic nebo přes SZ a ještě téměř vždy povzbudil jeho oblíbenou @}->-- . Pokud tady takový lidé nebudou a budou tady jen takovýhle témata o lejnech, tak si budu raději číst lejna na novinkách. Howgh.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Přemek Doležal »

Zde je názorná ukázka, proč jsem se pro několik duševních chudáků přestal zúčastňovat jakýchkoliv diskusí.
Ostatní ví, že po SZ jsem stále k dosažení. @}->--
Tak si to tu užívějte, Ogaři !
:-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-

Laja22

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Laja22 »

Thomas_124 píše: ned 14.07.2019, 21:36 Myslím, že ti, kteří nějak nazývají tuto zemi, čerpají především z toho, mezi jakými lidmi se tu pohybují.
tak snad ne vsichni se pohybuji mezi tobe podobnym, nebo jooo?!

btw., mohl bys prosim konkretne napsat koho povazujes za estebaka a kdo ze je jeho syn?
mas tu informaci nejak podlozenou, z jakeho zdroje cerpas?

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od feketos »

Přemka znám osobně a nikdy nebyl problém!!!

Aci
hvězdička
Příspěvky: 276
Registrován: sob 08.11.2008, 18:52
Auto: hodně
Bydliště: Praha / Olomouc
Věk: 37

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Aci »

Přemek mi Xkrát pomoh, v dílně, telefonicky, po zprávě.

Takovejch lidí si vážím.

To, že je tady banda nějakejch sebestřednejch dementů, je druhá věc.
Zamčeno