Servis Praha Zličín

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
medvidkar
hvězdička
Příspěvky: 93
Registrován: sob 20.06.2009, 17:30
Auto: Mercedes-Benz W 211 220 CDI, W168 1,6
Bydliště: Chodov u Karlových Varů
Věk: 54

Servis Praha Zličín

Příspěvek od medvidkar »

Zdravím a mám dotaz jestli někdo neznáte servis Mercedes motors v Praze 5 Zličín.
Prý tam také opravují brzdy SBC. Třeba už někdo má zkušenosti s tímto servisem. Díky.

Laja22

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od Laja22 »

neni to Radek Rudolf?
tam bych se absolutne nebal zajet

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od scout76 »

Pokud je to Radek,tak naprosto v pohodě.
Hele slyšel jsem,že vám umřely všechny Actrosy na motor. Údajně byly chyby v kompresoru,kde se něco uvolnilo a spadlo do motoru a ten udělal pápá. Jednalo se prý o po sobě vyrobený auta se stejnou vadou. Nebo už pro šachtu nejezdíš?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od fíkus »

Je to Radek Rudolf. Bez problémů.

Autor tématu
medvidkar
hvězdička
Příspěvky: 93
Registrován: sob 20.06.2009, 17:30
Auto: Mercedes-Benz W 211 220 CDI, W168 1,6
Bydliště: Chodov u Karlových Varů
Věk: 54

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od medvidkar »

Ano je to Radek Rudolf ten servis. Takže v případě potřeby ho doporučujete. Díky.
No a jinak pro šachtu jezdím. Zrovna můj Arocs šel první do servisu. Jezdil,ale rachotil v zadní části u rozvodů a tak se poslal na
prohlídku. Zjistili vadné ložisko na kompresoru kterej je součástí rozvodů. Ulámané špičky zubů na rozvodech a hlavně napadané
špony do oleje. Druhej Arocs kleknul na trase,rozpadnul se komresor a odtáhli ho do Jenišova. Obě auta dostanou repasovanej motor
s plnou zárukou jako novej s tím že vše hradí Mercedes. Nejhorší je že už na to čekám měsíc a půl,hrozně jim vše trvá.
Další dvě auta zatím jezdí,ale chtějí je nechat také prohlédnout a popřípadě vyměnit alespoň ty kompresory.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od scout76 »

Radka doporučuju,
Jsem zvědavej,jak dlouho to bude fungovat po servisu ve Varech.

Autor tématu
medvidkar
hvězdička
Příspěvky: 93
Registrován: sob 20.06.2009, 17:30
Auto: Mercedes-Benz W 211 220 CDI, W168 1,6
Bydliště: Chodov u Karlových Varů
Věk: 54

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od medvidkar »

Tak to já jsem také zvědavej. Nejhorší bylo to čekání,hrozně dlouhá doba. Čekalo se 6 týdnů.
První týnen zjištění závady,druhej domlouvání kdo to bude platit,pak tři týdny čekací doba na dodání motoru a nakonec
týden montáž motoru a čekání na nějaké CDéčko na přehrátí programu v řídící jednotce.
Já myslím že kdyby se o to u nás víc zajímali tak by jsme měli nárok na zapůjčení náhradního vozidla.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od scout76 »

Takže tragédie. Chápu,že šachta bere Vary jak nejbližší možnost i přes jejich "super" přístup. Že si nepožádali o náhradní auto se nedivím,protože u vás tomu velí komunisti,kterým trvá všechno 100 let(i když šéf dopravy funguje).
Špatnou zkušenost má i Marent,kdy si nechali měnit spojku na speciálním tahači Actros Titan,kdy dementní mechanik ve Varech dotahoval kartr převodovky vzduchovou pistolí(dle výrobce se má dotahovat momentovým klíčem) a on prasknul. Jelikož se jedná o atyp a převodovky nedělá mercedes,ale ZF,tak se musel díl nechat vyrobit a teď se dohadují,kdo zaplatí opravu a ušlý zisk. Viděl jsem rozpočet ceny dílů a konečná částka byla 750 000Kč na auto z roku 2002 =-o . Takže ve Varech umí *thumbs up* .

Autor tématu
medvidkar
hvězdička
Příspěvky: 93
Registrován: sob 20.06.2009, 17:30
Auto: Mercedes-Benz W 211 220 CDI, W168 1,6
Bydliště: Chodov u Karlových Varů
Věk: 54

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od medvidkar »

Tak já už mám dva dny odježděné. Co k tomu říct ? Kdybych nevěděl že dovezli z německa jinej motor,tak bych řekl
že vyměnili kompresor a rozvody a je to ten samej. Komplet zastříkanej stříbřenkou,kabely,hadičky atd. V zadní části
u rozvodů to je stejná řechtačka jako předtím. Já teda žádnej rozdíl nevidím a neslyším,ale jezdí to.
Máš pravdu s tím náhradním vozidlem,to by musel řešit soukromník a né šachta. Jo,šéf dopravy je tam asi jedinej schopnej,
smůla je v tom že jsou nad ním ještě jiný lidi který autům a dopravě nerozumí.

šroťák
hvězdička
Příspěvky: 107
Registrován: sob 20.09.2008, 21:09
Auto: trabant
Bydliště: vRakovník - Dereisen
Věk: 44

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od šroťák »

NEDOPORUČUJU, tragická slibotechna, nic neni problém, ale nedočkáte se :-!
Po půl roce stání u něj na place a min. tak 20 upomínkových telefonátech dal auto zpět se zničenou baterkou (pochopitelně vybitou tak, že už to nešlo nastartovat ani přes startovací vozejk) na auto ani nešáhnul, nebyl schopnej napsat ani rozpočet na opravu. Vůbec vzít telefon je u něj dost problém...když už jo, tak hned pokládá s tím že zavolá zpět, ale to čekáte dva dny a nic..
Po vrácení auta jsem ještě další 3 týdny z něj páčil doklady od auta, co přes upomínku aby na ně nezapomněl samozřejmě v autě nebyly.
Výsledek zničená baterie v autě, provolaných x kč, dvakrát zbytečná cesta do Prahy+ druhé auto s řidičem abych se dostal tam a zpět... Takže místo slíbené práce jen pár tisíc škoda a nervy v háji.

shrnul bych to takto: Nikdo na světě vám nedá tolik co pan Rudolf slíbí.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od fíkus »

No počkej, asi by se slušelo napsat, co to bylo za auto a druh opravy... tím nijak nezpochybňuji, co píšeš. Vycházím z toho, že každý pracuje za účelem zisku, mmj, čili nechápu, proč by neudělal práci a za ní nedostal peníze.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od fíkus »

Aby to nebyl podobně nešťastný kšeft, jako měl Přemek s géčkem...

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od enougher »

Dobry den

Nemam problem se k tomu postavit...
Srotak mel nehodu a podle jeho idicii poskozene vozidlo byla velmi pekna cina /mysleno historicka hodnota/ bral jsem cinu jako mel doktor nebo jako ma IRON , kor pri diskusich aby sedela barva atd
Ok neni problem dvere a zadni blatnik....
Problem byl to auto ocenit... trvalo mi mesic nez jsem sehnal podklady jenze Srotakova cina je prestavba takze nelze ocenit standartne
Sehnal jsem si znalce / pres znameho/ znalec mi na rovinu rekl ze cena vozu je 3.50 za kilo a pak Srotak na 3 mesice zmizel ..
po trech mesicich se objevil SKUTECNY majitel vozu no super nebyl to Srotak....
Nabidnul jsem mu ze mu vozidlo vratim zpet ale to odmitnul....
Uprimne reknu ze jsem byl rad ze jsem to mohl odtahnout zpatky.... a doklady jsem dodal presne po 7mi dnech , protoze jsem ani netusil ze je v lakovne kluci vyndali z vozu a ta baterka stara asi 30 let proste asi doslouzila

Zakladni pojmy...
Mam peknou cinu......= nejsem majitel , pekna cina = pojizdna cina
Nechci se dohadovat o odstinu barvy = pulku auta jsem zatrel stetcem zakladovou stribrnou
Uplatneni na pojistovnu se mi nepodarilo realizovat protoze šrotakova čina /ktera neni šrotaka/ nema hodnotu historickou ale hysterickou
20 telefonatu upominek o doklady= 2 telefonaty o dokladech


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shrnuti
Pro mne pouceni..... nemel jsem se do toho vubec srat... pokousel jsem se to vyresit ale bez oceneni vozu to nelze
Uz jsem to tady jednou mel proste jsem to vratil majiteli se slovy" omlouvam se do toho nejdu"
od teto doby nedelam vozu starsi roku 2000 a MBCC prestavam sem i chodit a kdyby mi neprislo upozorneni od cloveka co to tady sleduje ze se tady neco deje tak to ani nevim.

PS.... nejvic videt a slyset jsou nespokojeni.... netvrdim ze mame jen spokojene zakazniky mame i nespokojene a mame i reklamace
snazime se to resit citlive a ke spokojenosti klienta
Kazdy ma podil nespokojenych a kazdy ma reklamace..... ten co to tak nema je lhar....

Pirx
hvězdička
Příspěvky: 383
Registrován: sob 09.11.2013, 21:49
Auto: R129 SL600 W140 S600

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od Pirx »

šroťák píše: pát 16.08.2019, 10:06 ....provolaných x kč....
Kterej to byl rok? Ze se platilo za volani? 009 009

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Servis Praha Zličín

Příspěvek od robik4 »

Ono se volá zdarma ?!? Já každý měsíc platím.=-o Zbytek radši nekomentuju,protože........o tom nic nevím... :)
Odpovědět